Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 153
xEVILx
  3 sierpnia, o 16:14 (pierwszy post)

Ja najczęściej oglądam Friza i jego ekipę, bo sądzę, że mają bardzo fajne pomysły na filmiki, ale również FitLovers prowadzą fajnie swój kanał :D
A wy kogo najczęściej oglądacie i z jakiego powodu?:)

Grrryze
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 71
Grrryze
  3 sierpnia, o 16:15

Uwaga Naukowy Bełkot

xEVILx
  3 sierpnia, o 16:17

@Grrryze Czemu akurat to?

oam
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 1
oam
  3 sierpnia, o 17:33
xEVILx
xEVILx: Ja najczęściej oglądam Friza i jego ekipę, bo sądzę, że mają bardzo fajne pomysły na filmiki, ale również FitLovers prowadzą fajnie swój kanał :D A wy kogo najczęściej oglądacie i z jakiego powodu?:)
Adbunia, Urbex History, Jet Crew, Sprawdzam Jak, Serafina, RLM, sporadycznie Stylizacje, Kruszwila.
U mnie raczej mix, nie mam ulubionych ytrów, co mnie zaciekawi to oglądam ale w/w zawsze. :-)
GRADEK83
GRADEK83: Mój ty Szerloku XD
Regulamin Forum. ¦ descuida digga, estoy listo para atraparte de una vez por todas, ade!
Avatar użytkownika MruczyslawMruczyslaw
Reputacja: 28 | BluzgometrTM: 0
Mruczyslaw
  3 sierpnia, o 18:00

Historia bez cenzury.
Jędrek o historii.
Dlaczego? Potrafią ciekawie i obrazowo o niej opowiadać.

xEVILx
  3 sierpnia, o 18:33

@

oam
oam: xEVILx: Ja najczęściej oglądam Friza i jego ekipę, bo sądzę, że mają bardzo fajne pomysły na filmiki, ale również FitLovers prowadzą fajnie swój kanał :D A wy kogo najczęściej oglądacie i z jakiego powodu?:)Adbunia, Urbex History, Jet Crew, Sprawdzam Jak, Serafina, RLM, sporadycznie Stylizacje, Kruszwila. U mnie raczej mix, nie mam ulubionych ytrów, co mnie zaciekawi to oglądam ale w/w zawsze. :-)

O też oglądam urbex history ale ich to tak sporadycznie w sumie jak mam wenę na historie oraz kruszwyla w sumie kto go nie ogląda
Grrryze
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 71
Grrryze
  3 sierpnia, o 18:33
xEVILx
xEVILx: @Grrryze Czemu akurat to?

Bo swoje opowieści opiera na badaniach naukowych, które samemu można zweryfikować a nie na art. z gazet i podejrzanych stron. Nie dodaje nic od siebie i opowiada o tym co lubię :)
KociaFerajna
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
KociaFerajna
  3 sierpnia, o 18:43

Ja oglądam mnostwo filmikow o roślinach i kwiatach

KrasnyCzapek
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
KrasnyCzapek
  2 dni temu o 12:34

Karonia, bo śmiesznie opowiada o komunistach. Różne kanały historyczne (ale nie tego gniota dla młodzierzy HBC) i polityczne np Michalkiewicza czy św doc. Kosseckiego