iFeelSoLost
iFeelSoLost
  18 sierpnia 2011 (pierwszy post)

W zwiazku z moim problemem z makijazem slubnym (musze zrobić go sama :ninja:) pytanie:

Jaki polecacie MOCNO KRYJĄCY PODKŁAD? Mam skórę tłustą. Najlepiej z Sephory, Rossmana albo Natury. Nie piszcie o Lirene, Sorayi i Inglocie - mialam i sa dobre ale zbyt malo kryja, a na slub potrzebuje czegos porządnego.
Mile widziane marki Loreal, Maybelline, La roche posay, Vichy i inne w przedziale cenowym od 40 - 100 zł.

Czekam na propozycje.

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  18 sierpnia 2011

o jeszcze Max Factor, Rimmel, Boujois itp.

gagulina
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  18 sierpnia 2011

Jak dla mnie Lasting Performance był bardzo dobrze kryjący :)

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  18 sierpnia 2011
gagulina
gagulina: Jak dla mnie Lasting Performance był bardzo dobrze kryjący :)

o jest rimmel? wlasnie myslalam o nim.
gagulina
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o jest rimmel? wlasnie myslalam o nim.

Nie, nie to jest Max Factor. Ale faktycznie! Z rimella był Lasting Finish i jak dla mnie genialnie pokrywał!
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  18 sierpnia 2011

Dermacol - najtańszy ale uwaga może tworzyć maskę więc polecam mieszać z innym podkładem, według mnie to najbardziej kryjący podkład/kamuflaż

Estee Lauder maximum cover krycie mega ale jest drogi i niedostępny w Polsce ( na allegro można go kupić )

Essence stay all day fajny, dobrze kryje długo się utrzymuje, według mnie lepszy od colorstaya

La roche posay toleriane teint ale uwaga sprawdzaj filtry im większy filtr w przypadku tego podkładu to 25 możesz na zdjęciach wychodzić blado tak jest w przypadku podkładów z dużym filtrem mogą rozjaśniać twarz na zdjęciach

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  18 sierpnia 2011

teraz juz panikuje :and:

Patrycja9119
Patrycja9119
  18 sierpnia 2011

Revlon Color Stay

ambiwalencja
ambiwalencja
  18 sierpnia 2011

Mam mega tłusta cerę, jeśli chodziło o tego typu imprezy to u mnie sprawdził się vichy dermablend. Teraz używam maybelline superstay 24h, ale wątpię,żeby przetrwał wesele czy ślub.

Darunia511
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 31
Darunia511
  18 sierpnia 2011

Zależy jeszcze co dla kogo jest mocne.
Dla mnie mocny to jest Dermacol i Mac, aczkolwiek sądze, ze nie o taki efekt Ci chodziło... Słabszy ale nadal mocny ColorStay Revlona, później Maybelline SuperStay 24h.
No i jak ma sie długo trzymać, to użyłabym bazy

SoDope
SoDope
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki polecacie MOCNO KRYJĄCY PODKŁAD?

Nie widziałam po ile jest na Allegro ale Estee Lauder Double Wear z tym, że jest on bardzo ciężki .. a odpowiednikiem o 'lżejszej' formie to Maximum Cover.
zobacz sobie czy gdzieś dostaniesz tego próbki czy na allegro czy .. gdzieś.
Aneczka17f
Aneczka17f
  18 sierpnia 2011

Toleriane Teint koryguje niedoskonałości skóry i ujednolica jej koloryt dzięki doskonałym właściwościom kryjącym. Wzbogacony o innowacyjny składnik - Neurosensynę, redukującą mikropodrażnienia - jest doskonale tolerowany przez skórę nawet najbardziej reaktywną. Czynnik ułatwiający rozprowadzanie, wydłuża trwałość makijażu bez tworzenia efektu maski
Testowany na skórze wrażliwiej, atopowej i trądzikowej.
Wskazania: każdy typ skóry, rozległe niedoskonałości.
Zalety:
- wysoka tolerancja,
- bezzapachowy,
- bez konserwantów,
- z filtrem SPF 25,
- nie powoduje powstawania zaskórników.

U mnie się to wszystko sprawdza prawie w 100%, poza zapachem bo ma taki dziwny, nie wiem, nie potrafię go określić.

Paulinessa
Paulinessa
  18 sierpnia 2011
gagulina
gagulina: Jak dla mnie Lasting Performance był bardzo dobrze kryjący :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Revlon Color Stay

i jeszcze Mary Kay, ale to na necie.
Gejszalicious
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Estee Lauder Double Wear

moja kuzynka miała próbkę tego podkładu z gazety - jak sie nim pomalowała to bardzo fajnie jej zmatowił cerę, a dodam, że ma cerę tłustą i zazwyczaj świeci się jak psu jajca :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte:

jeśli masz gdzieś niedaleko douglasa to możesz się wybrać do niego po odlewkę tego podkładu i wypróbować na sobie :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
asiulcia1
asiulcia1
  18 sierpnia 2011

z estee lauder sa dobre, ale nie wiem czy wytrzyma od rano do bialego rana :woot:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.