dnbpl
Posty: 3 (po ~240 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
dnbpl
  18 grudnia 2010 (pierwszy post)

Siem wszystkim!!!
Mam padake troszke, od bobasa który na wrotkach pod komode wjeżdżał mieszkam w tym pieknym fabrybkanckim mieście, od kąd pamietam przez life prowadzi mnie drum and bass ale od lat kilku Polska stolica tej muzyki zdycha. dlaczego tak jest czemu ludzie pokroju Adasia Kołacińskiego znikneli z Łudzkiej sceny ? dlaczego kolejne kuluby grające scharmonizowany chaos zamykają swoje progi ? czekam na opinie i sposoby na odwrócenie tego procesu:) pozdro dla wszystkich jungle wojowników!!!!

Qde
Qde
  18 grudnia 2010

Elo!
Na początku interpunkcja i ortografia... Ogarnij to.
Czemu tak się dzieje? Może dlatego, że Łódź jest postrzegana jako dupa naszego pięknego kraju, która nie ma prawa rozwoju. Może dlatego, że nie ma finansów, może dlatego, że gdzie dnb tam narkotyki, może... Dużo by tego tu pisać, prawdy nie wiemy.. :/

Ale co jak co, jakiś dobry klub z d'n'b i wszystkim pochodnym by się przydał! :D

MlodyPce19
MlodyPce19
  18 grudnia 2010

Siema chcecie sobie posluchac prawdziwej muzyki z Łodzi ?? to sobie wrzuccie plyte O.S.T.R do nosnika :D to jest prawdziwa muzyka

WujekBeton
WujekBeton
  18 grudnia 2010
dnbpl
dnbpl: Łudzkiej

:zonk:padłem:zonk:
Qde
Qde
  18 grudnia 2010

Ta, ja tez...

OSTR zawsze gości na głośnikach, ale tu bardziej chodzi o elektroniczną muzę ;)
NTK tez polecam ;)

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  18 grudnia 2010

jak umarł ostr to całe łdz umarło i temu tak jest

dnbpl
Posty: 3 (po ~240 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
dnbpl
  19 grudnia 2010

sorry za format ale troszke wcięty byłem:)

Jezus
Jezus
  19 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Łódź jest postrzegana jako dupa naszego pięknego kraju, która nie ma prawa rozwoju.

Póki Chińczycy nie zaczną u nas inwestować to tak będzie.
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  19 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Siema chcecie sobie posluchac prawdziwej muzyki z Łodzi ??

A jaka to ta prawdziwa muzyka? Czym ona się charakteryzuje?
Konto usunięte
Konto usunięte: to sobie wrzuccie plyte O.S.T.R do nosnika

Tylko koniecznie Verbatima, nie kupujcie tanich płyt!
Konto usunięte
Konto usunięte: OSTR zawsze gości na głośnikach

Wiadomka, trzeba być modnym OSTRy, rasta kolorki, dready, trzeba ogarniać co teraz w gimnazjach jest QL.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.