xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  31 października 2011 (pierwszy post)

Witam dziś was zapytam o serial"Tajemnica Sagali"
1-Czy pamiętacie ten serial ?
2-Czy chcelibyście aby było wznowienie tego serialu na jakieś stacji by go puściła od nowa ?
3-W odcinku Mąły Czarodziej jest melodia grana z harmonijki -czy ktoś z was wie gdzie można dostać całość tej melodii?-bo niechce mi się specjalnie wyciągać jej z całości serialu:P
4-Kogo z serialu Tajemnica z Sagali lubiliście najbardziej-uzasadnij swój wybór dlaczego ta postać a nie jakaś inna :)
5-Czy chcielibyście mieć taki kamień który posiada magiczną moc ?
6-Jaki dalibyście finał tego serialu taki jaki był pokazany czy jakiś inny ?

Gothiclady
Gothiclady
  1 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1-Czy pamiętacie ten serial ? 2-Czy chcelibyście aby było wznowienie tego serialu na jakieś stacji by go puściła od nowa ? 3-W odcinku Mąły Czarodziej jest melodia grana z harmonijki -czy ktoś z was wie gdzie można dostać całość tej melodii?-bo niechce mi się specjalnie wyciągać jej z całości serialu:P 4-Kogo z serialu Tajemnica z Sagali lubiliście najbardziej-uzasadnij swój wybór dlaczego ta postać a nie jakaś inna :) 5-Czy chcielibyście mieć taki kamień który posiada magiczną moc ? 6-Jaki dalibyście finał tego serialu taki jaki był pokazany czy jakiś inny ?


1. nie
2. nie
3. nie wiem
4. nikogo
5. jest mi to obojętne
6. żaden
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.