GRADEK83
GRADEK83
  9 czerwca 2013 (pierwszy post)

Tym razem padło na Ghost Recon ONLINE

Dopiero pobieram ją tak więc może ktoś już w to gra lub brał i podzieli się wrażeniami ?

Johnson
Johnson
  9 czerwca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ciekawa gra ale jest jedna wada tylko, wiekszosc gra snajperem co oznacza ze wiekszosc tylko kampi i czai sie za murkiem. Na dluzsza mete moze by nudna, taka moja opinia. Ja czekam na Battlefield 4 teraz :P

Ah i podobno zrobia remake the Americas Army 2 i podobno ma byc lepsza od trojki takze na to tez czekam. Widzialem pare screenow map i podobno bedzie to dobra gra. Zapowiada sie fajnie tez

GRADEK83
GRADEK83
  9 czerwca 2013

Powiem ci że trudno dorwac dobrego snajpera aczkolwiek masz rację pare godzin grania i odczułem na sobie upierdliwego campera. No ale tak czy siak ciekawa gierka jedynie co to nigdy w tego typu grę nie grałem gdzie widać kolesia od tyłu no ale kwestia przyzwyczajenia :) WoT mi się znudził

Johnson
Johnson
  9 czerwca 2013

A sprobowales Star Treka Online? sprobuj moze Ci sie spodoba. Widze ze masz branie na free to play to moze AION tez sprobuj. Albo jakies gry ze steamu. Masz konto na steamie?

RexMundl
wpis jest ukryty
GRADEK83
GRADEK83
  12 czerwca 2013

NIe widze postów Rexa wpis jest ukryty na uj sie udziela jak i tak nie widać :/

Johnson
Johnson
  12 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: NIe widze postów Rexa wpis jest ukryty na uj sie udziela jak i tak nie widać :/


To nie byl Rex ;p tylko jakis spamer ktory zalozyl konto z nickiem Rexa ;p
GRADEK83
GRADEK83
  12 czerwca 2013

aha no to zwracam honor :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.