PatrykX6
PatrykX6
  11 kwietnia 2013 (pierwszy post)

lg l3
lg l5
nokia 300
nokia 302
nokia c202
nokia c9
nokia lumia a610
samsung galaxy ace
samsung chat
samsung mini2
xperia J
Sony sola
Sony tipo

Prosze mi pomoc w wyborze, ktory telefon wybrac?

Edge
Edge
  11 kwietnia 2013

Xperia J albo LG L5, reszta to niższa półka. C9 by jeszcze dała radę, gdyby miała Windowsa, nie wiem jak działa ten system linuksowy, który ma.

PatrykX6
PatrykX6
  11 kwietnia 2013

Lumia wypada tez niezle przeciez , myslalem tez nad tipo i sola, ale ten ostatni prawie 300zł doplaty

Edge
Edge
  12 kwietnia 2013

610 owszem, całkiem całkiem, ale lepiej wypadają Xperia J i L5.
Sola i Tipo to dwa małe, brzydkie, low-endowe pseudosmartfony, które nadają się dla dzieci w podstawówce.

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  12 kwietnia 2013

Nokia n9

SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  12 kwietnia 2013

to z oferty na umowę? Czy po prostu o tych myślisz, bo jeżeli jest możlwość to wg mnie dobrym pomysłem byłaby lumia 620

Edge
Edge
  12 kwietnia 2013

dżizas fak... dostaliście listę, a wyjeżdżacie z jakimiś durnymi telefonami. Nauczcie się czytać. Takim sposobem to ja mogę zaproponować SGS III albo Xperię Z :and:

SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  12 kwietnia 2013
Edge
Edge: dżizas fak... dostaliście listę, a wyjeżdżacie z jakimiś durnymi telefonami. Nauczcie się czytać. Takim sposobem to ja mogę zaproponować SGS III albo Xperię Z

jasne bo to ta sama półka cenowa:) zadałem proste pytanie, jeżeli to na umowie to oczywiste jeżeli jest ograniczony, a jeżeli nie to czy nie można zaproponowac innych lepszych modeli w zblizonej cenie ?
pawciomistrz
pawciomistrz
  12 kwietnia 2013

nokia n8 bez umowy kupujesz na allegro i juz najtańszy bez umowy żadnej

ItsHypersomnia
ItsHypersomnia
  14 kwietnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Sola low endowy? Ma lepsze bebechy od xperi J.

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/6533/6005/0/0/

Po pierwsze, Xperia J ma dość przestarzałego adreno 200. Po drugie jedno rdzeniowy procesor, wolniejsza transmisja danych, sola nagrywa w 720p, natomiast J jedynie 640x480 i tak dalej, i tak dalej... J wygrywa chyba tylko ciut większym ekranem o całe 0,3 cala i ma 4 GB więcej pamięci wbudowanej...

Czyżbyś był posiadaczem Xperi J?

Edge
Edge
  14 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyżbyś był posiadaczem Xperi J?

nie, mam S.
po prostu leciałem z pamięci i Sola mi podpadła pod Tipo, dzięki za poprawienie :)
ItsHypersomnia
ItsHypersomnia
  14 kwietnia 2013

Swoją drogą, dość dziwny przedział cenowy :P Jeśli Ciebie stać, to bierz te najdroższe z androidem. Nie wiem jaki to jest procesor w LG L5... Ale chyba najlepszym wyborem by było:

Xperie (dobra nakładka producenta i całkiem niezłe ekrany - Sola ma bravia engine, J niestety nie)
LG L5 - znając LG pewnie jest tani. (: Ciężko mi o nim cokolwiek więcej napisać.
Lumia 610 - lepiej dopłacić i kupić 710 - a najlepiej poczekać na coś z windows phone 8 520 i 620 powinny być niedługo dość tanie. Ja posiadam HTC Radar i jestem bardzo zadowolony, ale nie wymieniłeś go i nie wiem, czy byłby w Twoim przedziale cenowym, czy w ogóle by się Tobie podobał (aluminiowa obudowa unibody nie każdemu odpowiada)

Co do xperii tipo... Lepiej darować sobie :P mały wyświetlacz, mało kolorów, procesor nie porywa. Tak jak cała reszta. (;

Edge
Edge: nie, mam S. po prostu leciałem z pamięci i Sola mi podpadła pod Tipo, dzięki za poprawienie :)


Do usług. (; Ale z tym, że sola jest brzydka to miałeś rację, (jeśli myślałeś o Soli) ale to dość subiektywna ocena. (;
Edge
Edge
  14 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale z tym, że sola jest brzydka to miałeś rację, (jeśli myślałeś o Soli) ale to dość subiektywna ocena. (;

Sola jest bardzo brzydka w kolorze, a Tipo to totalny koszmar... klocek :)

Konto usunięte
Konto usunięte: kupić 710

słyszałem same brzydkie rzeczy na jej temat

Konto usunięte
Konto usunięte: Swoją drogą, dość dziwny przedział cenowy :P

sądząc po liście to jest jakiś wybór do abonamentu/mixa z dopłatą do maksymalnej kwoty około 300zł (zależy od operatora)
pawciomistrz
pawciomistrz
  14 kwietnia 2013

najtanszy telefon noki n8 albo nokia n9 system amoled maja 12pikseli aparat wideo-rozmowe i inne tam rzeczy i aplikacjii ja mam nokie n8 i jestem z niej zadowolony a nokia 610 trzyma bateria 1-2 dni

ItsHypersomnia
ItsHypersomnia
  14 kwietnia 2013

Taka cecha smartphonów, że bateria trzyma 1-2 dni. (; A ciężko mi nazwać coś co jest na symbianie smartphonem. Raczej ubercegła (;

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.