Adventus19
Adventus19
  7 lutego 2013 (pierwszy post)

Znajdą się jacyś wielbiciele kina niezależnego bądź lubiący twórczość tzw. youtuberów (publicyści np. niekryty krytyk, zagrajmerzy np. PewDiePie, amatorskie grupy filmowe np. FreddieW)? d83dde0f Jacy są wasi ulubieni twórcy w tych kategoriach?

Osobiście sam jestem startującym amatorskim filmowcem i myślę, że dobrze by było z czegoś takiego żyć. W sensie nie jako pro filmowiec, który musi się ograniczać do jednej roli (reżyser / scenarzysta / montażysta) a jako niezależny, mogący mieć udział w kształtowaniu każdego aspektu filmu. Może znajdą się tu osoby mający podobne zainteresowania?

Zapraszam do dyskusji ;>

Wojcieniu
Posty: 10 (po ~142 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 0
Wojcieniu
  7 lutego 2013

Witam, jestem licencionowanym kaskaderem. biore również zlecenia studęckie np.etiudy zaliczeniowe.
Myśle że to mieści się w Twoim wątku.
Nie trzeba być popularnym reżyserem żeby stwożyć coś ambitnego. mi osobiście bardzo podobają się amatorskie produkcje: niezwykła kreatywność, świeże spojrzenie, i przede wszystkim maksymalne zaangażowanie tych ludzi !!!

Wojcieniu
Posty: 10 (po ~142 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 0
Wojcieniu
  7 lutego 2013

To jest świetne :)
http://www.youtube.com/watch?v=O-4STvLH4GU

Adventus19
Adventus19
  7 lutego 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

I właśnie o to chodzi -Pasja, ambicja przede wszystkim ;> Najważniejsza treść filmu, i choć z kasą na początku może być krucho, to każdy dobry undergroundowy filmowiec prędzej czy później się dorobi (np. przez YouTube'a) co przełoży się na budżet i jakość techniczą kolejnych dzieł.

PS. Znam, mocne :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.