rurusiOova
rurusiOova
  7 listopada 2012 (pierwszy post)

hmmm...może słyszałyście coś o mieszaniu rozjaśniacza z szamponem . .??
by uniknąć zółtawego odcienia blondu . ?

z góry mówie ze farbuje regularnie włosy ( najjaśniejszymi farbami ), myje włosy niebieskim szamponem z joanny , l`oreal-a , po których niestety na dłuższą mete pozostaje niebieski / fioletowy odcień na włosach .

nie chciałabym rozjaśniać CZYSTYM rozjaśniaczem , z powodu iz moje włosy sąą juz bardzo zmęczone a nie zamierzam wracać do naturalnego koloru . .

możecie cos poradzić . ? słyszalam zeby mieszać zwykły szampon z rozjaśniaczem i myć raz na jakiś czas ( nie codziennie ) . pooomoCy . ; **hmmm...może słyszałyście coś o mieszaniu rozjaśniacza z szamponem . .??by uniknąć zółtawego odcienia blondu . ? z góry mówie ze farbuje regularnie włosy ( najjaśniejszymi farbami ), myje włosy niebieskim szamponem z joanny , l`oreal-a , po których niestety na dłuższą mete pozostaje niebieski / fioletowy odcień na włosach . nie chciałabym rozjaśniać CZYSTYM rozjaśniaczem , z powodu iz moje włosy sąą juz bardzo zmęczone a nie zamierzam wracać do naturalnego koloru . . możecie cos poradzić . ? słyszalam zeby mieszać zwykły szampon z rozjaśniaczem i myć raz na jakiś czas ( nie codziennie ) . pooomoCy . ; **

rurusiOova
rurusiOova
  7 listopada 2012

łajj . przepraszam za ten podwójny tekst.

styka51
styka51
  7 listopada 2012

Temat o włosach jest tutaj: http://www.fotka.pl/forum/moda_i_uroda/948758,FRYZURY_I_PIELEGNACJ/395
Zadaj tam pytanie, a na pewno ktoś Ci doradzi ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.