BadMotherrfucker
BadMotherrfucker
  29 maja 2012 (pierwszy post)

Wasz ulubiony odcinek, aktor, moment, tekst? ; )

Belfegor666
Belfegor666
  29 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wasz ulubiony odcinek, aktor, moment, tekst?

doktor Dom to syfiasty serial jak dla mnie
BadMotherrfucker
BadMotherrfucker
  29 maja 2012

To sie fajnie trafilo, bo akurat Ciebie ominalem tym pytaniem ;]

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wasz ulubiony odcinek

nie widziałem wszystkich jeszcze no i w sumie ciężko wybrać jeden
ale lubię odcinek s02e19. House vs. God

Konto usunięte
Konto usunięte: aktor

pomijając Hugh Lauriego to chyba Robert Sean Leonard czyli Dr James Wilson

Konto usunięte
Konto usunięte: moment

nie wiem - lubie momenty "gierek" House i Wilsona

Konto usunięte
Konto usunięte: tekst?

"everybody lies"
...Ignorance is bliss...
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  29 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wasz ulubiony odcinek, aktor, moment, tekst? ;

hmm kiedys zawziecie ogladałam do IV sezonu teraz mi juz przeszedł szał na to, oglądam Gre o Tron :ziober2:
Ulubiony odcinek chyba z 4 sezony jak dziewczynie wągier świnski ulokował się w mózgu :tak:
Aktor oczywko że Hugh Laurie
a tekst : Dr House: Witajcie, chorzy ludzie oraz ich bliscy! Oszczędzając czas i unikając w przyszłości nudnych rozmów, jestem doktor Gregory House. Możecie mówić mi Gregg. Jestem jednym z trzech lekarzy pracujących w przychodni dziś rano.
Dr Cuddy: Krótko, słodko, bierz karty.
Dr House: Ten promyk słońca to doktor Cuddy. Doktor Cuddy prowadzi cały ten szpital, więc, niefortunnie, jest zbyt zajęta, by zająć się wami. Jestem specjalistą w dziedzinie diagnostyki z podwójną specjalizacją: z chorób zakaźnych i nefrologii. Jestem także jedynym lekarzem zatrudnionym
w tej przychodni wbrew swojej własnej woli. (House odwraca się do Cuddy) To prawda, co? Ale nie martwcie się, ponieważ większość z was wyleczyłaby małpa z fiolką ibuprofenu. Skoro o tym mowa, jeśli będziecie szczególnie denerwujący możecie zobaczyć, jak sięgam po to. To jest vicodin. Jest mój. Wy go nie dostaniecie. I nie, nie jestem lekomanem. Walczę z bólem. Choć, kto wie? Może się mylę, bo jestem zbyt naćpany? Więc kto chce do mnie?"

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Gothiclady
Gothiclady
  30 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: doktor Dom to syfiasty serial jak dla mnie


jak wyżej. obejrzałam dwa pierwsze odcinki s1 jak wychodziło na dvd bodajże w wyborczej - nuda.

później jeszcze kilka jakichś odcinków w tv - utwierdziłam się w przekonaniu, że to faktycznie nuda.
daenerys
daenerys
  30 maja 2012

Obejrzałam szczerze powiedziawszy tylko kilka odcinków, które mi się podobały, ale nigdy jakoś nie zabrałam się do obejrzania choć serii w całości. Być może nadrobię w wakacje trochę. :-P
Teksty już nie bardzo kojarzę, poza jednym który coś mi świta o pasożycie, :-D

Eve
Eve
  5 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: tekst?


RexMundi
RexMundi: "everybody lies"

to, plus, jeszcze jeden tekst z tego samego odcinka, coś w stylu
Każda prawda zaczyna się od kłamstw.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.