Diamian2929
Posty: 3 (po ~148 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Diamian2929
  10 grudnia 2016 (pierwszy post)

Witam wszystkich !!! Szukam dobrej literartury na zimowe wieczory , co możecie polecić ?

ASZABENE
ASZABENE
  15 grudnia 2016
Diamian2929
Diamian2929: Witam wszystkich !!! Szukam dobrej literartury na zimowe wieczory , co możecie polecić ?

Trylogia millenium Stiega Larssona
nightsky90
Posty: 5 (po ~66 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 1
nightsky90
  19 grudnia 2016

potwierdzam.

ASZABENE
ASZABENE
  19 grudnia 2016
nightsky90
nightsky90: potwierdzam.

A Jeffrey Deaver czytałeś książki np.Hak lub w ogrodzie bestii? Też dobre ,warte przeczytania d83dde0a
nightsky90
Posty: 5 (po ~66 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 1
nightsky90
  20 grudnia 2016

nie, ale umieszczę je w zaplanowanych :) seria metro jest również ciekawa jak i pierwsza część igrzysk śmierci

ASZABENE
ASZABENE
  20 grudnia 2016

Igrzysk nie czytałem ,ale akurat pierwsza część oglądałem . I jakoś mnie nie wciągnęła ,tyle że ekranizacja to nie to samo co książka ,także chyba mnie namowiles

Avatar użytkownika FoxMulderrFoxMulderr
Posty: 10 (po ~312 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 14
FoxMulderr
  28 grudnia 2016

Zależy jaki gatunek lubisz :)) Ja czytałem m.in. "Oko Jelenia" (7 tomów), ale te książki można pochłonąć w parę dni tak wciagają ;))

Jak thrillery to polecam cykl z agentem Pendergastem, który zaczyna się od "Reliktu" autorów Prestona i Childa. :) http://lubimyczytac.pl/ksiazka/28037/relikt

Poki co przeczytalem dwie ksiazki z serii z Pendergastem, chociaz właśnie czytam piątą ksiązkę ich autorstwa. Podoba mi się, bo są jakieś tajemnice, zagadki z przeszłości, a i trup od czasu do czasu pada :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.