BermudyWeTroje
BermudyWeTroje
  9 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Czy ktoś z Was zna może metody na usprawnienie czytania ze zrozumieniem(chodzi głównie o przyspieszenie w czytaniu).
Jeśli chodzi o zapamiętywanie,podobnie jak wyżej znacie metody usprawniające zapamiętywanie/ćwiczące pamięć?

Macie do polecenia jakąś literaturę ,programy komputerowe traktujące o wyżej wymienionych kwestiach ?

zimna1993
zimna1993
  9 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie do polecenia jakąś literaturę ,programy komputerowe traktujące o wyżej wymienionych kwestiach ?

Ja przeszłam kurs. Zapisujesz się do szkoły, dostajesz odpowiednie podręczniki i nauczyciela z którym kontaktujesz się kiedy chcesz. Możesz poprzez komórkę, gadu gadu, a nawet skype'a. Tylko cholerstwo kosztuje 3000 zł. Zafundowali mi to rodzice jak zaszłam w ciąże żeby nauka szła mi miarowo i powiem Ci, że mimo takiej wielkiej kasy jestem zadowolona, bo faktycznie czytam o wiele szybciej, a zapamiętywanie nie sprawia żadnych kłopotów. Z tym, że wiadomo trzeba mieć samozaparcie i realizować zadania naprawdę się do nich przykładając. :mrgreen:
Tu masz link do szkoły w której ja się uczyłam: http://www.use.edu.pl/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.