nadaaa
nadaaa
  2 marca 2013 (pierwszy post)

No więc ja od małej dziewczynki, od przedszkola dokładniej, kocham książki. Dla swojej pierwszej wychowawczyni sama stworzyłam swoją pierwszą książeczkę z historią o wiewiórkach z rysunkami i tekstem. Do dziś ją ma, to moja najpiękniejsza pamiątka dzieciństwa. Potem zaczęło się w d=podstawówce- wiersze, całe segregatory wierszy. W gimnazjum zaczął się etap na powieści. Pierwszą ''powieśc'' która była napisana odrecznie w zeszycie, jest moja malutką perełką :) hyba z pół szkoły ją czytało, wszyscy byli pod wrażeniem. Potem kryminał - kolejna furora wśród moich koleżanek ze szkoły. Po tamtym czasie wiele razy proóbowałam coś napisac. Raz udało mi się zrobic wstępny szkic czegoś fantastycznego, przerobiłam to na opowiadanie, trafiło to do neta (było to 3 lata temu) przypadło ludziom do gustu. Co zmotywowało mnie do działania, po wielu próbach zaczęcia nowej powieści rzuciłam w kąt pisanie, totalnie w kąt. Teraz mam wyrzuty sumienia do siebie, że grzechem jest nie wykorzystywac talentu chodź wiem że przynajmniej odrobinę go w sobie mam. Pytanie do was, czy macie jakąś swoją twórczosc? z chęcią podpatrzę, czegoś się podszkole :)Szukam inspiracji.Macie jakiś nie górnolotny pomysł jak tej inspiracji w sobie nabyc?Pozdrawiam Pasjonatów pisania! :)ps. To wgl moj pierwszy wpis na forum ;)

Paulinessa
Paulinessa
  2 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz mam wyrzuty sumienia


Masz dopiero 17 lat, wszystko przed Tobą! Powodzenia :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanie do was, czy macie jakąś swoją twórczosc? z


Pisałam wiersze, ale przestałam jakiś czas temu. Napisałam też pól powieści, która wywaliłam, nie wiem co mnie napadło. Cóż, może jeszcze do tego wróce :)
nadaaa
nadaaa
  3 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: nadaaa: Teraz mam wyrzuty sumienia Masz dopiero 17 lat, wszystko przed Tobą! Powodzenia :) nadaaa: Pytanie do was, czy macie jakąś swoją twórczosc? z Pisałam wiersze, ale przestałam jakiś czas temu. Napisałam też pól powieści, która wywaliłam, nie wiem co mnie napadło. Cóż, może jeszcze do tego wróce :)


Może i mam DOPIERO te 17 lat, ale trzeba się rozwijac prawda? :) A co do twojej powieści to jak ty mogłaś ją wywalic ; o Marnotrawstwo :P Szkoda, z chęcią bym sobie poczytała gdybyś jej nie wywaliła :P
xWonDoPieklax
Posty: 3 (po ~99 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
xWonDoPieklax
  3 marca 2013

Ja piszę internetowe opowiadanko :D http://www.samowolka.pun.pl/viewtopic.php?pid=9#p9 xd chcesz to wpadnij :D

nadaaa
nadaaa
  3 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja piszę internetowe opowiadanko :D http://www.samowolka.pun.pl/viewtopic.php?pid=9#p9 xd chcesz to wpadnij :D


a wpadnę!:)
xWonDoPieklax
Posty: 3 (po ~99 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
xWonDoPieklax
  3 marca 2013

A to się cieszę :D i o krytykę proszę :P (ale nie za mocną, taką żeby 13latka przeżyła xD )

nadaaa
nadaaa
  3 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: A to się cieszę :D i o krytykę proszę :P (ale nie za mocną, taką żeby 13latka przeżyła xD )

No więc ja za dużo krytykowac nie mogę, ze względu na to, że sama przecież mam to jedyne 17 lat, ale ja w twoim wieku pisałam już troche lepiej. Bardziej skup uwagę na budowie zdania i doborze słów. Czasami przesadzasz z opisami, wydaje mi się jakbyś na siłę chciała wepchnąc jak najwięcej słów w jedną myśl, poracuj nad tym. To taka moja drobna, mała uwaga ale podobają mi się twoje teksty, przeczytałam trochę dalej nie mogłam, właśnie ze względu na dobór wyrazów. Wszystko jedno, pracuj i pisz jak najwięcej, bedę śledzic Twój blog, zawsze z chęcią na niego zerknę. Powodzenia!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.