JFC
JFC
  9 lipca 2013 (pierwszy post)
Jak wyżej.
Wrzucać mi tu filmy z najlepszymi/najciekawszymi zdjęciami, pracą kamery itd.
Fabuła bez znaczenia, mają być WIZAUALNIE zajebiste.

No.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 lipca 2013

mój znajomy robi fajne klipy -
jak na 18 latka chyba :woot:

raczej banał przy użyciu fotoszopów ..ale sam montaż dobry

http://www.youtube.com/watch?v=DhV0IrA06Mg - to chyba taki zlepek jego filmów

możesz też inne jego dziła obczaić

...Ignorance is bliss...
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  10 lipca 2013

Dla mnie cudowny wizualnie był film Cela z J.Lo, uczta dla oka.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 lipca 2013

Wielki błękit

Ognisty Podmuch

L'Ours

...Ignorance is bliss...
Johnson
Johnson
  10 lipca 2013

Battleship
The Ritual
Avengers
DC SHOES: KEN BLOCK GYMKHANA TWO THE INFOMERCIAL http://www.youtube.com/watch?v=HQ7R_buZPSo
Man of Steel
Evil Dead

f012454
f012454
  12 lipca 2013
JFC
JFC: Fabuła bez znaczenia, mają być WIZAUALNIE za...

No to chyba zdecydowanie Avatar: efekty 10/10, fabuła 2/10.
Oczywiście: Ostatni władca wiatru (efekty czadowe) i Złoty kompas (bardzo fajna fabuła i super efekty), Kapitan Ameryka (efekty fajne, fabuła: komiks), Żródło (fajne efekty, ale dużo lepsza fabuła), Donie Darko (dobra fabuła efekty miejscami fajne, ale pewnie ci się nie spodoba, wymaga trochę wyobraźni by zrozumieć przesłanie).
Polecił bym mój ulubiony film Dark City, ale już mi kiedyś ktoś powiedział, że mu się efekty nie podobały.
Jumper (ciekawe efekty, fabuła: do bani).
Inne to np. X-men (wszystkie części miały fajne efekty, a fabułę średnią). Star Trek Into Darkness (nie tylko jeśli jesteś fanem Startreka jak ja) oraz cała seria komiksów kinowych Marvella (super efekty średnia fabuła) np. Iron Man.
Może jeszcze Sherlock Holmes (obie części), efekty są tam fajne, film trzyma w napięciu, dialogi fajne, akcja wartka jak dla mnie wart polecenia.
JFC
JFC
  12 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: No to chyba zdecydowanie Avatar: efekty 10/10, fabuła 2/10. Oczywiście: Ostatni władca wiatru (efekty czadowe) i Złoty kompas (bardzo fajna fabuła i super efekty), Kapitan Ameryka (efekty fajne, fabuła: komiks), Żródło (fajne efekty, ale dużo lepsza fabuła), Donie Darko (dobra fabuła efekty miejscami fajne, ale pewnie ci się nie spodoba, wymaga trochę wyobraźni by zrozumieć przesłanie). Polecił bym mój ulubiony film Dark City, ale już mi kiedyś ktoś powiedział, że mu się efekty nie podobały. Jumper (ciekawe efekty, fabuła: do bani). Inne to np. X-men (wszystkie części miały fajne efekty, a fabułę średnią). Star Trek Into Darkness (nie tylko jeśli jesteś fanem Startreka jak ja) oraz cała seria komiksów kinowych Marvella (super efekty średnia fabuła) np. Iron Man. Może jeszcze Sherlock Holmes (obie części), efekty są tam fajne, film trzyma w napięciu, dialogi fajne, akcja wartka jak dla mnie wart polecenia.


Mnie tam się Dark City podobało. ;)
Wszystko z tego co podałeś oglądałem poza władcą wiatru, kompasem i startrekiem.
Zbadam.

Wszystko co podała reszta oglądałem.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 lipca 2013
JFC
JFC: władcą wiatru,

słabe
JFC
JFC: kompasem

mogło być lepsze i...... nie bedzie nastenych części więc jak Ci sie spodoba.. możesz mieć wqwa :D
...Ignorance is bliss...
JFC
JFC
  12 lipca 2013
RexMundi
RexMundi: mogło być lepsze i...... nie bedzie nastenych części więc jak Ci sie spodoba.. możesz mieć wqwa :D

I tak chodzi mi tylko o kwestię zdjęć, montażu itd.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 lipca 2013
JFC
JFC: I tak chodzi mi tylko o kwestię zdjęć, montażu itd.

no ale to są same efekty specjalne

tego szukasz ?? czy coś w stylu Czas Wojny :ninja:

po co Ci to i nie odpisałeś na mojego komcia
...Ignorance is bliss...
JFC
JFC
  12 lipca 2013
RexMundi
RexMundi: no ale to są same efekty specjalne

Jak są dobre to w czym problem. :D

RexMundi
RexMundi: tego szukasz ?? czy coś w stylu Czas Wojny

Jednego i drugiego. Mogę oglądać nawet teledysk disco polo jeżeli będzie ciekawy pod tym względem. xD

RexMundi
RexMundi: po co Ci to i nie odpisałeś na mojego komcia
Potem, idę w świat teraz..
Johnson
Johnson
  12 lipca 2013

Pacific Rim , tego nie ogladales korniszonie :fakju: :rotfl:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.