keats79
keats79
  14 listopada 2012 (pierwszy post)

Cześć dziewczyny , piszę tutaj bo chciałem się przekonać, czy jest dużo miłośniczek różnego rodzaju i koloru futerek na fotce i czy w ogóle lubicie je nosić? Bo jeśli tak, to realizuję program do którego chce zaprosić mnóstwo miłośniczek futer:)

Jeśli ktoś chciałby poznać szczegóły piszcie na m.wawiorko@tvn.plCześć dziewczyny , piszę tutaj bo chciałem się przekonać, czy jest dużo miłośniczek różnego rodzaju i koloru futerek na fotce i czy w ogóle lubicie je nosić? Bo jeśli tak, to realizuję program do którego chce zaprosić mnóstwo miłośniczek futer:) Jeśli ktoś chciałby poznać szczegóły piszcie na m.wawiorko@tvn.pl

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 listopada 2012

nie, dziekuje

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć dziewczyny , piszę tutaj bo chciałem się przekonać, czy jest dużo miłośniczek różnego rodzaju i koloru futerek na fotce i czy w ogóle lubicie je nosić? Bo jeśli tak, to realizuję program do którego chce zaprosić mnóstwo miłośniczek futer:)

Napisz do Dżoanny Krupy.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.