Damjan
Damjan
  19 grudnia 2010 (pierwszy post)

Witajcie prosze o szczere oceny , propozycje , co mogę poprawić w nim ... Może ktoś zna się na tej branży dosyć dobrze i doradzi ,byłbym bardzo wdzieczny.

A oto moje nagranie DEMO
DOWNLOAD

Dostepne do pobrania w:
MultiUpload - polecam
Rapidshare
hotfile

ChybaKpisz
ChybaKpisz
  19 grudnia 2010

ej no bez przesady. ściągać tego nie będę.

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  19 grudnia 2010

chyba kpisz ze sciagne tego wirusa trojana egipskiego centuriona

ChybaKpisz
ChybaKpisz
  19 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba kpisz ze sciagne tego wirusa trojana egipskiego centuriona

no wlasnie ! chyba kpisz.
Lilo
Lilo
  19 grudnia 2010
Damjan
Damjan: Witajcie prosze o szczere oceny , propozycje , co mogę poprawić w nim ...

nie wiem, czy to jakość Twojego mikrofonu zawiodła, czy też może nie masz aż tak dobrze opanowanej dykcji co jest bardzo ważne w pracy spikera, lektora itp. W niektórych momentach nie za bardzo Cię rozumiałam a jak wiadomo musisz mówić tak, by każdy doskonale Cię rozumiał i nie miał z tym najmniejszych problemów. Poza tym myślę, że w tej właśnie branży trzeba mieć głos jakoś się wyróżniający, ciekawy, taki który zapadnie słuchaczowi w pamięci i który będzie można rozpoznać. a Twój głos moim zdaniem jest nudny i bardzo poważny jakoś do mnie nie przemówił. Ale to tylko moje zdanie, każdy ma inny gust. Pozdrawiam :)
Damjan
Damjan
  19 grudnia 2010
Lilo
Lilo: nie wiem, czy to jakość Twojego mikrofonu zawiodła, czy też może nie masz aż tak dobrze opanowanej dykcji co jest bardzo ważne w pracy spikera, lektora itp. W niektórych momentach nie za bardzo Cię rozumiałam a jak wiadomo musisz mówić tak, by każdy doskonale Cię rozumiał i nie miał z tym najmniejszych problemów. Poza tym myślę, że w tej właśnie branży trzeba mieć głos jakoś się wyróżniający, ciekawy, taki który zapadnie słuchaczowi w pamięci i który będzie można rozpoznać. a Twój głos moim zdaniem jest nudny i bardzo poważny jakoś do mnie nie przemówił. Ale to tylko moje zdanie, każdy ma inny gust. Pozdrawiam :)

Jakość mikrofonu , będzie lepszy to zmienisz zdanie.
Lilo
Lilo
  19 grudnia 2010
Damjan
Damjan: Jakość mikrofonu , będzie lepszy to zmienisz zdanie.

to jak będziesz miał lepszy to pochwal się jeszcze raz swoim głosikiem z chęcią się przekonam.
ToJestSlimak
ToJestSlimak
  19 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba kpisz ze sciagne tego wirusa trojana egipskiego centuriona

AHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHA
PiotrLuszcz
PiotrLuszcz
  20 grudnia 2010

nie zwalajcie ziomeczki na jakośc mikrofonu im lepszy mic tym bardziej demaskuje braki:D a nie na odwrót

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.