Dawiiido
Dawiiido
  24 sierpnia 2013 (pierwszy post)

Siema kto pomoże mi w tworzeniu strony , chodzi mi tylko o wysłanie to na serwer przez ftp

GreenVeins
GreenVeins
  24 sierpnia 2013
http://wisepanel.superhost.pl/poradniki/index.php?poradnik=16 //Poradnik obsługi Total Commandera
Dawiiido
Dawiiido
  24 sierpnia 2013

e tam

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  24 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: http://wisepanel.superhost.pl/poradniki/index.php?poradnik=16 //Poradnik obsługi Total Commandera

Koledze chyba bardziej chodziło o formę ; "kto zrobi to za mnie, ja będę się przyglądał" ;P
Dawiiido
Dawiiido
  24 sierpnia 2013
tomas
tomas: Koledze chyba bardziej chodziło o formę ; "kto zrobi to za mnie, ja będę się przyglądał" ;P


nie ja siedzę na siostry lapku na użytkowniku gość i nie mogę zainstalować programu ftp
znajduch
znajduch
  24 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ja siedzę na siostry lapku na użytkowniku gość i nie mogę zainstalować programu ftp


Jak nie Ty siedzisz przy laptopie siostry, to kto?
GreenVeins
GreenVeins
  25 sierpnia 2013

BTW Windows ma wbudowanego klienta ftp więc nie gadaj ,że się nie da ....

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  25 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak nie Ty siedzisz przy laptopie siostry, to kto?


Za tym NIE winien stanac przecinek ..niedomyślny Ty ;P Ponadto, skoro użytkownik ma tak liczne ograniczenia na laptopie, ciekawe, co rozumiał w szeroko pojętym terminie POMOC ;P
Dawiiido
Dawiiido
  25 sierpnia 2013
tomas
tomas: Ponadto, skoro użytkownik ma tak liczne ograniczenia na laptopie, ciekawe, co rozumiał w szeroko pojętym terminie POMOC ;P


Pomoc ja piszę cała stronę a on wrzuca to na serwer ,ale sam to zrobię bo sprytnie zrobiłem kolejne konto administratora .Koniec Tematu
Dawiiido
Dawiiido
  25 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak nie Ty siedzisz przy laptopie siostry, to kto?


Właśnie zapomniałem o przycinku
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.