Gothiclady
Gothiclady
  22 listopada 2010 (pierwszy post)

tak mnie ciekawi und zastanawia... gracie ja jakimś instrumencie? dobrze? średnio? a może chcielibyście się nauczyć grać ja jakimś?

no to ja:

gram na klawiszu trochę ę ę, umiem zagrać na gitarze piosenkę z koziołka matołka oraz początek nothing else mathers, oraz wymiatam na flecie podłużnym. A chciałabym sie nauczyc grac na wiolonczeli :zabawa:

teraz Wy :ninja:

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  22 listopada 2010
Gothiclady
Gothiclady: może chcielibyście się nauczyć grać ja jakimś?

na gitarze,klawiszach ;)

ps:w podstawowce nauczylem sie grac na flecie :lol2:

ps:znakomicie gram na nerwach zonie za to wiec moge sie tym pochwalic :mrgreen:

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

DaRealBoyoz06
DaRealBoyoz06
  22 listopada 2010

ja samouk: gitara, bębny, klawisze

Gothiclady
Gothiclady: początek nothing else mathers

moje gratulacje

Gothiclady
Gothiclady: wymiatam na flecie podłużnym

chciałbym to zobczyc...albo raczej...:ninja:
Vitaaa
Vitaaa
  22 listopada 2010
Gothiclady
Gothiclady: tak mnie ciekawi und zastanawia... gracie ja jakimś instrumencie? dobrze? średnio? a może chcielibyście się nauczyć grać ja jakimś?

Dobrze na fortepianie.Średnio na skrzypcach.

Gothiclady
Gothiclady: a może chcielibyście się nauczyć grać ja jakimś?

Marimba,wibrafon
MusicMaker
MusicMaker
  22 listopada 2010

Generalnie to gram na każdym instrumencie bo każdy można zagrać na klawiszu:)
Po za klawiszem chciałbym się nauczyć grać na gitarze elektrycznej. Kiedyś kupiłem i chciałem sie nauczyć ale moje palce tego nie wytrzymały i dałem sobie spokój.

NicZaFriko
NicZaFriko
  22 listopada 2010

Na Harmonijce , gram średnio ale teraz próbuje połączyć z nią beatbox i już po woli coś wychodzi :)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 listopada 2010
Gothiclady
Gothiclady: teraz Wy

Mi by wystarczyło jakby umiał grać na gitarze ogniskowe piosenki bo na razie umiem grać tylko w fife :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

OldDirtyMadDog
OldDirtyMadDog
  22 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Na Harmonijce , gram średnio ale teraz próbuje połączyć z nią beatbox i już po woli coś wychodzi :)

CO TO MODA NA KAMBEKI?
Yuui
Yuui
  22 listopada 2010
Gothiclady
Gothiclady: gracie ja jakimś instrumencie? dobrze? średnio? a może chcielibyście się nauczyć grać ja jakimś?

Uczę się grać na gitarze akustycznej od kilku lat, ale idzie mi równie dobrze jak nauka języka niemieckiego ;D Uuu Szade. Iś habe keine uła.
Umiem dosyć sporo na gitarze basowej. I mam mistrzostwo świata w graniu na nerwach.
Zawsze jarała mnie perkusja. Gitara elektryczna też. Fortepian też. W ogóle jarają mnie wszystkie instrumenty muzyczne.
Dupa
Dupa
  23 listopada 2010
Gothiclady
Gothiclady: tak mnie ciekawi und zastanawia... gracie ja jakimś instrumencie? dobrze? średnio? a może chcielibyście się nauczyć grać ja jakimś?

Na perkusji - jeśli tylko mam do niej dostęp.

Gothiclady
Gothiclady: oraz początek nothing else mathers

Na gitarce klasycznej to to jest prościzna do zagrania i nawet ładnie brzmi :D
CzystyHejtiing
CzystyHejtiing
  23 listopada 2010

na nerwach

MonotlenekDiwodoru
MonotlenekDiwodoru
  23 listopada 2010
Gothiclady
Gothiclady: ak mnie ciekawi und zastanawia... gracie ja jakimś instrumencie? dobrze? średnio? a może chcielibyście się nauczyć grać ja jakimś?

U mnie zaczęło się od gry na grzebieniu, potem dziadek kupił mi harmonijkę ustną, ale tak nie bardzo mi szło. Następnie w drugiej klasie szkoły podstawowej uczyli nas gry na dzwonkach (takie większe cymbałki), dziadziuś oczywiście mi je kupił i graliśmy sobie razem. Głównie ze słuchu a nuty pisaliśmy jako "la, sol, fa, do" :D
Mi oczywiście to nie wystarczało i kiedy byłam w pierwszej gimnazjum, złamałam sobie nogę, żeby za kasę z odszkodowania kupić sobie gitarę. Leży za szafą do dziś, praktycznie nie używana.
Pod koniec gimnazjum poszłam od orkiestry gdzie nauczono mnie grać na klarnecie. I wiem, że to jest mój instrument :)
Przy okazji miałam szansę nauczyć się grać na saksofonie, ale jednak wolę mój klarnet. Od niedawna gram też na pianinie i zaczyna mi się to podobać.
Teraz czekam jeszcze na pieniądze z urzędu gminy i kupuję obój.
Zawsze marzyłam, o grze w orkiestrze symfonicznej na kontrabasie/wiolonczeli
Gothiclady
Gothiclady
  23 listopada 2010
Dupa
Dupa: Na gitarce klasycznej to to jest prościzna do zagrania i nawet ładnie brzmi :D


nie wiem, mam elektryczną :D
Pantokreator
Pantokreator
  23 listopada 2010
Gothiclady
Gothiclady: teraz Wy

Na perkusji, średnio ;>.
Na gitarze dopiero zaczynam :).
Dupa
Dupa
  23 listopada 2010
Gothiclady
Gothiclady: nie wiem, mam elektryczną :D

To była w sumie pierwsze moje wejście na gitarze xD, nauczyłem się tego w 10 minut dosłownie i na tym naukę skończyłem.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.