DontTouchMex
DontTouchMex
  17 marca 2013 (pierwszy post)

Mam pytanie.. czy na tym tablecie da się grać w gry online np na wp albo na kurnik.pl?

Immportant
Immportant
  17 marca 2013

Szczerze? Nie mam pojęcia. Powinien. Wszedłem z windows phone (który nie ma najlepszego wsparcia technologii flash - zerowe) i dostałem komunikat - przeglądarka nie obsługuje websocket - zainstaluj flasha by go emulować. Najlepiej by wypowiedział się jakiś posiadacz tabletu z androidem czy po instalacji tego flasha wszystko będzie działać. (;

NicZaFriko
NicZaFriko
  18 marca 2013

Andorid ogólnie nie ma tak samo juz wsparcja flash jak WP , poza tym kurnik jest postawiony na html5 a juz wszystkie nowsze tablety maja to , ale jesli bedzie w javie albo flash to juz nie pograsz.

Immportant
Immportant
  18 marca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Oficjalnie nie ma - jednak jest możliwość dogrania flasha na urządzenia (są paczki na ics i jb). Jednak ta wersja dograna np. nie działała z kamerkami, totalny random. (; No i nie robiłbym z tego zasady. :P Nie należy zapominać, że android w wyższych warstwach to głównie java, więc nie zdziwiłbym się jakby miał jej obsługę w przeglądarce. (nigdy mi to nie było do niczego potrzebne, więc nie wiem). Wiele też zależy od przeglądarki - jak nie zadziała na domyślnej, spróbuj ściągnąć Opere Mobile, Firefoxa czy choćby Chroma :P

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  19 marca 2013

Odpowiedź brzmi: Nie da się. Dołóż 200zł i będziesz mógł sobie zafundowac jakiegos laptopa np dell ,uzywany ibm,mysle,ze jak na gry przegladarkowe to trwalosc sprzetu jak i specyfikacja nie beda mialy znaczenia.

Immportant
Immportant
  19 marca 2013

Do tego raczej nie będzie musiała dokładać... Nie polecałbym kupować używanych IBM-ów czy Dellów - tym bardziej z takimi wadami jak "brak zasilacza i baterii" (; Dla kobiety netbook lepszy jednak, jak nie ma dużych wymagań i zrezygnuje z oficjalnego gg na rzecz wtw - będzie jej może nawet znośnie działał. Mimo, że nie jestem zwolennikiem laptopów, taka jest moja propozycja. (;

Z tego co czytałem - da się. Wystarczy zainstalować jedną z tych przeglądarek o których wspomniałem - ale to nie moja wiedza a zaczerpnięta z forum dyskusyjnego, więc proszę nie kierować do mnie płaczu - że jednak nie działa. (;

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.