Patriotaa
Patriotaa
  10 lutego 2013 (pierwszy post)

Witam mam np swoje zdjęcie i chciałbym wyciąć z niego swój łeb.Ale chce tak wyciąć aby był idealny.Jaki program polecacie? Paint beznadziejnie tnie.

TobiXywa
Posty: 676 (po ~121 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 758
TobiXywa
  10 lutego 2013

Photo shop albo photofiltre studio. Takich programów w internecie do obróbki zdjęć znajdziesz sporo ;)

:lol2:i'm out:crylol:
adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  10 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Paint beznadziejnie tnie.

Trzeba umieć. Z początku też tak myślałem, ale nie doceniłem tego banalnego programu.
Jeśli chcesz już jakieś lepsze programy to PS albo Gimp. Zresztą tak jak wyżej programów jest do wyboru do koloru.
:mrgreen:
rafal0302
rafal0302
  10 lutego 2013

GIMP bo darmowy czyli legalny :)

A ma możliwości płatnych programów.

Bozar
Bozar
  11 lutego 2013

Photoshop ma 30-dniową wersję testową - na pewno starczy Ci tyle czasu na ogarnięcie tego programu :) Musisz użyć narzędzia lassa magnetycznego, albo lassa wielokątnego (polygonal lasso) i na porządnym powiększeniu obwieść nim swoją głowę. Potem wycinasz ją, tworząc nową warstwę - znajdziesz to na samym początku menu warstw, albo skorzystaj ze skrótu ctrl+j. Od tego momentu będziesz miał głowę na osobnej warstwie, czyli będziesz mógł ją wstawić gdzie tylko chcesz. Zwróć tylko uwagę, aby na liście warstw głowa była zawsze NAD innymi obiektami, bo inaczej zostanie przez nie przykryta. Ta porada tyczy się wszystkich programów.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.