cimaro
cimaro
  11 czerwca 2013 (pierwszy post)

Chciałbym dodać że jest i tak,że dziewczyny trafiają na samych dupków i to nie z wyboru tylko po czasie bycia z nimi okazuję sie że koles nie jest niczego wart lub zrobi jej dziecko i zostawi:/ ach i ciągle zastanawia mnie dlaczego na wyciągnięcie ręki sa właśnie tylko tacy faceci? A tacy którzy są opiekuńczy, zaradni troskliwi itp. olewają,spławiają idt.zapewniam ze panny które leca na takich kolesi sa puste i wcześniej czy później i tak nie zbudują nic trwałego taka prawda wiem coś o tym z mojego doświadczenia i taka jest prawda !!! Pozdrawiam! Łukasz

cimaro
cimaro
  11 czerwca 2013
tu np:
styka51
styka51
  11 czerwca 2013

Skoro interesujesz się takimi, a nie innymi dziewczynami, to też coś znaczy :zabawa:

Paulinessa
Paulinessa
  11 czerwca 2013

miłośc jest ślepa. Dziękuję, dobranoc.

FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  12 czerwca 2013

dzizas, kolejny....

ile jeszcze bedzie takich tematów?
moze trzeba ruszyc dupsko i zmiany zaczac od siebie?

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  17 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: zapewniam ze panny które leca na takich kolesi sa puste i wcześniej czy później i tak nie zbudują nic trwałego taka prawda

Nie określaj wszystkich panien/kobiet miarą własnego doświadczenia.
d83ddc47
FabrykaUranu
FabrykaUranu: moze trzeba ruszyc dupsko i zmiany zaczac od siebie?

:rock:
cimaro
cimaro
  17 czerwca 2013
esquilo
esquilo: cimaro: zapewniam ze panny które leca na takich kolesi sa puste i wcześniej czy później i tak nie zbudują nic trwałego taka prawda Nie określaj wszystkich panien/kobiet miarą własnego doświadczenia. FabrykaUranu: moze trzeba ruszyc dupsko i zmiany zaczac od siebie?


Odezwał się dupek który myśli o jednym , i panna z dzieckiem pusta która została sama z dzieckiem bo trafiła na dupka który ją wykorzystał i zostawił panny z dzieckiem proszę się nie wypowiadać które zostały wykorzystane i teraz są samotnymi matkami!!!
cimaro
cimaro
  17 czerwca 2013

Kobieto z tatuażem,kolczykami i i dzieckiem sama ty spójrz na siebie jaki przykład dajesz dziecku,? nie toleruje takich panien jak ty d83dde1d i się nie wypowiadaj , Ty zacznij zmian od siebie i życzę powodzenia może nie będzie tak źle stworzysz szczęśliwy związek poszukasz Faceta który nie będzie myślał o jednym i zaopiekuje się Tobą i twoją córeczką!!!

cimaro
cimaro
  17 czerwca 2013
styka51
styka51: Skoro interesujesz się takimi, a nie innymi dziewczynami, to też coś znaczy


Nie nie interesuję się takimi porostu trafiłem na taką i tak się stało nic na to nie poradzę bywa tak ;)
cimaro
cimaro
  17 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: miłośc jest ślepa. Dziękuję, dobranoc.


Jest i bywa ...
cimaro
cimaro
  17 czerwca 2013

przeciwieństwa sie podobno przyciągają więc grzeczne dziewczyny wolą niegrzecznych chłopców i na odwrót, ot tak żeby sie nie zanudzić w związku Niestety muszę przyznać rację. Dziewczyny wolą takich którzy mają ich w dupie, a nie tych którym naprawdę zależy i sie starają.Tyle w temacie...nie chcę obrażać tych dziewczyn co spotkał ich los taki trudno stało się i bywa i tak nie mniejcie mi to za złe ale tak jest...

cimaro
cimaro
  17 czerwca 2013

życie..

cimaro
cimaro
  17 czerwca 2013

Ja np : NIe toleruję dziewczyny która piję,pali ma kolczyki często imprezuję ma dużo kolegów i zadaje się tylko z gościami nie ma koleżanek woli towarzystwo kolesiów i z nimi się zadaje imprezuje i spotyka.

cimaro
cimaro
  17 czerwca 2013

ps: tatuaże jak ta pani ruda wyżej i samotne z dzieckiem

Konto usunięte
Konto usunięte: esquilo: cimaro: zapewniam ze panny które leca na takich kolesi sa puste i wcześniej czy później i tak nie zbudują nic trwałego taka prawda Nie określaj wszystkich panien/kobiet miarą własnego doświadczenia. FabrykaUranu: moze trzeba ruszyc dupsko i zmiany zaczac od siebie? Odezwał się dupek który myśli o jednym , i panna z dzieckiem pusta która została sama z dzieckiem bo trafiła na dupka który ją wykorzystał i zostawił panny z dzieckiem proszę się nie wypowiadać które zostały wykorzystane i teraz są samotnymi matkami!!!
styka51
styka51
  17 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie nie interesuję się takimi porostu trafiłem na taką i tak się stało nic na to nie poradzę bywa tak ;)


Czyli poznałeś jedną, a oceniasz wszystkie?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.