MusicMaker
MusicMaker
  1 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Jakie są Wasze ulubione cytaty ?
Jedne z moich ulubionych:
Great sound doesn't start with the studio, the microphone or the latest whizbang sampling device. It starts in the heart, and it starts with the truth...

"Music is the universal language of mankind." - H.B. Longfellow

"Music is what feelings sound like." - unknown

"Music is a higher revelation than all wisdom and philosophy" - Ludwig Von Beethoven

"Music's the medicine of the mind" - John A. Logan

"Music was my refuge". - Maya Angelou

"A painter paints pictures on canvas. But musicians paint their pictures on silence." - Leopold Stokowski

"Never play anything the same way twice." - Louis Armstrong

"The woods would be very silent if the only birds that sang were those who sang best.." - Henry David Thoreau

"It's easy to play any musical instrument: all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument will play itself." - J.S. Bach

"I don't care if a dude is purple with green breath as long as he can swing. - Miles Davis

"Keep music forever in your heart and you'll more easily ride the rhythms of life." - Hal Sokolow

Jezus
Jezus
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie są Wasze ulubione cytaty ?

"Wojna, wojna nigdy się nie zmienia" + "Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę" :D
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 kwietnia 2011
Jezus
Jezus: Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę"

BG :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie są Wasze ulubione cytaty

"jak człowiek nie marzy - umiera"
...Ignorance is bliss...
ChacTlaloc
ChacTlaloc
  1 kwietnia 2011

"Człowiek dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
"Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
"Jeśli kochasz to, co robisz, to nie jest to praca."
"Milczenie to przyjaciel, który nigdy nie zdradza."
"Trzy są sposoby zdobywania mądrości. Pierwszy to refleksja — to najbardziej szlachetny, następnie naśladowanie —jest on najłatwiejszy, a trzeci to doświadczenie — najbardziej gorzki ze wszystkich."
"Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić."
"Wiedzieć, że się wie, co się wie i wiedzieć, że się nie wie, czego się nie wie — oto prawdziwa wiedza."
"Wielu szuka szczęścia ponad ludzką miarę, inni poniżej jej, lecz ono znajduje się obok człowieka."
Konfucjusz

folek
folek
  1 kwietnia 2011

'Znacznie lepiej czuję się w lesie'

DomesticGoddess
DomesticGoddess
  1 kwietnia 2011

"Nikt nie spodziewa się Hiszpańskiej Inkwizycji"

Jezus
Jezus: Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę

I słynny Fiotr Pronczewski :D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie są Wasze ulubione cytaty ?


" Niech sobie ten przypis przeczyta elita, że każda śmietanka na deser jest bita. "

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Snufkin
Snufkin
  1 kwietnia 2011

"only skies are the limit"

newwaver
newwaver
  1 kwietnia 2011

"how can I protect something so perfect without evil?"

"nicość wypełnia moją egzystencję"

"Naród wspaniały, tylko ludzie k**wy" :)

SIimak
SIimak
  1 kwietnia 2011

"Simplycity is the key to brilliance" - Bruce Lee
"Keep your friends close, but keep your enemies closer" - Mario Puzo

"The real Hip Hop is overhere... We are the Hip Hop" - KRS One

Patrishia
Patrishia
  2 kwietnia 2011

"Truth or happiness, never both."

Pure4
Pure4
  2 kwietnia 2011

Dzięki mózgowi myślimy, że myślimy.

Jeden z moich ulubionych.

Patrishia
Patrishia
  2 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzięki mózgowi myślimy, że myślimy.

Przewrotne takie.

[offtopuje]
Edge
Edge
  2 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie są Wasze ulubione cytaty ?

Truth or happiness. Never both.

Everybody lies.

The Truth Is Written All Over Our Face

Unpleasant truths, human mortality, mustache on a woman... three things we'd all prefer to ignore.

i wiele innych
Alucard
Alucard
  2 kwietnia 2011

Będziesz tańczył, śpiewał, aż w końcu zawyjesz, jak zarzynana świnia.
Krocz za mną w ciemność, tak daleko, jak tylko będziesz mogła, mimo swego strachu.
Kto raz odwrócił się od jutrzenki i zaczął kroczyć ku nocy... Nie odwróci się już nigdy do słonecznych promieni!
Mogę trzymać broń. Mogę wycelować. Mogę załadować amunicję i włożyć magazynek. Mogę odciągnąć zamek i odbezpieczyć. Ale! To twoja wola zabijania będzie tym, co je zabije.

Ulubione:
Ten zapach. Tak wytęskniony. Zapach przebijanych mężczyzn. Zapach ścinanych kobiet. Zapach palonych niemowląt. Zapach rozstrzeliwanych starców. Zapach śmierci. Zapach wojny.* Zabiłem wroga, sprzymierzeńców, lud, który miałem chronić, kraj, którym miałem rządzić, zabiłem nawet siebie... Ale wciąż mi mało. I ja, i wy... jesteśmy niepoprawnymi w każdym calu pasjonatami wojen...

How much blood will you shed to stay alive?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.