djklocek22
djklocek22
  2 października 2011 (pierwszy post)

Chcesz zarabiać w internecie ? Nie wierzysz, że się da ? A jednak ! Być może nie lubisz czytać albo szkoda ci czasu, ale ja gwarantuje, że jeżeli poświęcisz te 5 minut na przeczytanie nie pożałujesz ;)

Nie wierzysz dalej ? To jasne, ja też nie wierzyłem no bo kto da pieniądze za nic ? A jednak !!! Po pierwsze nie za nic bo minutkę trzeba poświęcić. I tak się zastanów - jak myślisz ile kosztuje reklama w telewizji ??? Na pewno nie mało bo miliony złotych ;) WIęc czemu reklamodawcy nie mieli by płacić zaledwie pare % tych pieniędzy na reklame w internecie ? Teraz wydaje się bardziej logiczne skąd te pieniądze, no nie ?

Dla wszystkich którzy spędzają dużo czasu przy komputerze i godzą się na wyświetlanie reklam za pomocą niewielkiego programu opiszę sposób na wyciskanie pieniędzy z Surfbara o nazwie 20Dollars2Surf. Na początku nie czarujmy się pieniądze nie są duże, ale jeżeli polecimy program wielu osobą za pomocą naszego linku, który dostajemy przy zakładaniu konta dostajemy 10% ich punktów które wymienia się na pieniądze(oni nic nie tracą). Po pół roku można spokojnie zarabiać pieniądze, żedu 20$ miesięcznie, a po roku około 60$. Niby nie dużo, ale zważywszy na to, że nic nie musimy robić to całkiem sporo. Po paru latach możemy zarabiać już około 1000złotych miesięcznie.

20$2surf to bardzo fajny sposob na zarabianie. w zamian iz mamy wlaczony maly programik z reklamami (ktore tak na prawde wcale nie musimy ogladac) dostajemuy punkty 10.000pkt=1dolar.

Najlepszym sposobem zdobywania punktow jest rozsylanie swojego linku do roznych osob, gdy ktos zarejerstruje sie z naszego wtedy dostajemy 10% jego pkt (jesli ktos zebral 10.000pkt to my dostaniemy 10% czyli 1.000pkt, polecony przy tym nie traci zadnego punktu). poleconych jest az 10 poziomow, wiec dostajemy nawet 10% punktow poleconych naszych poleconych az do 10 poziomu (przykład ja polecam dajmy na to michałowi i tomkowi, michał poleci szymkowi i marianowi, a tomek poleci robertowi i sebastianowi to ja dostaje tak pkt za moj baner z reklamami + 10% punktow michała + 10% punktów tomka + 10% punków szymka + 10% punktó mariana + 10% punktó roberta + 10% punktów sebastiana, a tomek i michal dostana pkt za swoje banery + 10% punktow ich poleconych, a trzeba zauwazyc ze robert i sebastian tez moga polecic i ja w tedy tez bede dostawal 10% od ich poleconych itd). Więc jak widać może sie nazbierać bardzo dużo ;)

Gdy nazbieramy 20$ mozemy kase przelac na konto paypal, alertplay lub pare innych, a potem na konto bankowe. Jeżeli nie masz konta na paypal możesz je założyć w 10 minut, a jezeli nie masz konta w banku bo jestes niepelnoletni mozesz poprosic rodzicow, albo zalozyc w mbanku (od13lat).

Link do strony : klik

osobiscie myslalem ze jest to sciema bo jakos za latwo sie te punkty zdobywa, ale wczoraj dostalem przelew na paypal, (na dowod wstawiam ss)

1. moja kasa, ktora uzbieralem

kasa

2. kasa, ktora dostalem na paypal

klik

docencie moja prace, pisałem to z 20 minut ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.