Patriotaa
Patriotaa
  26 lipca 2013 (pierwszy post)

Witam chce kupić do 70zł słuchawki,szukam jakiś ciekawych mogą być używane.Interesuje mnie coś co będzie ładnie przylegało do ucha i miało czysty dzwięk.Obecnie posiadam Sony mdrv300 ale ostatnio coś kabel szwankuje i chce wymienić je na nowe ponieważ te już kilka lat podziałały.

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
tomas
  27 lipca 2013

Do 70zł trudno będzie sprostać wymaganiom :) W tym przedziale cenowym, to raczej średnia półka, a propozycji co nie mała...:) Jeśli o używane chodzi, to nie polecałbym...w większości wyslużone i wymęczone sprzęty :)

Konto usunięte
Konto usunięte: szukam jakiś ciekawych mogą być używane.Interesuje mnie coś co będzie ładnie przylegało do ucha i miało czysty dzwięk


Wymagania idą w parze z ceną :) Moim zdanie lepiej jest dozbierać kilka złoty i kupić sprzęt, który już naprawdę będzie nam służył i zadowalał...bo za 70zł słuchawki może sobie kupić ktoś taki, jak ja...;byle nie było hałasu po 22 :P
Konto usunięte
Konto usunięte: Obecnie posiadam Sony mdrv300

Te z tego, co widzę, też kosztowały grubo ponad stówkę...za 200 też widziałęm na ceneo ;P
Martinez90wawa
Martinez90wawa
  29 lipca 2013

Jak uda ci się ogarnąć 130zł, to w saturnie polecam kupić Creative Fatal1ty. Mam te słuchawki już 3 rok i są bez awaryjne. Dźwięk jest zależny też od ustawień w karcie dźwiękowej, ale same słuchawki mają moim zdaniem świetny dźwięk z dobrze zrównoważonym bassem.

Marioczan
Posty: 1 (po ~559 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 35
Marioczan
  1 sierpnia 2013

Najprostszą formą wyboru słuchawek jest przejść się do sklepu dla idiotów lub dla skner z ulubionymi utworami nagranymi na płycie CD lub na pamięci USB i poprosić o włączenie na miejscu i przesłuchanie kilku modeli mieszczących się w budżecie. Należny pamiętać o tym aby utwory nie były w formacie mp3 bo to ścierwo nigdy nie zabrzmi dobrze. Proponuje format AUDIO czyli 16 bit/ 1411kbp/s. Poza tym kolego nie napisałeś nic o tym jakiego typu szukasz słuchawek ( otwarte , zamknięte), (dokanałowe,douszne, nauszne, wokół-uszne.)

Sephiroth
Sephiroth
  9 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak uda ci się ogarnąć 130zł, to w saturnie polecam kupić Creative Fatal1ty

:lol:
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam te słuchawki już 3 rok i są bez awaryjne.

:rotfl::rotfl: :crylol: :lol2: :wtf:
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam chce kupić do 70zł słuchawki,szukam jakiś ciekawych mogą być używane.Interesuje mnie coś co będzie ładnie przylegało do ucha i miało czysty dzwięk.Obecnie posiadam Sony mdrv300 ale ostatnio coś kabel szwankuje i chce wymienić je na nowe ponieważ te już kilka lat podziałały.

w tej cenie to tylko SENNHEISER HD201
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.