Niereformowalny
Niereformowalny
  12 września 2013 (pierwszy post)

Witam.

Mój problem tyczy się głłównie gier bowiem nie mogę użyć kombinacji klawiszy w+a+spacja (w+a) działa a spacja czyli w tym wypadku skok postaci nie). Zmieniłem klawiature,wcześniej miałem klawiaturę tracer (wpięcie ps2) i owy problem również gdzieś w klawiszologi był np w grze nfs wciskając bodajże b albo shift-spojrzenie w tył, nie mozna było skręcać w jedną ze stron:-) nie było to zbyt uciążliwe jak w tym przypadku bowiem wsada używa się prawie w każdej grze fps. Klawiatura firmy vakoss, multimedialna należy dodać. Co jest nie tak? Da się ten problem jakoś obejść prócz zmiany konfiguracji ustawień gry?...

Niereformowalny
Niereformowalny
  12 września 2013

w przypadku gry wyśccigowej spacja + strzałka góra/prawo/lewo też wisi w poprzedniej klawiaturze było to samo.Da się to cholerstwo jakoś ustawić? bo jak wcześniej mi topowiewało tak na "WSADzie" mnie irytuje mocno

Niereformowalny
Niereformowalny
  12 września 2013

Na starej klawiaturze wsio na wsadzie śmiga (wymieniłem ją bowiem kabel coś nie stykał już) zresztą nie ma się co dziwić,9 jak nie więce lat śmigała bez zarzutu. Da się gdzieś te blokowanie ustawić w systemie? "klawisze ułatwienie dostępu" już chyba wsio wyłączyłem i to raczej nie to :and:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.