PabIo25
PabIo25
  7 lutego 2013 (pierwszy post)

Cześć witam wszystkich i mam zarazem do was wielką prośbę..Posiadam laptop wyżej wymieniony i składa się on z częsci takie jak i5 core 2.5 GHz.Grafika Intel 4000 i Radeon HD 7470 m 2GB i 8 Gb ram..Windows 7 64 Bit Service Pack 1.I powiedzcie mi na ludzki rozum bo ja tego nie rozumiem dlaczego wszystkie gry mi na nim zacinają jak posiada takie części i oryginalny windows??W nic nie da się grać bo nie ma takiej przyjemności..Niewiem probowałem wszyskiego i niewiem gdzie leży wina..Sterowniki i do sprzetu i do biosa i aktualizacje i nici..Zna się ktoś na tym i jest wstanie mi pomóc??:(

KreatorMarzen
KreatorMarzen
  7 lutego 2013

O jakich grach mowa ?

RaDiK88
RaDiK88
  7 lutego 2013

a przełączyłeś grafikę na radeona czy na inlelowskiej grasz bo to jest takie upierdliwe wiem o czym mowie też mam i5 w lapku i czasem człowiek zapomina d83dde09

MichaU
MichaU
  7 lutego 2013

zainstaluj catalista do twojego modelu i karta bedzie sie sama przelaczac albo bedziesz mogl to zrobic pod prawym myszki

PabIo25
PabIo25
  8 lutego 2013

Tylko właśnie że nie mam takiej opcji przełaczania grafiki;(

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  8 lutego 2013

musisz mieć,to automatycznie przelacza w zaleznosci od wykorzystania mocy.
nie napisales o jakie gry chodzi,a po drugie laptop nigdy nie sluzyl i nie bedzie sluzyc do grania chyba ze masz jakiegos za 5tys

PabIo25
PabIo25
  8 lutego 2013

Laptot z prarametrami nadaje się do gier..Gry Nowe obojętnie chodzby nawet Najnowszy Need For Speed Most Wanted mi zacina..A instalowałem też klasyke Stalkera i to samo...

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  8 lutego 2013
PabIo25
PabIo25: Radeon HD 7470 m


sorry ale to nie jest grafika do gier
Memory Bus Width 64bitów tyle to ma moja karta z 2006 roku
SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  8 lutego 2013
http://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-HD-7470M.67752.0.html masz tutaj porownanie ile fpsów gry osiagaja na tej karcie w wiekszosci gier albo na low albo w ogole
MichaU
MichaU
  9 lutego 2013

spotkalem sie z tym problemem przy win 8

PabIo25
PabIo25
  9 lutego 2013

SzaryChłopaczku a właśnie się mylisz co do Radeona 7470m..Byłem z laptopem w serwisie i wgrali mi nowszego win 7 ultimate z lepszym sp biosa stery do catalysta i grafiki..I co? udało się..need for speed most wanted na maximum działa płynnie i bez żadnych zcięc..Testowałem takie gry jak Bf3 Mw3 CoD Wf.Ghost Recona i wszystko na max bez żadnego slajdu czy zrywu.Karta obsługuje w pełni gry..temat zamykam i dziekuje za pomoc:)

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  10 lutego 2013

no tak tyle ze te gry nie sa najnowsze

PabIo25
PabIo25
  10 lutego 2013

Need For Speed Most Wanted ten od Criterion którego zrobili teraz nie jest najnowszy?Ja nie mówię o tym starym NFS.Wczoraj zrobiłem test na grze DMC Devil My Cry..I Dead Space 3 wszystko chodzi pięknie i ładnie:p

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.