BoZycietoHH
BoZycietoHH
  2 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Oceniajcie mój nowy bicik pozdrawiam serdecznie :}

http://www.youtube.com/watch?v=IBbPeCAcP4I

SIimak
SIimak
  2 sierpnia 2011

liiiiiipa...

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 sierpnia 2011

Szału nie ma.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Letal
Letal
  2 sierpnia 2011

w sumie to jak wyżej.

explorator666
explorator666
  2 sierpnia 2011

za duża czestotliwość jednego dźwięku i az uszy bolą....a co by było jakby tego tak posluchać głośniej...masakra.

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  2 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hip Hop is alive

Beka
[color=white]
blackshadow83
blackshadow83
  3 sierpnia 2011

czemu ten dźwięk idzie cały czas, zresztą nie pasuje tutaj, a na pewno nie do hip hopowego bitu
nie lepiej było dać jakieś pianinko ?

BoZycietoHH
BoZycietoHH
  3 sierpnia 2011

ta pianinko . chodziło o to że ma leciec cały czas RESZTA MOICH BITÓW JEST ZUPEŁNIE INNA ! a w tym wziąłem sobie pod uwagę to że ma lecieć bez przerw i refrenów co podkreśla to że można rapować i się nie dusić jak murzyny na bronksie !

explorator666 -za duża czestotliwość jednego dźwięku-

gdybym wiedział że jest za duża to stanowczo bym ją zmienił , taki dzwięk bracie .

BigBabyJesus - Beka

Naprawdę nie wiem co w tym śmiesznego ? :}

BoZycietoHH
BoZycietoHH
  3 sierpnia 2011

można rapować i się nie dusić jak murzyny na bronksie ! {
w sensie murzyny idą dobrze, nie zwróciłem uwagi}

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  3 sierpnia 2011

słabe troche ale nie słuchałem widząc ze ma 21 wyświetleń
sory

79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  3 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: można rapować i się nie dusić jak murzyny na bronksie

Zdecydowanie wolę duszących sie mudzynów z Bronx .....

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

SIimak
SIimak
  3 sierpnia 2011
79AsonUnique79
79AsonUnique79: Zdecydowanie wolę duszących sie mudzynów z Bronx .....

podbijam
BoZycietoHH
BoZycietoHH
  4 sierpnia 2011

79AsonUnique79 -słabe troche ale nie słuchałem widząc ze ma 21 wyświetleń
sory

nie ma to jak kierować się wyświetleniami na you tubie , przed wczoraj dodałem bracie , Myślałem że doda czy tani pop też ma dużo pozdro dla ludzi nie ogarniających tutaj.
Nie długo wrzucam 3 biciki po których ewidentnie zmienicie zdanie. tm do zamknięcia :} 3 majcie się :}

HorrorCore
HorrorCore
  4 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma to jak kierować się wyświetleniami na you tubie , przed wczoraj dodałem bracie , Myślałem że doda czy tani pop też ma dużo pozdro dla ludzi nie ogarniających tutaj.

Nie słuchaj tego to oczywiscie prowokacja w delikatny sposób z jego strony. Trzeba sie przyzwyczaić :)
79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  4 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


Konto usunięte
Konto usunięte: 79AsonUnique79 -słabe troche ale nie słuchałem widząc ze ma 21 wyświetleń sory nie ma to jak kierować się wyświetleniami na you tubie , przed wczoraj dodałem bracie , Myślałem że doda czy tani pop też ma dużo pozdro dla ludzi nie ogarniających tutaj. Nie długo wrzucam 3 biciki po których ewidentnie zmienicie zdanie. tm do zamknięcia :} 3 majcie się :}

...to do mnie ??????

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.