BekaZEdite
BekaZEdite
  9 listopada 2014 (pierwszy post)

czekam na propozycje

BekaZEdite
BekaZEdite
  9 listopada 2014

Ja bym zaostrzyła karę i ktoś kto ciągle łamie regulamin = dożywotni ban na zakładanie kont na fotce

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  11 listopada 2014

Wyłączyć dla dobra kultury.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
projektlukas
projektlukas
  23 listopada 2014

nie da się, bo wtedy zostaliby nieliczni, a to nie byłoby na rękę właścicielom portalu

ZientulaEXP
Posty: 249 (po ~194 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 5
ZientulaEXP
  23 listopada 2014

Po pierwsze na fotce to już każdy ma konto dla picu. Fotka od ponad 7 lat mojego pobytu tutaj nie robi nic dla ludzi tylko dla siebie.
Prosisz by coś dodali - dodają na odwal się bo potem całą fotke zmieniają że aż strach wchodzić na swoje konto jak się ma gwiazdę.
Prosisz by coś poprawili - ciężko się doprosić a jak już to większość takich rzeczy kończyło się tekstem typu "po co to przerobić jeśli tak też jest dobrze"
Przemeblowali tyle razy całą fotkę że już się boję gwiazdy kupować ani nawet nie traktuję serio swojego konta bo za każdym przemeblowaniem tak zniszczyli mi profil że liter nie szło rozczytać tapeta z tła była po pijaku wstawiona a cały profil trzeba było edytować. A szkoda bo tu konto płatne było lepiej dopracowane niż np na nk czy fejsie tylko zgubiły ich te przemeblowania.
Po drugie jak chcesz ludzi reportować to musisz mieć do tego łatwy dostęp. Jak by przy avatarze był krzyżyk i szybko pojawiało okno z opcją dodania do czarnej listy albo reportowania to by ludzie chętniej zoo i gimbaze wyeliminowało z swojego życia bo nikomu się nie chce wchodzić na profil i szukać opcji reportowania jakiegoś gimbusa.
Po trzecie powinny powrócić dawne praktyczne opcje żeby ludzie chcieli tu wracać. Ludzie co tu siedzą szybko się tą fotką znudzą i nie z braku zmian a z braku wygody. Teraz ciężko znaleźć chociażby podglądacz i głosy które kiedyś były zawsze pod ręką jak opcja wyloguj. O reszcie się nie wypowiem bo już robię off topa chyba.
Po czwarte sam powinieneś podać gdzie dokładniej brak kultury cię razi bo jestem totalnie wykolejony z twojego tematu z braku szczegółów a w dodatku śpiący i podchmielony po wekendzie więc nawet nie wiem o czym piszę. Jak coś sory. xD

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.