Earth
Earth
  5 sierpnia 2012 (pierwszy post)


Przekładana od chyba lutego premiera wreszcie została ustalona na październik w USA i na listopad w Polsce. Jest to kontynuacja pierwszej części z 2006 roku, więc nareszcie po 6 latach się doczekałam. :ninja:

Opis : Heather Mason od czasów swojego dzieciństwa ucieka przed niebezpiecznymi siłami, których nie można wytłumaczyć w żaden racjonalny sposób. W dniu swoich osiemnastych urodzin, zostaje nawiedzona kolejnymi koszmarami, a także zniknięciem ojca. Wówczas odkrywa, że nie jest tą samą osobą, za którą uważała się do tej pory. Przerażające odkrycie wprowadza ją w świat pełen demonów, które prowadzą ją do Silent Hill. Jeżeli nie stawi oporu i ich nie przezwycięży, utknie tam na zawsze.

I oficjalny trailer - http://www.youtube.com/watch?v=KMWrZmD0AN4

Osobiście cieszy mnie, że wśród głównych bohaterów zobaczę nie dość, że Seana Beana to jeszcze Kita Haringtona, czyli Jona Snow z Gry o Tron, miło będzie go zobaczyć w innej roli. :D

Q: Zamierzasz się wybrać na ten film do kina?
Q: Grałeś w gry Silent Hill?
Q: Czy widzisz różnicę pomiędzy filmem 2d a 3d, poza niewygodnymi okularami? :|

Pozdrawiam i życzę miłego dnia. :)
Scrat
Scrat
  5 sierpnia 2012

1. Trailer jest troche dziwny ale mam nadzieje ze film bedzie dobry. Pojde do kina na to.
2. Nie gralem.
3. Okulary mi nie przeszkadzaja. To chyba tylko kwestia gustu. Roznica jest taka ze w 3D widzisz trojwymiarowo a w 2D nie. :>

Rowniez zycze milego poludnia.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 sierpnia 2012
Earth
Earth: Zamierzasz się wybrać na ten film do kina? Q: Grałeś w gry Silent Hill? Q: Czy widzisz różnicę pomiędzy filmem 2d a 3d, poza niewygodnymi okularami? :|

w sumie jakby się trafiło - pewnie i tak większość obejrze przez d83ddc4b ( plus musiałbym obnajrszeć pierwszą cześć
nie grałem , ale mam na tel jedną
nie wiem
...Ignorance is bliss...
Earth
Earth
  5 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Trailer jest troche dziwny ale mam nadzieje ze film bedzie dobry. Pojde do kina na to.

Co jest w nim dziwnego?:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Roznica jest taka ze w 3D widzisz trojwymiarowo a w 2D nie. :>

W tym rzecz, że ja nie widzę wcale trójwymiarowo, dlatego pytam :)

RexMundi
RexMundi: w sumie jakby się trafiło - pewnie i tak większość obejrze przez ( plus musiałbym obnajrszeć pierwszą cześć

Taki strachliwy Kamilu? :D Ja w pierwszej części tylko jedną scenę tak obejrzałam, ale jak nie oglądałeś to nie powiem jaką :D

RexMundi
RexMundi: na tel jedną

Ciekawe jakby to miało wyglądać.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 sierpnia 2012
Earth
Earth: Taki strachliwy Kamilu? :D Ja w pierwszej części tylko jedną scenę tak obejrzałam, ale jak nie oglądałeś to nie powiem jaką :D

no niestety bardzo strachliwy
większość horrorów oglądam przez palce :P
Earth
Earth: Ciekawe jakby to miało wyglądać.

na jest w wersji FPP :woot: i klikasz klawiszami gdzie ma iść
łażę na jakimś korytarzu i nie wiem - dlaej nie grałem ;p
...Ignorance is bliss...
Scrat
Scrat
  7 sierpnia 2012
Earth
Earth: Co jest w nim dziwnego?:)

Nie wiem jak to powiedziec. Moze dlatego ze nie gralem w to i nie bardzo rozumiem o co naprawde chodzi w tym filmie ogladajac tego trailera. Trudno mi powiedziec dlatego dla mnie trailer jest troche dziwny.
Earth
Earth: W tym rzecz, że ja nie widzę wcale trójwymiarowo, dlatego pytam


Niektore efekty bardzo widac w 3D, oraz obraz jest znacznie lepszy niz w zwyklym 2D. To tylko kwestia przyzwyczajenia sie. Jezeli ktos z gory od razu ma nacisk na to ze nie lubi 3D no to nie polubi niestety.
Earth
Earth
  7 sierpnia 2012
RexMundi
RexMundi: no niestety bardzo strachliwy większość horrorów oglądam przez palce :P

Niedawno czytałam, że lubisz horrory i się bać. :D

RexMundi
RexMundi: na jest w wersji FPP i klikasz klawiszami gdzie ma iść łażę na jakimś korytarzu i nie wiem - dlaej nie grałem ;p

Myślę, że na telefonie nie ma takiego klimatu jednak. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem jak to powiedziec. Moze dlatego ze nie gralem w to i nie bardzo rozumiem o co naprawde chodzi w tym filmie ogladajac tego trailera. Trudno mi powiedziec dlatego dla mnie trailer jest troche dziwny.

A oglądałeś pierwszą część? Bo jeśli nie, to nic dziwnego, że jest dziwny, bo to kontynuacja :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Niektore efekty bardzo widac w 3D, oraz obraz jest znacznie lepszy niz w zwyklym 2D. To tylko kwestia przyzwyczajenia sie. Jezeli ktos z gory od razu ma nacisk na to ze nie lubi 3D no to nie polubi niestety.

Raz na reklamie tylko przed seansem podleciała do mnie piłka, albo miałam urojenia, niestety więcej efektu nie dostrzegłam, ale niedawno czytałam, że osoby z wadą wzroku mogą nie widzieć tego a ja mam 0.5 minusa na jednym oku :D
A do 3d nic nie mam. Mam tylko do przepełnionych kin, bo ludzie są irytujący, dlatego chodzi się na nocne seanse, gdzie na sali jest góra 10 osób :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 sierpnia 2012

bede pisac na bialo, zeby nie bylo ze komus zdradzam co bylo w pierwszej czesci, jesli nie widzial, wiec:

Earth
Earth: Opis : Heather Mason od czasów swojego dzieciństwa ucieka przed niebezpiecznymi siłami, których nie można wytłumaczyć w żaden racjonalny sposób. W dniu swoich osiemnastych urodzin, zostaje nawiedzona kolejnymi koszmarami, a także zniknięciem ojca. Wówczas odkrywa, że nie jest tą samą osobą, za którą uważała się do tej pory. Przerażające odkrycie wprowadza ją w świat pełen demonów, które prowadzą ją do Silent Hill. Jeżeli nie stawi oporu i ich nie przezwycięży, utknie tam na zawsze.

[color=white] ze jaka dupa? wyraznie pamietam, ze pierwsza czesc skonczyla sie na tym, ze ta dziewczynka z matka wrocily do domu, do swojego domu. w tym domu w tym samym czasie byl tez jej ojciec. jedyny problem to to ze byli w DWOCH ROZNYCH WYMIARACH, wiec do cholery sie pytam co to ma byc? smarknela i przeskoczyla do ojca? czy w miedzyczasie byla jakas seria wyjasniajaca to ? nie ogarniam
w kazdym badz razie: jak bedzie w kinie to pojde zobaczyc.
Earth
Earth: Q: Grałeś w gry Silent Hill? Q: Czy widzisz różnicę pomiędzy filmem 2d a 3d, poza niewygodnymi okularami? :|

nie gralam.
widze oczywiscie.
Earth
Earth
  8 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: w kazdym badz razie: jak bedzie w kinie to pojde zobaczyc.

Cholera, też się nad tym zastanawiałam. :-D Ostrożnie zajrzałam na filmweb i jest taka informacja - [color=white]Revelation to kontynuacja pierwszego filmu, a jednocześnie "ekranizacja" trzeciej części gry. Jak Sharon/Heather się odnalazła i co z Rose zostanie wyjaśnione w tym filmie. Bo ktoś miał podobne wątpliwości ja opisałaś. :D i jeszcze jedno - "SH1 i 3 sa powiazane fabularnie. 3 czesc jest kontynuacja fabuly z czesci pierwszej. Natomiast druga przedstawia zupelnie inna historie ;)" No i walnęłam sobie jak zwykle niezły spoiler jeszcze, norma :(
Earth
Earth
  8 sierpnia 2012
Earth
Earth: ja

jak*
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 sierpnia 2012
Earth
Earth: Cholera, też się nad tym zastanawiałam. :-D Ostrożnie zajrzałam na filmweb i jest taka informacja


no mam tylko nadzieje ze to dobrze wyjasnia wlasnie. pozostaje czekac do pazdziernika :D
Pure
Pure
  8 sierpnia 2012

Sillent Hill to niesamowity pomysł na film, ale miałam o nim nieco inne wyobrażenia. W pierwszej części spodobały mi się tylko pierwsze momenty filmu, ale potem to już straszna "chała".
Nie grałam w SH, chyba umarłabym ze strachu po obejrzeniu filmów na youtube, jak ta gra wygląda. I tu się pojawia kolejny aspekt - gra jest ciekawsza od filmu, bardziej straszna i ma lepsze soundtracki (mam ze wszystkich części).

Earth
Earth: Q: Czy widzisz różnicę pomiędzy filmem 2d a 3d, poza niewygodnymi okularami? :|

Różnica jest bardzo nieznaczna, a okulary o dziwo mi nie przeszkadzają. :-)
Earth
Earth
  8 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no mam tylko nadzieje ze to dobrze wyjasnia wlasnie. pozostaje czekac do pazdziernika :D

No tak, u Ciebie do października, w PL dopiero w listopadzie w kinach, ale dla mnie to i lepiej funduszowo nawet ;D

Pure
Pure: Sillent Hill to niesamowity pomysł na film, ale miałam o nim nieco inne wyobrażenia. W pierwszej części spodobały mi się tylko pierwsze momenty filmu, ale potem to już straszna "chała".

Naprawdę?:ninja: Na mnie film zrobił spore wrażenie, może dlatego, że miałam chyba 15 lat jak go oglądałam. :D
Pure
Pure: Nie grałam w SH, chyba umarłabym ze strachu po obejrzeniu filmów na youtube, jak ta gra wygląda. I tu się pojawia kolejny aspekt - gra jest ciekawsza od filmu, bardziej straszna i ma lepsze soundtracki (mam ze wszystkich części).

Wiele osób narzeka n film właśnie po grze, osoby, które nie mają odniesienia do gry zazwyczaj pozytywnie się wypowiadają :D
Soundtracki są świetne, owszem. Całe liceum zasypiałam przy Akirze (polecam do snu tak poza tym :D).
Scrat
Scrat
  8 sierpnia 2012
Earth
Earth: A oglądałeś pierwszą część? Bo jeśli nie, to nic dziwnego, że jest dziwny, bo to kontynuacja

Nawet nie wiedzialem ze jest pierwsza czesc. Wiec zanim pojde do kina na ten film to musze ogladac pierwsza czesc ^^
Earth
Earth: dlatego chodzi się na nocne seanse, gdzie na sali jest góra 10 osób


Jak bylem na premiere Batmana mroczny rycerz w Pozaniu o 00:01 to bylem sam w kinie :rotfl: Czulem sie jak vip bo puscili film tylko dla mnie :ziober2:
Earth
Earth
  8 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet nie wiedzialem ze jest pierwsza czesc. Wiec zanim pojde do kina na ten film to musze ogladac pierwsza czesc ^^

A no widzisz, to teraz wiesz, obejrzyj koniecznie, bo nic nie zrozumiesz :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak bylem na premiere Batmana mroczny rycerz w Pozaniu o 00:01 to bylem sam w kinie Czulem sie jak vip bo puscili film tylko dla mnie

Musiałeś ich nieźle wkurzyć ;D Choć dziwne, bo w premiere to kina są pełne o którejkolwiek godzinie, wiec miałeś szczęście :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.