Gothiclady
Gothiclady
  20 grudnia 2011 (pierwszy post)

Marusha - Deep

tibauld
tibauld
  20 grudnia 2011
:ninja:

Little brother - Sirens (feat. Carlitta Durand)
Gothiclady
Gothiclady
  20 grudnia 2011

czy tylko ja widzę, że poprzedni temat nadal wisi?

tibauld
tibauld
  20 grudnia 2011
Gothiclady
Gothiclady: czy tylko ja widzę, że poprzedni temat nadal wisi?

Ja też to widzę, zresztą nie tylko to. :ninja:
tibauld
tibauld
  20 grudnia 2011

To ja już wiem czemu to na górze jeszcze wisi. :rotfl:

Mystikal - Shake ya ass

Gothiclady
Gothiclady
  20 grudnia 2011

a ja nie wiem, bo niby temat skasowałam. No nic, zgłosiłam i wracam na film :)

tibauld
tibauld
  20 grudnia 2011
Gothiclady
Gothiclady: a ja nie wiem, bo niby temat skasowałam. No nic, zgłosiłam i wracam na film :)

Już go nie ma!
A żeby Cię cholera...:ziober2:
tibauld
tibauld
  20 grudnia 2011

Mystikal - Danger (been so long)

tibauld
tibauld
  20 grudnia 2011

St. Da squad - I got you (prod. by Dc)

ZwyczajnieNie
ZwyczajnieNie
  20 grudnia 2011

wtf....mi tu przerywają świąteczne dyskusje

Konto usunięte
Konto usunięte: Niektórzy mają po prostu w sobie za dużo pobłażliwości i sentymentu. A z niektórymi przypadkami nie powinniśmy się pieścić!

Dokładnie dokładnie...no i z mojego punktu widzenia powinna obowiązywać kara śmierci,dlaczego mam utrzymywać gwałciciela czy alkoholika który kogoś zabił i siedzi w pierdlu... za jaja i na pal,tak żeby każdy widział czym się kończy błędne postępowanie...

Konto usunięte
Konto usunięte: Widzę, że Ciebie też takie sprawy, na święta nie ruszają i masz takie samo zdanie przez cały rok.

Takie jest życie,trzeba twardo stąpać po ziemi,a takie tematy to czysty humor,a że święta to fajnie,będzie dobra szama,mikołaj zapoda jakiegoś grosza to się sylwestra dobrze spędzi... :mrgreen:

Nightwish – The Poet and the Pendulum
tibauld
tibauld
  20 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wtf....mi tu przerywają świąteczne dyskusje

A mi w ogóle świąteczny nastrój!

Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie dokładnie...no i z mojego punktu widzenia powinna obowiązywać kara śmierci,dlaczego mam utrzymywać gwałciciela czy alkoholika który kogoś zabił i siedzi w pierdlu... za jaja i na pal,tak żeby każdy widział czym się kończy błędne postępowanie...

Dokładnie, dla niektórych przypadków resocjalizacja jest zbędna, zwłaszcza że takich osobników nie można mieć za ludzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Takie jest życie,trzeba twardo stąpać po ziemi,a takie tematy to czysty humor,a że święta to fajnie,będzie dobra szama,mikołaj zapoda jakiegoś grosza to się sylwestra dobrze spędzi...

Oczywiście, że trzeba twardo stąpać. Święta trwają krótko, sylwester jedną noc, a o podstawowych wartościach trzeba cały rok pamiętać! :mrgreen:
Gothiclady
Gothiclady
  20 grudnia 2011

Tibauldus Zrzędus, ustawiaj bo straciłam na Ciebie 11 zeta :)

Umbra et Imago - Gothic Erotic

tibauld
tibauld
  20 grudnia 2011
Gothiclady
Gothiclady: Tibauldus Zrzędus, ustawiaj bo straciłam na Ciebie 11 zeta :)

Chyba przepadło już. :rotfl:

Ja nie zrzędzę, po prostu nie tak miało być. :ziober2:
tibauld
tibauld
  20 grudnia 2011
Gothiclady
Gothiclady: straciłam na Ciebie 11 zeta :)

To gdzie wydałaś swoje darmowe srebrne? :ziober2:

Nneka - The uncomfortable truth
ZwyczajnieNie
ZwyczajnieNie
  20 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A mi w ogóle świąteczny nastrój!

ja się tylko zastanawiam kto zapierniczył snieg...to już jest szczyt chamstwa żeby na święta nie było ani grama sniegu :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie, dla niektórych przypadków resocjalizacja jest zbędna, zwłaszcza że takich osobników nie można mieć za ludzi.

dlatego tez chorą zwierzynę się odstrzeliwuje...nie wiem dlaczego u nas jest inaczej.. ale to na pewno przez tych matołów z wiejskiej :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście, że trzeba twardo stąpać. Święta trwają krótko, sylwester jedną noc, a o podstawowych wartościach trzeba cały rok pamiętać!

tak jest,niestety tylko nieliczni maja jakieś zasady i wartości których się trzymają niezależnie od czasu i sytuacji...ale to już inna bajka na długi zimowy wieczór ;]

lecem trochę pooddychać świeżym powietrzem... nara :piwo: