LucasFreak
LucasFreak
  1 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Słuchajcie, mam pytanie - czy w POlsce można gdzies kupic torebki Louis Vitton ?
Gdzie mogę w internecie to kupic w dobrej cenie - oczywiście oryginalne, a nie podróbki?
Pomożecie??

oam
oam
  1 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Słuchajcie, mam pytanie - czy w POlsce można gdzies kupic torebki Louis Vitton ? Gdzie mogę w internecie to kupic w dobrej cenie - oczywiście oryginalne, a nie podróbki? Pomożecie??
Stacjonarnie na pewno kupisz w Warszawie. :-)
LucasFreak
LucasFreak
  1 sierpnia 2019

OK a czy można to kupic w PLN, bo na stronie maja cennikl w USD czy EUR, już nie pamiętam...

LucasFreak
LucasFreak
  1 sierpnia 2019

Przepraszam ze tak pytam ale jestem laikiem w temacie a chciałbym sprawić zonie niespodziankę.

LucasFreak
LucasFreak
  1 sierpnia 2019

A tutaj jest najlepsze zrodło informacji, poniekąd.

oam
oam
  1 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: OK a czy można to kupic w PLN, bo na stronie maja cennikl w USD czy EUR, już nie pamiętam...
W sklepie stacjonarnym u nas w Polsce zapłacisz w PLNach.
W necie łatwo o podróbki, wiele stron je reklamuje ale nigdy nie wiadomo czy to nie bubel.
Jesli mieszkasz w Warszawie, badz nie szkoda Ci zachodu by sie tam wybrać w celu zakupu torebki, to śmigaj. :-) Torebki maja bardzo drogie, lepiej zobaczyć na żywo, dotknąć i ocenić. :-)
LucasFreak
wpis jest ukryty
oam
oam
  1 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ok dziekuje za info, a slyszalas może o takim komisie? czy tam warto zajrzeć?
Nie linkujemy takich rzeczy. :-)
Nie slyszalam, ale chętnie sobie go obadam. :-)
Pocztaj w necie opinie o nim zzanim cos tam zamowisz, a szczegolnie taka torebkę której normalnie cena.. Powala. :-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.