Max2014
Max2014
  1 września 2013 (pierwszy post)

Aplikacja Fotka.pl w Telefonie na Android. Pytanie do Fotka.pl Czy jest w planach jakas aktualizacja obecnej aplikacji? Obecna dziala wolno i malo sprawnie :(

SiedzeNaSwini
SiedzeNaSwini
  4 września 2013

Z tego co pamiętam, ta aplikacja jedynie uruchamiała mobilną wersję fotki w przeglądarce, więc ciężko nazywać to pełnoprawną aplikacją.

Max2014
Max2014
  7 września 2013

Z tego co pamietam to jako aplikacja jest do pobrania z https://play.google.com/store/search?q=fotka&c=apps&hl=pl :) Ciezko nie cieko ale zadalem konkretne pytanie liczac ze odpowie kots konkretny kto sie na tym zna :)

Max2014
Max2014
  7 września 2013
Max2014
Max2014: Z tego co pamietam to jako aplikacja jest do pobrania z https://play.google.com/store/search?q=fotka&c=apps&hl=pl :) Ciezko nie cieko ale zadalem konkretne pytanie liczac ze odpowie ktos konkretny kto sie na tym zna :)
SiedzeNaSwini
SiedzeNaSwini
  7 września 2013

Przecież Tobie odpowiedziałem, z tego co pamiętam, jak uruchomisz wersję mobilną fotki w systemowej przeglądarce na androidzie to będziesz miał to samo co korzystając z tej aplikacji. Nie mam aktualnie androida, więc tego nie sprawdzę, ale jeszcze parę miesięcy temu tak było. Chcesz lepszej aplikacji, to niestety musisz ją napisać sam.

Max2014
Max2014
  8 września 2013

Sam to mozesz isc na spacer z psem o ile go masz :)

SiedzeNaSwini
SiedzeNaSwini
  8 września 2013

I po co nerwy? Skoro od 28.09.2011 nic nie zmienili, to wątpię by to zrobili teraz. A jak myślisz, że to pełnowartościowa aplikacja, która zajmuje ~10 KB to jesteś w błędzie. Poczytaj zresztą komentarze, aplikacja jest jedynie skrótem to mobilnej wersji fotki. Wytłumaczę Tobie mniej więcej jak to działa:

WebView wv = (WebView)findViewById(R.id.webView); // Ta linia kodu tworzy obiekt wv który będzie odpowiadał za pokazanie tego, co zostanie mu rozkazane w przyszłości.
webView.loadUrl("http://www.m.fotka.pl"); // Ta linia kodu wczytuje w wcześniej utworzony obiekt dany adres strony

I nie zdziwiłbym się, jakby to właśnie w ten sposób było zrealizowane - ogólnie sposobów jest wiele. Jeśli byłoby tak jak przypuszczam, to nie czekalibyśmy na aktualizację, tylko na napisanie pełnowartościowej aplikacji.

Chciałeś konkretnych odpowiedzi, to je masz. Nie sądzę, by oficjalnie podano tutaj kiedy i czy w ogóle będzie aktualizacja tej aplikacji, nawet valve czy opera ma przyjęty model - będzie kiedy będzie.

GreenVeins
GreenVeins
  8 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: WebView wv = (WebView)findViewById(R.id.webView);

Wszyscy rozumieją :D
SiedzeNaSwini
SiedzeNaSwini
  9 września 2013

GreenVeins teraz jestem mobilnie, wiec nie napisze tego tak jakbym chciał :P. Wczoraj trochę zle opisałem ta pierwsza linijkę. Tam jest jedynie przypisanie obiektowi webview odpowiedniej kontrolki predefiniowanej w odpowiednim pliku XML z definicja interfejsu graficznego użytkownika :P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.