HipHopowa94
Posty: 17 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
HipHopowa94
  9 czerwca 2011 (pierwszy post)

Hej :) Czy słuchacie może klasyki polskiego rapu..mam na myśli Paktofonikę lub Kaliber 44 ? Ktoś poza mną interesuje się dokłądniej biografią Magika?

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  9 czerwca 2011

bardzo dobry skoczek, jakby dopracował lądowanie to by zdeklasował małysza

79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  9 czerwca 2011
HipHopowa94
HipHopowa94: Ktoś poza mną interesuje się dokłądniej biografią Magika?

...bardzo fajnie było Go posłuchać na żywo w przeszłości ..

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

Bittix
Bittix
  9 czerwca 2011

Magik znam go na mojej dzielnicy mieszka ale ja mówie na niego czarodziej

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  9 czerwca 2011
HipHopowa94
HipHopowa94: Hej :) Czy słuchacie może klasyki polskiego rapu..mam na myśli Paktofonikę lub Kaliber 44 ? Ktoś poza mną interesuje się dokłądniej biografią Magika?

Nie znam a ładnie śpiewajom?
SIimak
SIimak
  9 czerwca 2011

tylko dilated peoples kuhwy

MuyBueno
MuyBueno
  10 czerwca 2011
HipHopowa94
HipHopowa94: biografią Magika?

Nie znam ale powiedzmy sobie szczerze.........

http://www.youtube.com/watch?v=6aVt5gEwK_k

Do profesjonalisty to mu 'trochę' brakuje .
Mercury114
Mercury114
  10 czerwca 2011
HipHopowa94
HipHopowa94: Hej :) Czy słuchacie może klasyki polskiego rapu..mam na myśli Paktofonikę lub Kaliber 44 ? Ktoś poza mną interesuje się dokłądniej biografią Magika?


Owszem słucham. Byłem w Katowickim Spodku przy realizacji filmu o Paktofonice który pojawi się za rok w kinach pt."Jesteś Bogiem". Inscenizowaliśmy ostatni koncert PFK w 2003r. Poznałem osobiście ojca Magika, Fokusa, Rahima i aktorów ich grających a także Sota. Był także Dj HWR. Pojawił się również Grubson - człowiek z mojego miasta :) Przeżycie ogromne. Magik to legenda - w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu.
Gothiclady
Gothiclady
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie znam ale powiedzmy sobie szczerze.........


podziwiam go
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  10 czerwca 2011

był tu kiedyś na forum piotr łuszcz, pamietam ze miał nagrać z jakimś badylkiem coś

Yuui
Yuui
  10 czerwca 2011
HipHopowa94
HipHopowa94: Czy słuchacie może klasyki polskiego rapu.

Tak, słucham Wzgórza :))
HipHopowa94
Posty: 17 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
HipHopowa94
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: HipHopowa94: biografią Magika?Nie znam ale powiedzmy sobie szczerze.........http://www.youtube.com/watch?v=6aVt5gEwK_kDo profesjonalisty to mu 'trochę' brakuje .


"inteligentna" istoto.. -.- miałam na myśli Piotra Łuszcza... a nie jakiegoś wieśniaka, który myśi, że jest fajny jak na youtbe.com wrzuci jakąś "nute", którą przesłucha jakiś 12-latek i łapi podniet -.-
CrunkAintDead
CrunkAintDead
  10 czerwca 2011
HipHopowa94
HipHopowa94:

Dziewczynko nie odkryłaś ameryki tym tematem ;)
Nie znam osoby która by nie wiedziała o co chodzi.
Piszesz , że się interesujesz biografią Piotra Łuszcza więc co nam powiesz na jego temat co byśmy nie wiedzieli ?
Pewnie o koncercie pożegnalnym nawet nie słyszałaś :P
HipHopowa94
Posty: 17 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
HipHopowa94
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Piszesz , że się interesujesz biografią Piotra Łuszcza więc co nam powiesz na jego temat co byśmy nie wiedzieli ? Pewnie o koncercie pożegnalnym nawet nie słyszałaś :P


Oj... mylisz się.. tak się składa, że słyszałam.
Pytasz co powiem na jego temat, czego byś nie wiedział..hmm..to zależy, co chcesz wiedzieć. Nie twierdze, że wiem wszystko na jego temat..wiele czytałam na jego temat.. ale nie jestem aż tak zarozumiała, by twierdzić, ze wiem wszystko. Jeśli twierdzisz, ze wiesz więcej ode mnie..to śmiało.. chętnie o Piotrze Łuszczu dowiem się czegoś więcej...
AmAmZjemCiMatke
AmAmZjemCiMatke
  10 czerwca 2011

Jak wykonac skok magika?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.