marta0859
marta0859
  23 lipca 2011 (pierwszy post)

Które ze starszych filmów (głównie mi chodzi o horrory i slashery) są godne polecenia?
Celowo podkreślam, że chodzi mi o te stare filmy, typu Piątek 13 albo Psychoza/Sleepaway Camp
_____
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Slashery_%28filmy%29
Tutaj widzę dużo tytułów, które mogłyby mnie zainteresować, chociaż jakąś 1/4 z tych wszystkich filmów już obejrzałam, ale są i takie, o których nigdy wcześniej nie słyszałam.
Może polecacie któryś z tych?
Miło, gdyby była możliwość obejrzenia filmu online, może być w wersji anglojęzycznej bo o polskiej nawet nie 'marzę'.

przy okazji, dawno nie byłam w kinie i nie przeglądałam repertuarów, orientuje się ktoś, czy teraz puszczają jakieś ciekawe horrory/thrillery? A może na czas najbliższy przewidziane są jakieś premiery?
ogólnie, na co warto się teraz wybrać do kina?

To tyle,
dziękuję, pozdrawiam. :ziober2:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przy okazji, dawno nie byłam w kinie i nie przeglądałam repertuarów, orientuje się ktoś, czy teraz puszczają jakieś ciekawe horrory/thrillery?

Naznaczony

Konto usunięte
Konto usunięte: ogólnie, na co warto się teraz wybrać do kina?

wybrałbym się na:
Transformersów
Piratów z Karaibów
Super 8
...Ignorance is bliss...
Patrishia
Patrishia
  23 lipca 2011

Z tych starych, to lubię na podstawie powieści Kinga, np Smętarz dla Zwierząt, alboooo, hmmmm.. Christine, albooo, nie wiem. :D

marta0859
marta0859
  23 lipca 2011
Patrishia
Patrishia: Smętarz dla Zwierząt

widziałam :P

Patrishia
Patrishia: Christine

tego nie widziałam akurat, to chyba o chłopcu, który miał obsesję na punkcie jakiegoś auta, dobrze pamiętam? w sumie to sprawdzę, ale gdyby recenzje mnie zachęcały, pewnie bym obejrzała wcześniej.

RexMundi
RexMundi: Transformersów Piratów z Karaibów Super 8

Może na pierwszy ewentualnie bym poszła, ale... no właśnie. Wolę jednak horrory czy thrillery, zresztą "Transformers" to chyba któraś część z kolei, a ja poprzednich nie widziałam.

RexMundi
RexMundi: Naznaczony

sprawdzę
marta0859
marta0859
  23 lipca 2011
Patrishia
Patrishia: Smętarz dla Zwierząt,

on to w sumie nawet nie jest (chyba) taki stary :woot:
explorator666
explorator666
  23 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: on to w sumie nawet nie jest (chyba) taki stary

z 89r. fabula jest taka sobie a już nie wspomne o efektach specjalnych. Jak na ten rok to porażka.
marta0859
marta0859
  23 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z 89r. fabula jest taka sobie a już nie wspomne o efektach specjalnych. Jak na ten rok to porażka.

pt 13 jest z 1980, nie ma co porównywać, klasyka :zakochany:
właśnie o takie filmy mi chodziło, szkoda, że już wszystkie części po 5 razy jak nie więcej obejrzałam :D
LunaMondschein
LunaMondschein
  24 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tego nie widziałam akurat, to chyba o chłopcu, który miał obsesję na punkcie jakiegoś auta, dobrze pamiętam? w sumie to sprawdzę, ale gdyby recenzje mnie zachęcały, pewnie bym obejrzała wcześniej.

Chłopaku, nastolatku. A ten samochód był zły :D
marta0859
marta0859
  24 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chłopaku, nastolatku. A ten samochód był zły :D

http://www.filmweb.pl/film/Christine-1983-4550
ano...
jutro obejrzę jednak.
Gothiclady
Gothiclady
  24 lipca 2011

obejrzyj sobie Hotel Zła 1 i 2 (3 beznadziejna). W ogóle lubię norweskie horrory :D

czekaj co tam jeszcze jest:

droga bez powrotu, dzieci kukurydzy, wszystkie częśći koszmaru z ul. wiązów + freddy vs jason, oba Hostele, krwawe walentynki 3D, Manhunt, Nocny Pociąg z Mięsem, Oszukać przeznaczenie wszystkie części, Stay Alive, the Collector, Topór (obie części, choć 2. lepsza), Train

+ od siebie wszystkie 8 częśc Hellraisera (choć 1. część najsłabsza ale trzeba obadac od początku :P)

acmilan1234
acmilan1234
  24 lipca 2011

Evil dead, horror z nutką komedii
The thing

Sebuch
Sebuch
  24 lipca 2011
Patrishia
Patrishia: Christine

to jest fajny film , lubie go :)
marta0859
marta0859
  24 lipca 2011
Gothiclady
Gothiclady: obejrzyj sobie Hotel Zła 1 i 2

Obejrzałam tylko jedynkę jak na razie, było w miarę, w miarę, ale drugi raz nie obejrzałam czyli 'bez szału'.

Gothiclady
Gothiclady: droga bez powrotu,

oglądałam wszystkie 3 części, jak ktoś jeszcze nie oglądał to polecam !

Gothiclady
Gothiclady: wszystkie częśći koszmaru z ul. wiązów + freddy vs jason

też oglądałam :D
Freddy' ego Kruegera to ja oglądałam w dzieciństwie zamiast wieczorynek ;)

Gothiclady
Gothiclady: oba Hostele

też widziałam

Gothiclady
Gothiclady: krwawe walentynki 3D,

byłam na tym w kinie kiedyś, nie byłam zachwycona, ogólnie film moim zdaniem do niczego.

Gothiclady
Gothiclady: Manhunt

a o tym tytule jeszcze nie słyszałam...

Gothiclady
Gothiclady: Nocny Pociąg z Mięsem, Oszukać przeznaczenie wszystkie części, Stay Alive, the Collector, Topór (obie części, choć 2. lepsza), Train

a z tych to też wszystkie obejrzane...

zobaczę ten Hotel Zła dwójkę no i

Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.filmweb.pl/film/Christine-1983-4550


na razie starczy.

Dzięki za propozycje :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Evil dead, horror z nutką komedii

Najgłupszy film jaki kiedykolwiek widziałam :D

Konto usunięte
Konto usunięte: The thing

sprawdzę, nie znam tytułu
thx.
Gothiclady
Gothiclady
  24 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zobaczę ten Hotel Zła dwójkę no i


lepsze niż 1 :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Najgłupszy film jaki kiedykolwiek widziałam :D


uwielbiam! :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Freddy' ego Kruegera to ja oglądałam w dzieciństwie zamiast wieczorynek ;)


katowałam 1. część non stop. kiedyś pojechalismy do ciotki i wujasa, oni razem z rodzicami poszli na jakiś kurna dancing :D mój brat spał z jednym pokoju (chyba miał 4 lata), kuzynka w drugim (5 lat) ja 10, noc kurna a ja freddyego na wydeło oglądałam :zabawa:
marta0859
marta0859
  24 lipca 2011
Gothiclady
Gothiclady: uwielbiam! :D

Podobno ma wyjść czwarta część, cieszyłabym się, bo co jedna to lepsza :D

Gothiclady
Gothiclady: katowałam 1. część non stop. kiedyś pojechalismy do ciotki i wujasa, oni razem z rodzicami poszli na jakiś kurna dancing :D mój brat spał z jednym pokoju (chyba miał 4 lata), kuzynka w drugim (5 lat) ja 10, noc kurna a ja freddyego na wydeło oglądałam

To tak samo jak ja Piątek Trzynastego - dwie pierwsze części znam praktycznie na pamięć, do tego stopnia, że wiem co kto w którym momencie powie. :lol:
Uwielbiam tą serię. :zakochany:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.