RAV79
Posty: 4368 (po ~101 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
RAV79
  1 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Jaki polski utworek puścilibyście swojemu synu gdy ma np. 9 lat ???
Co sadzicie o tym , żeby czołówka polskich MC nagrała płytę dla tych najmłodszych??
Moj syn słucha Rap-u i mam problem ,bo muszę ciągle sprawdzać czego słucha. Pilnuje , żeby nie puszczał sobie jakiejś Firmy,HG czy innych prawilniakow.

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: aki polski utworek puścilibyście swojemu synu gdy ma np. 9 lat ??? Co sadzicie o tym , żeby czołówka polskich MC nagrała płytę dla tych najmłodszych?? Moj syn słucha Rap-u i mam problem ,bo muszę ciągle sprawdzać czego słucha. Pilnuje , żeby nie puszczał sobie jakiejś Firmy,HG czy innych prawilniakow.

puszczaj mu Łone czy Ostrego, Zeus robi raczej lajtowe płyty wiec tez się nada, płyty Ortegi sa tez dobrze wyprodukowane i raczej nie niosa żadnych treści które moga dla dziecka spalić mózg
cycq
cycq
  1 kwietnia 2011

Ortega zdecydowanie ;) pozytywny przekaz, zawsze możesz też puszczać jakiś czornuchów (wybacz za stwierdzenie ;) ), bo przecież angielskiego (chyba) nie rozumie na tyle by rozumieć o co chodzi, no ale to chyba Ty powinieneś wiedzieć co dla niego najlepsze ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Co sadzicie o tym , żeby czołówka polskich MC nagrała płytę dla tych najmłodszych??

hehe :] i texty w stylu
"znowu wstaje, jem śniadanie, oglądam baje" :D hehe
jestem na nie e ;)
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  1 kwietnia 2011

a jak bedzie niegrzeczny to mu puszczaj płytę gorzkiego, ale to bedzie dzialać jak wyrobi juz sobie gust

MusicMaker
MusicMaker
  1 kwietnia 2011

Pranie mózgu od najmłodszych lat. Nie wystarczy nauka w szkole?

RAV79
Posty: 4368 (po ~101 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
RAV79
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pranie mózgu od najmłodszych lat. Nie wystarczy nauka w szkole?

Klasycznej tez lubi posłuchać ,a i dobrym jazzem nie pogardzi .
MusicMaker
MusicMaker
  1 kwietnia 2011

Rób jak uważasz. Jeśli chcesz aby wychowywali Ci dziecko obcy ludzie to serwuj taką muzykę.

Letal
Letal
  1 kwietnia 2011

Niech sobie słucha co mu się podoba. Co mu będę zabraniał.

MusicMaker
MusicMaker
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Niech sobie słucha co mu się podoba. Co mu będę zabraniał.

To się nazywa odpowiedzialność, nie ma się co dziwić że potem rosną bandyci -_-
SIimak
SIimak
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pranie mózgu od najmłodszych lat. Nie wystarczy nauka w szkole?

:rotfl:

Ty masz zerowe pojęcie o rapie i kulturze Hip Hop. Usłyszałeś pewnie jakiś gówniany "rap", którego głównym przekazem jest nienawiść do policji, ruchanie dziwek etc. Ale uwierz mi ziom, że są na tym świecie jeszcze MC's którzy trzymają się korzeni i pokazują prawdziwy truskul, i na szczęście jest ich o wiele więcej niż tych pseudo ulicznych raperków czy Obwieszonych łańcuchami gangstas...
tibauld
tibauld
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Rób jak uważasz. Jeśli chcesz aby wychowywali Ci dziecko obcy ludzie to serwuj taką muzykę.

Ciekawe od kiedy to muzyka, ma tak znaczny wpływ na wychowanie dziecka. :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Pranie mózgu od najmłodszych lat. Nie wystarczy nauka w szkole?

Tak jak rap nie jest praniem, tak samo szkoła. Chyba, że chcesz nam swoje traumatyczne przeżycia przedstawić. :P

Konto usunięte
Konto usunięte: RZArecta79

Możesz mu puszczać Fenomena, Grammatika, samego Eldo, tam gdzie nie bluzga i Ostrego. :)
Letal
Letal
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To się nazywa odpowiedzialność, nie ma się co dziwić że potem rosną bandyci -_-

a tam gadasz... :) od muzyki... jeszcze bandytą nie stajesz się.
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moj syn słucha Rap-u i mam problem ,bo muszę ciągle sprawdzać czego słucha. Pilnuje , żeby nie puszczał sobie jakiejś Firmy,HG czy innych prawilniakow.

mój syn będzie tylko słuchał firmy, hg, peji, ludzi z CS ( ciemna strefa, bonus rpk itd) niech się uczy zasad ulicy od młodego żeby wyszedł na dobrego człowieka
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To się nazywa odpowiedzialność, nie ma się co dziwić że potem rosną bandyci -_-

EKWADOR MANIECZKI :rock:
yelus
yelus
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mój syn będzie tylko słuchał

dlaczego mu to narzucarz odgórnie? takie narzucanie to nie wychowywanie

Konto usunięte
Konto usunięte: niech się uczy zasad ulicy od młodego żeby wyszedł na dobrego człowieka

kto słucha innej muzyki jest złym człowiekiem?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.