Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  8 czerwca 2013 (pierwszy post)

Hej wszystkim, jako, że mój telefon przedwczoraj opuścił mnie duchowo, czyli wyświetlacz przestał działać, potrzebuje nowego telefonu. Mój wcześniejszy złomek to Nokia C6, ogólnie go lubiłam, tylko pod koniec swojego żywotu zaczął się zacinać, ale wybaczam mu, za to ile ze mną przeżył.. Bo nawet koła samochodu nie były mu obce, baseny, plaże i alkohole także. Wytrzymał ze mną rok z kawałkiem, z tym, że dostałam go od mojej siostry, więc w idealnym stanie nie był. Z tego co się dowiedziałam to te telefony są ogólnie wadliwe. Przeżył ok. 2 lata. Problem polega na tym, że na telefonach się zupełnie nie znam. Na pewno muszę mieć telefon, który reaguje na paznokcie, jestem chyba jakaś upośledzona bo nie mogę opanować tych ekranów reagujących na palec. Mam dość długie paznokcie i nie zamierzam z nich zrezygnować na rzecz telefonu. Także musi to być telefon z ekranem oporowym (reagującym na paznokieć, przyciśnięcie), a nie pojemnościowym (reagujący na palec, impuls elektryczny). Wiem już, że do tych telefonów zalicza się Nokia C6, Nokia c5-03, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 720, Samsung E2652, Samsung E2652W, LG Cookie KP500. Nooo i to chyba wszystko co znalazłam z ekranem oporowym. Jedyne nowe modele to Nokia Lumia 520 w cenie około 700 zł (z tym, że nie ma lampy błyskowej przy aparacie) i Nokia Lumia 720 w cenie około 1300 zł (wytrzymalsza bateria, lampa i lepszy aparat). Wiem, że niektóre dziewczyny także są za ekranami oporowymi, więc myślę, że ten wpis może się przydać. Znacie może jeszcze jakieś telefony z ekranem oporowym? Jeżeli jakieś miałyście, bądź macie to proszę też o jakieś informacje na ten temat, co za, co przeciw, co denerwuje, co się podoba, itp. :]

SiedzeNaSwini
SiedzeNaSwini
  8 czerwca 2013

Jak nie jesteś tak delikatna z telefonami, to bym zrezygnował z tak drogich telefonów. (; Lumie nie mają oporowego wyświetlacza, po prostu mają super-czułą pojemnościówkę. Ciężko polecić coś z oporowym, bo od tego się po prostu odchodzi. Wymieniłaś w zasadzie większość telefonów wartych uwagi :P

Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  9 czerwca 2013

ogólnie staram się dbać itp, sama z sb nigdy telefonem nie rzuciłam, no ale to nie oznacza, że mi nie upadł. No właśnie dopiero doczytałam, że to pojemnościówka ;] no ale działa tak jakbym chciała i to mnie bardzo do niej przekonuje bo nie wiem czy jest sens kupować telefon, do którego niedługo nie bd nigdzie części w razie czego.

SiedzeNaSwini
SiedzeNaSwini
  9 czerwca 2013

Praktycznie każdy telefon z pojemnościowym ekranem przy upadku - pierwsze co to pęka ekran, a wtedy równie dobrze można kupić sobie nowy telefon - koszt wymiany to zazwyczaj 300-400 zł - zależy od telefonu, więc nie byłby to dla mnie wyznacznik.

Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  9 czerwca 2013

ooo matko :( bez sensu.. przeciez wiadomo, ze telefony upadaja.. czemu nie robia tego wytrwalszego :(

Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  9 czerwca 2013

w każdym razie, dziekuje za info :]

RexMundl
wpis jest ukryty
Sephiroth
Sephiroth
  10 czerwca 2013
Katherine1815
Katherine1815: ooo matko :( bez sensu.. przeciez wiadomo, ze telefony upadaja.. czemu nie robia tego wytrwalszego :(

robią gorila glass ale nadal to szkło.. chcesz wytrzymały tel bierz 3310:)
Katherine1815
Katherine1815: Nokia Lumia 720 w cenie około 1300 zł

http://allegro.pl/nokia-720-lumia-132166 te z abo są dość tanie. Jeżeli kupisz dość dobry pokrowiec na telefon jesteś w stanie go obronić przed negatywnymi skutkami upadku:)
Katherine1815
Posty: 221 (po ~384 znaków)
Reputacja: -49 | BluzgometrTM: 15191
Katherine1815
  10 czerwca 2013

ooo, dziękuje ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.