xEVILx
xEVILx
  3 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Ja najczęściej oglądam Friza i jego ekipę, bo sądzę, że mają bardzo fajne pomysły na filmiki, ale również FitLovers prowadzą fajnie swój kanał :D
A wy kogo najczęściej oglądacie i z jakiego powodu?:)

Grrryze
Grrryze
  3 sierpnia 2019

Uwaga Naukowy Bełkot

xEVILx
xEVILx
  3 sierpnia 2019

@Grrryze Czemu akurat to?

oam
oam
  3 sierpnia 2019
xEVILx
xEVILx: Ja najczęściej oglądam Friza i jego ekipę, bo sądzę, że mają bardzo fajne pomysły na filmiki, ale również FitLovers prowadzą fajnie swój kanał :D A wy kogo najczęściej oglądacie i z jakiego powodu?:)
Adbunia, Urbex History, Jet Crew, Sprawdzam Jak, Serafina, RLM, sporadycznie Stylizacje, Kruszwila.
U mnie raczej mix, nie mam ulubionych ytrów, co mnie zaciekawi to oglądam ale w/w zawsze. :-)
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  3 sierpnia 2019

Historia bez cenzury.
Jędrek o historii.
Dlaczego? Potrafią ciekawie i obrazowo o niej opowiadać.

xEVILx
xEVILx
  3 sierpnia 2019

@

Konto usunięte
Konto usunięte: xEVILx: Ja najczęściej oglądam Friza i jego ekipę, bo sądzę, że mają bardzo fajne pomysły na filmiki, ale również FitLovers prowadzą fajnie swój kanał :D A wy kogo najczęściej oglądacie i z jakiego powodu?:)Adbunia, Urbex History, Jet Crew, Sprawdzam Jak, Serafina, RLM, sporadycznie Stylizacje, Kruszwila. U mnie raczej mix, nie mam ulubionych ytrów, co mnie zaciekawi to oglądam ale w/w zawsze. :-)

O też oglądam urbex history ale ich to tak sporadycznie w sumie jak mam wenę na historie oraz kruszwyla w sumie kto go nie ogląda
Grrryze
Grrryze
  3 sierpnia 2019
xEVILx
xEVILx: @Grrryze Czemu akurat to?


Bo swoje opowieści opiera na badaniach naukowych, które samemu można zweryfikować a nie na art. z gazet i podejrzanych stron. Nie dodaje nic od siebie i opowiada o tym co lubię :)
KociaFerajna
Posty: 3 (po ~60 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
KociaFerajna
  3 sierpnia 2019

Ja oglądam mnostwo filmikow o roślinach i kwiatach

KrasnyCzapek
KrasnyCzapek
  19 sierpnia 2019

Karonia, bo śmiesznie opowiada o komunistach. Różne kanały historyczne (ale nie tego gniota dla młodzierzy HBC) i polityczne np Michalkiewicza czy św doc. Kosseckiego

Tomekk2019
Tomekk2019
  22 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Uwaga Naukowy Bełkot

Nudny belkot na maxa. Koles jest tak lotny jak ten wiecznie glodny polak co nagrywa w japonii.
Tomekk2019
Tomekk2019
  22 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: xEVILx: @Grrryze Czemu akurat to? Bo swoje opowieści opiera na badaniach naukowych, które samemu można zweryfikować a nie na art. z gazet i podejrzanych stron. Nie dodaje nic od siebie i opowiada o tym co lubię :)


Bez sprawdzania obalilem jego teorie na temat globalnego ocipienia xD
Tomekk2019
Tomekk2019
  22 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Karonia, bo śmiesznie opowiada o komunistach. Różne kanały historyczne (ale nie tego gniota dla młodzierzy HBC) i polityczne np Michalkiewicza czy św doc. Kosseckiego


Ja Karonia kiedys ogladalem jak jeszcze mowil jak IVONA a potem juz nie dawalem rady. Zawsze myslalem ze to jest maz Dr Kurek. Tez ogladam Michalkiewicza i te telewizje np w PiSraelu24 itp, wszelkie technologiczne np hanson robotics limited, qba klawitter, wideoprezentacje, phil konieczny, veto, trader21, ocal siebie, mario budowlaniec, cezary graf, kostyra SE, pawel gołdych, pasjonaci tv, pan nikt, nauka to lubie, okiem chemika, leszek sykulski, bartosiak, podziemna tv, badz na biezaco, ucieczka do raju, zophia stylistka, sosnierz tv i jeszcze troche innych
oam
oam
  22 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tez ogladam (...) pawel gołdych (...) i jeszcze troche innych
Lubię oglądać filmiki dodane przez Pawła. Te z Dubaju aż zachęcają do podróży! 😋 Jesli oglądasz innych youtuberow którzy dodaja filmiki takie jak on - podaj nazwy kanałów, chętnie sobie obczaje. 😊
Tomekk2019
Tomekk2019
  22 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tomekk2019: Tez ogladam (...) pawel gołdych (...) i jeszcze troche innychLubię oglądać filmiki dodane przez Pawła. Te z Dubaju aż zachęcają do podróży! 😋 Jesli oglądasz innych youtuberow którzy dodaja filmiki takie jak on - podaj nazwy kanałów, chętnie sobie obczaje. 😊


Ucieczka do raju. Pewnie znasz. Tak szczerze to ogladam go (Gołdycha) jak nie ma nic innego. Problemy jakie poruszaja tego typu youtuberzy sa dla mnie zwyklymi pierdołami. Cos typu czy makdonald w dubaju smakuje tak samo jak gdzie indziej. Na youtube jest tylu ludzi ktorzy przekazuja mega wiedze a wiekszosc ludzi oglada takie bzdety xD
KrasnyCzapek
KrasnyCzapek
  23 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja Karonia kiedys ogladalem jak jeszcze mowil jak IVONA

W sumie...
fakt, Karoń się już trochę pogubił ale trzeba przyznać że to on mi wybił z głowy taka logikę na zasadzie "komunizm to takie coś co miało pomóc wszystkim ale się nie udało bo ludzie, Żydzi, costacostam etc."
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.