F0X
F0X
  24 lipca 2019 (pierwszy post)

Pytanie do każdego niezależnie od płci


W mojej pracy widzę coraz więcej Pań z takimi ustami, zastanawia mnie czy to kwestia mody czy czegokolwiek innego, nie chce w pierwszym poście wyrażać swojej opinii.
Jakie macie podeście, czy podoba się wam, czy myślicie o zrobieniu takiego powiększenia, zapraszam do dyskusji. d83ddcaa

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  24 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
F0X
F0X: czy podoba się wam


Jak dla mnie to jest paskudne. Jak widzę to trzecie zdjęcie to myślę że panna piła piwo i tam byłą osa i przy piciu ja użądliła w usta.
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  24 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ło matko z córką 😱😬😨. Tożto ino spierdzielać w ciemny zaulek.
A tam serio- to chyba taka moda. Ma na celu zwrocenie uwagi "sexapilem" ...facetom ma się kojarzyc, co takie usta mogą "zdziałać".😜. Dla mnie fujjj. Wygląda: nienaturalnie, brzydko i ...hmmm..tu mi sie cisnie niecenzurowane słowo kojarzone z "lekkimi" Paniami.

oam
oam
  24 lipca 2019

ZDJECIA - OKROPNE :crylol:
Osobiście uważam, że powiększanie ust należy robić z głową. Nie mam nic przeciwko lekkiemu powiększeniu, sama chciałabym sobie poprawic gorna wargę. Choc wszystkiego co oferują bym sobie nie wstrzyknela. Botox totalnie odpada, implanty też, ale osocze, hmm czemu nie? W końcu to moje naturalne plyny a nie jakies cialo obce. Szkoda, ze większość Pan leci na ostro i robia sobie takie hmm odbyty z ust. :crylol:

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  24 lipca 2019

Odbyty...😂😂😂😂 i to takie chorobliwie ( hemoroidy) opuchnięte 😂

F0X
F0X
  24 lipca 2019

to nie opuchnięcie, to moda na glonojada.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  24 lipca 2019
F0X
F0X: to nie opuchnięcie, to moda na glonojada.

A Ty co myslisz o takiej "modzie"??
GRADEK83
GRADEK83
  27 lipca 2019

To jest chyba nawiązanie czy tam działanie umyślne nawiązujące do żeńskich warg sromowych ... Kobieta podświadomnie mylnie myśli że im większe usta tym lepszego partnera przyciągnie... ale czy oby na pewno... jedno przyciągnąć a drugie utrzymać przy sobie... Gdzie z takim glonojadem się na mieście pokazać :ziober2: oam ja ci wstrzykne to cię skręci !

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  27 lipca 2019

Taka jak już się przyssie, to już nie uciekniesz.

oam
oam
  27 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: To jest chyba nawiązanie czy tam działanie umyślne nawiązujące do żeńskich warg sromowych
Ty chyba warg sromowych nie widziałeś :rotfl: te zdjęcia to czyste odbyty, tylko jakies spuchnięte :lol: BA! Mam idealne porównanie!
Konto usunięte
Konto usunięte: Kobieta podświadomnie mylnie myśli że im większe usta tym lepszego partnera przyciągnie
Nie każda! Ale większość pewnie tak XD
Konto usunięte
Konto usunięte: oam ja ci wstrzykne to cię skręci !
ooooo d83dde0d jak sie troszczy! d83dde04
F0X
F0X
  27 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty co myslisz o takiej "modzie"??
Brzydzi mnie niesamowicie, odpycha i w życiu nie umówiłbym się z taką kobietą, mając w głowie bez przerwy myśli do czego te usta są robione. Jak pocałować kobietę która modyfikuje twarz pod masowe obciągania penisów, powiedzmy wprost, nie ma to walorów estetycznych. Jeszcze jakoś można usprawiedliwić powiększanie biustu to usta w tym wydaniu są ohydne.
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  27 lipca 2019

co ja myślę o tym jak kobiety powiększają sobie Usta że są głupie
F0X
F0X
  27 lipca 2019
Aro34
Aro34: co ja myślę o tym jak kobiety powiększają sobie Usta że są głupie
A ja myślę że nie są takie głupie, takie wary obciągary lubione są przez bogatych biznesmenów. Obciągnie takiemu z tymi oponami to długofalowa inwestycja więc wychodzi przedsiębiorczość tych kobiet.
GRADEK83
GRADEK83
  28 lipca 2019

A może to o wagine chdziło:woot: Oj mniejsza z tym ...Jak by nie było one to z jakiegoś powodu robią... 20% Dla niby faceta a 80% dla wyzwolenia u innej niby zazdrości.... tylko ja się pytam do oya pana czego tu zazdrościć. To tak jak tatuowanie sobie imienia chłopaka....jak zerwie z nim to inny facet bedzie chciał swoje imię no i wyjdzie na to ze bedzie popisama imionami jak jakaś dziwka szatana. No ale zyjemy w wolnym kraju więc....

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.