naaats
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  16 października 2011 (pierwszy post)
Cześć Wam :D

Słuchajcie, kupiłam sobie jakiś czas temu czarne dżinsy 95% bawełna 5% elastan w zwykłym sklepie. I wyblakły mi po paru praniach. Potem kupiłam następne czarne 97% bawełna 3% elastan w zwykłym sklepie i też wyblakły. Obie pary made in china jak się potem okazało na metce pisało :nie:

Człowiek to jednak uczy się całe życie na błędach :nie:

Koleżanka ma dżinsy z Croppa i do dzisiaj są mocno czarne..

Uwaga, podkreślam, że nie jest to kwestia prania. Koleżanki spodnie były prane normalnie, moje czasem w Perwolu Black Magic i co i nic.

Na co zwracać uwagę przy zakupie czarnych dżinsów ? Jak kupować czarne dżinsy, żeby po miesiącu nie były wyblaknięte ? Co powinno być na metce ?

:bye:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

luk7
luk7
  16 października 2011
naaats
naaats: łuchajcie, kupiłam sobie jakiś czas temu czarne dżinsy 95% bawełna 5% elastan w zwykłym sklepie. I wyblakły mi po paru praniach. Potem kupiłam następne czarne 97% bawełna 3% elastan w zwykłym sklepie i też wyblakły. Obie pary made in china jak się potem okazało na metce pisało Człowiek to jednak uczy się całe życie na błędach Koleżanka ma dżinsy z Croppa i do dzisiaj są mocno czarne.. Uwaga, podkreślam, że nie jest to kwestia prania. Koleżanki spodnie były prane normalnie, moje czasem w Perwolu Black Magic i co i nic.

Twoje czarne ze zwykłego sklepu i kolezanki z croppa sa z chin.

naaats
naaats: Na co zwracać uwagę przy zakupie czarnych dżinsów ? Jak kupować czarne dżinsy, żeby po miesiącu nie były wyblaknięte ? Co powinno być na metce ?

Nie nosze czarnych czarnych jeansów.
Ale gdybym chciał kupić to na pewno wybrałbym coś z wranglera,diesla czy tam w ostatecznośći z C&A.
mmaryjka
mmaryjka
  16 października 2011
naaats
naaats: Na co zwracać uwagę przy zakupie czarnych dżinsów ?

ja mam dwie pary, a miałam trzy. diesel - od chyba trzech lat są tak samo czarne, vero moda - sprały się, ale minimalnie choć muszę przyznać, że rzadko w nich chodzę. wrangler - wyebałam bo się sprały i zeszmaciły, a też dość rzadko nosiłam.
pijana
pijana
  16 października 2011

Czarne Levisy mi wyblakły, choć po trochę dłuższym czasie niż Twoje spodnie, więc pewnie zależy od łutu szczęścia.

Darunia511
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 31
Darunia511
  16 października 2011
naaats
naaats: Na co zwracać uwagę przy zakupie czarnych dżinsów ? Jak kupować czarne dżinsy, żeby po miesiącu nie były wyblaknięte ? Co powinno być na metce ?

Nie kupuję na bazarkach spodni, nie zwracam uwagi na to z czego są zrobione. Jeżeli chodzi o czarny dżins i dżinsopodobne, to mam spodnie z C&A, H&M, Bershka, Wrangler nic się z nimi nie dzieje.
pijana
pijana
  16 października 2011

Dodam, że nosiłam i prałam je dość często (też w tym Perwollu).

Patrishia
Patrishia
  16 października 2011

Bo Perwoll też trzeba umieć przechowywać, żeby dobrze działał, najlepiej w eleganckiej torebce na przyjęciu, na spacerze w parku, w pracy, albo gdy jesteśmy u znajomych na ognisku.

pijana
pijana
  16 października 2011
Patrishia
Patrishia: Bo Perwoll też trzeba umieć przechowywać, żeby dobrze działał, najlepiej w eleganckiej torebce na przyjęciu, na spacerze w parku, w pracy, albo gdy jesteśmy u znajomych na ognisku.

:crylol: LEŻĘ
justCax
justCax
  16 października 2011
luk7
luk7: wybrałbym coś z wranglera

wrangler to zuo, szmaty jakich mało. siedziałam w tym 'biznesie' troche, nie polecam.

naaats

to chyba kwestia szczęścia. moje były prane zaledwie 2 razy a ja już widzę różnicę.
luk7
luk7
  16 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wrangler to zuo, szmaty jakich mało. siedziałam w tym 'biznesie' troche, nie polecam.

bardzo mnie urzekła twa opinia,może kiedyś wezmę to pod uwagę gdy będę zakupywał kolejne u znajomego który posiada punkty wranglera od 10lat.
Darunia511
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 31
Darunia511
  16 października 2011
luk7
luk7: bardzo mnie urzekła twa opinia,może kiedyś wezmę to pod uwagę gdy będę zakupywał kolejne u znajomego który posiada punkty wranglera od 10lat.

No właśnie, u mnie w domu jedna osoba nosi same Wranglery od lat, mi tez sie z nimi NIC nie dzieje. Dziwne.
feuliette
feuliette
  16 października 2011
naaats
naaats: Na co zwracać uwagę przy zakupie czarnych dżinsów ?

nie kupuję,zawsze mam na dzinsach jakies kłaki czy sierśc futrzaków :ninja:
Gejszalicious
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  17 października 2011
naaats
naaats: Koleżanka ma dżinsy z Croppa i do dzisiaj są mocno czarne.. Uwaga, podkreślam, że nie jest to kwestia prania. Koleżanki spodnie były prane normalnie, moje czasem w Perwolu Black Magic i co i nic.

tak to już jest z chińszczyzną :)
przyczyną tego że twoje się tak sprały może być używany proszek, jakość tkaniny, jakość barwników temperatura prania :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  17 października 2011
Darunia511
Darunia511: luk7: bardzo mnie urzekła twa opinia,może kiedyś wezmę to pod uwagę gdy będę zakupywał kolejne u znajomego który posiada punkty wranglera od 10lat. No właśnie, u mnie w domu jedna osoba nosi same Wranglery od lat, mi tez sie z nimi NIC nie dzieje. Dziwne.

zapewne dlatego, że kiedyś dżinsy z wranglera, levis'a. big stara i reszty tego typu marek były naprawdę porządne i warte swojej ceny - teraz dzinsy tych marek to zwykłe szmaty nie warte złamanego grosza
dowód:
- kuzynka kupiła wranglery - po 2 miesiącach używania rozdarły się jej w kroku
- kupiłam kiedyś big stary -zapłaciłam 200zł na wyprzedaży (normalnie kosztowały 400zł) - po pół roku używania na dupie, udach i kolanach miałam poprzecierane i wypadły mi dziury
- nie ucząc się na błędach rok póżniej kupiłam drugie big stary - w sklepie były na mnie cacy - nie za obcisłe i nie za lużne - niestety jak pochodzę w nich godzinę to materiał się po prostu 'rozchodzi' i spodnie spadają i wiszą pod tyłkiem i pod kolanami jak schodzone stare dresy
wniosek - nie ma sensu płacić za metkę, skoro w housie, croppie i tym podobnych sieciówkach można kupić spodnie połowe taniej i lepszej jakości :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
mmaryjka
mmaryjka
  17 października 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: nie ma sensu płacić za metkę, skoro w housie, croppie i tym podobnych sieciówkach można kupić spodnie połowe taniej i lepszej jakości

są połowę tańsze bo są szyte w chinach, a wranglery/lee w polsce.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.