razotka
razotka
  5 stycznia 2011 (pierwszy post)
Kochani! Wybieramy najlepszego prezentera lub najlepszą prezenterkę telewizyjną ;-)
Oceniamy styl, wygląd oraz ogólne wrażenie. Podałam dziennikarzy z trzech najbardziej znanych stacji telewizyjnych
Oceniać można w skali od 1 do 5, a swój głos należy uzasadnić ;-)



Jarosław Brzózka
Urodzony: 16 czerwca 1980 roku w Płocku
Ulubione programy: nocne programy i filmy z półki „dla koneserów”
Zawodowe marzenie: własny program – pomysłów jest wiele...


Maciej Kurzajewski
Urodzony: 29 stycznia 1973 roku w Kaliszu
Ulubiony program: serwis sportowy TVP1
Zawodowe marzenie: cały czas się spełnia


Piotr Kraśko
Urodzony: 11 lipca 1971 roku w Warszawie
Ulubiony program: „Wiadomości”
Zawodowe marzenie: być zawsze tam, gdzie dzieje się historia


Tomasz Kammel
Urodzony: 12 lipca 1971


[color=violet]Odetta Figurska
Urodzona: 17 czerwca 1978 roku w Olsztynie
Ulubiony program: „Kawa czy herbata” i wszystkie programy mojego męża
Zawodowe marzenie: budzić ludzi zupełnie inaczej niż znienawidzony przez wszystkich budzik


[color=violet]Paulina Chylewska
Urodzona: 15 października 1978 roku w Bydgoszczy
Ulubiony program: TVP1
Zawodowe marzenie: jeśli powiem głośno, to się nie spełni


[color=violet]Agnieszka Szulim
Ulubiony program: transmisja z obrad Sejmu
Zawodowe marzenie: program motoryzacyjny z ogromnym budżetem!


[color=violet]Grażyna Torbicka
Ulubiony program: „Pegaz”
Zawodowe marzenie: realizacja multikulturowego i interaktywnego talk show o sztuce




Marcin Prokop
Data urodzenia: 14.07.1977
Media są dla Marcina Prokopa na pierwszym miejscu przygodą, na drugim wyzwaniem, a dopiero na trzecim - pracą.


Robert Kantereit
Data urodzenia: 30 października 1970 roku
Jak na rasowego dziennikarza przystało, rozpoczynał swoją karierę w szkolnym radiowęźle. Studiując politologię na Uniwersytecie Gdańskim, związał się ze Studencką Agencją Radiową oraz słynnym, kontrowersyjnym gdańskim Radiem ARnet.


Andrzej Sołtysik
Data urodzenia: 06.10.1966
Ukończył filmoznawstwo. W 1990 r. podjął pracę jako reporter w dziale informacji radia RMF FM. W tej stacji prowadził m.in. swój pierwszy program o tematyce filmowej - "Świat filmu według Andrzeja Sołtysika".


Bartosz Węglarczyk
Urodzony w 1971 roku
Dziennikarz, pracownik Gazety Wyborczej od 1989 roku. Obecnie szef działu zagranicznego gazety. W latach 90. był korespondentem Gazety Wyborczej w Moskwie i w Brukseli, a w latach 1998-2004 w Waszyngtonie.


[color=violet]Magda Mołek
Data urodzenia: 30.04.1976
Uznana za najbardziej seksowną dziennikarkę 2005 roku Magda, przyznaje że w dzieciństwie chciała zostać Miss Świata, a jej ulubionym sportem było bieganie po kałużach. A ponieważ lubiła bawić się – jak w większość dziewczynek - w Krystynę Loskę, swoją przyszłość (czytaj: karierę) związała ze szklanym ekranem.


[color=violet]Kinga Rusin
Data urodzenia: 09.03.1971
Ledwie podbiła serca widzów TVP i otrzymała nagrodę Wiktora za telewizyjny debiut roku (1994), a już porzuciła telewizję i wyjechała do Stanów Zjednoczonych. - Nie chciałam być tylko panią z telewizyjnego okienka – tłumaczyła wtedy swoją decyzję.


[color=violet]Dorota Wellman
Data urodzenia: 02.03.1961
Kiedy była małą dziewczynką, zamiast bawić się lalkami wolała włóczyć się z chłopakami po osiedlu albo grać w piłkę nożną. Teraz najbardziej przeraża ją nuda. - Boję się rutyny - deklaruje. Staram się przed nią uchronić, dlatego robię wszystko, co się da. A robi naprawdę dużo! Jest dziennikarką radiową, telewizyjną i prasową.




Maciej Dowbor
Dziennikarz i prezenter telewizyjny. Swoją karierę dziennikarską zaczynał w redakcji sportowej Programu III Polskiego Radia. Potem trafił do zespołu tworzącego kanał TVN24.
Był gospodarzem studia olimpijskiego Salt Lake City 2002 i Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Korea Japonia 2002.


Maciej Rock
Typ, który nie ma garnituru, bo nie musi go nigdzie zakładać. Dziennikarz muzyczny, radiowiec, prezenter, człowiek, który wspierał polskie gwiazdy w ich pierwszych krokach na scenie programu „Idol”. Pierwszą pracę w mediach rozpoczął w radiu TOK FM, gdzie wraz z Igorem Sokołowskim był autorem kontrowersyjnego programu „Sułtani nocy”
[center]

Krzysztof Ibisz
Od kilkunastu lat znajduje się w czołówce rankingów popularności. Obok Maryli Rodowicz jest najbardziej rozpoznawalną gwiazda show-biznesu i najbardziej lubianym prezenterem telewizyjnym, laureatem trzech Wiktorów oraz dwóch Telekamer.


[color=violet]Dorota Gawryluk
Dziennikarka, publicystka i prezenterka telewizyjna. Prowadząca główne wydanie „Wydarzeń”.
Według rankingu przygotowanego przez MillwordBrown SMG/KRC dla „Faktu” Gawryluk w marcu 2009 została uznana przez Polaków za osobę najbardziej godną zaufania. Jej wiarygodność potwierdza także nagroda Ostre Pióro, które otrzymała od BCC za krzewienie wiedzy ekonomicznej.


[color=violet]Agnieszka Popielewicz
Przygoda Agnieszki Popielewicz z telewizją rozpoczęła się od… wygranej w konkursie piękności „Matka i córka”. Nagrodą główną był udział w talk-show „Ciao Darwin”. Właśnie wtedy Agnieszka połknęła telewizyjnego bakcyla i wkrótce zaczęła próbować swoich sił przed kamerą.
shamaramorgan
shamaramorgan
  5 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Maciej Kurzajewski

uwielbiam tego pana :zakochany: :D
lubię jak prowadzi "kocham Cię Polsko". Daję mu 5 z plusem :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Piotr Kraśko

nie lubię go. Może to za sprawa tego, co o nim pisze "Pudelek" :ninja:
ocena: 2

Konto usunięte
Konto usunięte: Tomasz Kammel

laluś. Jego czas już minął. Uważam, że myśli, że jest śmieszniejszy niż w rzeczywistości.
Ocena:1

Konto usunięte
Konto usunięte: Grażyna Torbicka

Cóż Krzysio Ibisz TVP2
ocena:3+
mnie się juz przejadła. Powinna dać szansę innym twarzom. Z drugiej strony to dobrze, ze nie chca jej ściągnąć ze stacji, kobieta ma przynajmniej pare groszy na chleb :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Marcin Prokop

dobrana para z Hołownia w "Mam Talent" i Wellman w "Dzień dobry TVN", ale jego zarty czasem nie są smieszne, a zenujące. ocena: 4

Konto usunięte
Konto usunięte: Andrzej Sołtysik

wydaje się inteligentnym facetem a w telewizji śniadaniowej się marnuje
ocena:3

Konto usunięte
Konto usunięte: Magda Mołek

Piękna kobieta. Uwielbiam jej program na TVN style, ale w DDTVN tez się marnuje.
ocena:4+
Konto usunięte
Konto usunięte: Kinga Rusin

mimo kpin wszystkich wkoło, mnie się podobała jako prowadząca You Can Dance :)
Ocena:3

Konto usunięte
Konto usunięte: Dorota Wellman

świetny duet z Prokopem i ma dobry program o książkach.
ocena:3

Konto usunięte
Konto usunięte: Maciej Rock

jego najlepszy czas był w programie Idol
ocena:2+

Konto usunięte
Konto usunięte: Krzysztof Ibisz

krejzolek Krzysio :zonk:
ocena: 1+
Konto usunięte
Konto usunięte: Dorota Gawryluk

wolę Gugałę oglądać w Wydarzeniach. Ale też nie jest zła.
ocena:4-

Reszty nie znam. Poza Szulim, która podobno zrobiła sobie operację piersi :ninja:
razotka
razotka
  5 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: uwielbiam tego pana :D lubię jak prowadzi "kocham Cię Polsko". Daję mu 5 z plusem :)

a ja tak zdzierżyć tego programu nie mogę :wtf: nie mam pojęcia dlaczego :wtf:
Konto usunięte
Konto usunięte: nie lubię go. Może to za sprawa tego, co o nim pisze "Pudelek" ocena: 2

czytasz pudelka [color=violet]?!
jak dla mnie jest bardzo charyzmatyczny i ma trochę magnetyzujące spojrzenie
Konto usunięte
Konto usunięte: laluś. Jego czas już minął. Uważam, że myśli, że jest śmieszniejszy niż w rzeczywistości. Ocena:1

On jest wielką porażką jeśli chodzi o kariere bo wydaje mi się, że chyba za bardzo w glowie mu się poprzewracało i dlatego było dużu szumu w związku z tą aferą, w którą wplątany był on z żoną.
Konto usunięte
Konto usunięte: Cóż Krzysio Ibisz TVP2 ocena:3+ mnie się juz przejadła. Powinna dać szansę innym twarzom. Z drugiej strony to dobrze, ze nie chca jej ściągnąć ze stacji, kobieta ma przynajmniej pare groszy na chleb :)

z tym Krzyśkiem to lepiej bym tego nie ujęła :crylol:
Konto usunięte
Konto usunięte: dobrana para z Hołownia w "Mam Talent" i Wellman w "Dzień dobry TVN", ale jego zarty czasem nie są smieszne, a zenujące. ocena: 4

podpisuje sie pod tym obiema łapkami.
dlatego czasami wolę słuchać Hołowni
Konto usunięte
Konto usunięte: shamaramorgan]Piękna kobieta. Uwielbiam jej program na TVN style, ale w DDTVN tez się marnuje. ocena:4+

No jak dla mnie jest prześliczna! Podobnie jak Magdalena mielcarz
Mogą się na nią wpatrywać godzinami :D ma śliczne rysy twarzy
Konto usunięte
Konto usunięte: mimo kpin wszystkich wkoło, mnie się podobała jako prowadząca You Can Dance :)

teraz ma być chyba jurorką i w tej roli kompletnie jej nie widzę, tak bardzo pasowała mi tam jako prowadząca.
Konto usunięte
Konto usunięte: jego najlepszy czas był w programie Idol

Nie mogę na niego ani patrzeć ani go słuchać. Mam wrażenie, że ciągle mówi przez nos, jakoś za bardzo niechlujny jak dla mnie.
Konto usunięte
Konto usunięte: krejzolek Krzysio ocena: 1+

Ja nie wiem dlaczego nikt mu nie powie "game over Krzyś, masz już 18 + vat "
jeszcze teraz na polsacie z jakąś loterią wyskoczył :and:
Konto usunięte
Konto usunięte: Reszty nie znam. Poza Szulim, która podobno zrobiła sobie operację piersi

Jeśli teraz wyglądają lepiej, to co w tym złego?:>
shamaramorgan
shamaramorgan
  5 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czytasz pudelka ?! jak dla mnie jest bardzo charyzmatyczny i ma trochę magnetyzujące spojrzenie

no, w sumie lepszy on niż Małiusz Max Kolonko :)
a Pudelka sobie podczytuję- przyznaję bez bicia :D

Konto usunięte
Konto usunięte: z tym Krzyśkiem to lepiej bym tego nie ujęła

ale chyba mało kto to zauważa, że cały czas jest taka młoda ;)
ale przecież kobiecie bardziej wypada ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: podpisuje sie pod tym obiema łapkami. dlatego czasami wolę słuchać Hołowni

aha, Hołownia tak się nie spina :)

Konto usunięte
Konto usunięte: No jak dla mnie jest prześliczna! Podobnie jak Magdalena mielcarz

jak tak patrzę na nią, to teraz wygląda lepiej niz kiedyś :)

Konto usunięte
Konto usunięte: teraz ma być chyba jurorką i w tej roli kompletnie jej nie widzę, tak bardzo pasowała mi tam jako prowadząca.

ja nie widzę Patrycji Kazadi w roli prowadzącej. Kto ją tam dał??

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mogę na niego ani patrzeć ani go słuchać. Mam wrażenie, że ciągle mówi przez nos, jakoś za bardzo niechlujny jak dla mnie.

moim zdaniem większość prezenterów (konferansjerów?) na Polsacie to jedna wielka porażka.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie wiem dlaczego nikt mu nie powie "game over Krzyś, masz już 18 + vat " jeszcze teraz na polsacie z jakąś loterią wyskoczył

jesli dzie trobem Benjamina Buttona, to niedług będzie leźał w łóżeczku i będziemy mieli go z głowy ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli teraz wyglądają lepiej, to co w tym złego?:>

nie wiem jak wyglądała wcześniej, ale kojarzenie "prezenterki" ze wzgledu na życie osobiste to lekka porażka dla niej, nieprawdaż?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 stycznia 2011

Dorota Wellman i Marcin Prokop

za naturalnosc, inteligencje, przebojowosc, charyzme, umiejetnosc zrobienia show z niczego, nawet w nudnym "Dziendobry TVN", dystans do siebie samych i caloksztalt pracy wlozonej w to, co obecnie osiagneli.

Oczywiscie daje maksik :ziober2:

Grazyna Torbicka, daje 4 za caloksztalt i wieloletnie utrzymanie sie na stolku
Bartosz Weglarczyk - nie mialam okazji go zbyt czesto ogladac, ale jest facet inteligentny na tyle by mi w tej inteligencji imponowac - tez daje 4

reszta ssie

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ma śliczne rysy twarzy


zero wyrazu, bezplciowe i nijakie - dlatego jej we wszystkim bedzie ladnie - dla mnie nijaka

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jarosław Brzózka

szczerze - nie kojarzę - jedynie z zapowiedzi co to dziś nie będzie w TV
ocena 2

Konto usunięte
Konto usunięte: Maciej Kurzajewski

jak wszyscy prezenterzy sportowi TVP irytuje mnie jego "spuszczanie się nad polskim sportem i sportowcami", pogodny i wydaje się sympatyczny - dam 3

Konto usunięte
Konto usunięte: Piotr Kraśko

Profesjonalista , sympatyczny ma pomysł na siebie i TV .. dam mu 5

Konto usunięte
Konto usunięte: Tomasz Kammel

Randki w ciemno się czasami nie udają .. stacza się coraz niżej .. dam 2 dla osłody
btw. czy on nie jest tera własnością Polsatu

Konto usunięte
Konto usunięte: Odetta Figurska

nie znam

Konto usunięte
Konto usunięte: Paulina Chylewska

jako że to kobieta ... "nie spuszcza się" jak faceci nad sportem w TVP
dam jej za to 3

Konto usunięte
Konto usunięte: Agnieszka Szulim

znam z tego że jest ładna i lansuje się w kolorowych pismach
dam 3

Konto usunięte
Konto usunięte: Grażyna Torbicka

ikona TVP
złego słowa o niej nie powiem
max 5

Konto usunięte
Konto usunięte: Marcin Prokop

młodsza wersja Wojewódzkiego z własnym poczuciem humoru
jednak zdaje mi się że błyszczy bardziej w duetach - Wellman , Hołownia niż indywidualnie
dam 4

Konto usunięte
Konto usunięte: Robert Kantereit

nie znam

Konto usunięte
Konto usunięte: Andrzej Sołtysik

nic do niego nie mam ..ale jakoś mi się kojarzy tak lekko "zboczenie"
dam 3

Konto usunięte
Konto usunięte: Bartosz Węglarczyk

sympatyczne persona , wygląda na geeka - dam mu za to 4

Konto usunięte
Konto usunięte: Magda Mołek

młodsza, seksowniejsza wersja Torbickiej - brakuje je jeszcze tego przebicie co Grażynie ale osiągnie sukces ..plus osobiście mi się podoba dam 4

Konto usunięte
Konto usunięte: Kinga Rusin

sympatyczna zakompleksiona zagubiona księzniczka TVN - dam 3

Konto usunięte
Konto usunięte: Dorota Wellman

ma wieksze jaja niż większość facetów w TV
daje 5

Konto usunięte
Konto usunięte: Maciej Dowbor

plecaczek - dobrze go wspominam z programu coś tam o sportach extremalnych
daje 3

Konto usunięte
Konto usunięte: Maciej Rock

największy Idol z Idola i gwiazda innych Polsatowskich produkcji
"złote dziecko" polsatu
sympatyczny , nie lansuje sie - daje 5

Konto usunięte
Konto usunięte: Krzysztof Ibisz

Kiedyś niekwestionowana gwiazda
dziś.. parodia samego siebie - z dnia na dzień coraz bardziej odpychająca swoim wizerunkiem - z szacunku jego osiągnięć 4

Konto usunięte
Konto usunięte: Dorota Gawryluk

profesjonalistka
osobiście nie lubię , sprawia wrażenie wrednej - dam 3

Konto usunięte
Konto usunięte: Agnieszka Popielewicz

ładny element programu - być może z czasem i coś więcej
dam 3 na zachętę

Konto usunięte
Konto usunięte: na nią wpatrywać godzinami

mam tak samo jak Ty :nutki:
...Ignorance is bliss...
razotka
razotka
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie widzę Patrycji Kazadi w roli prowadzącej. Kto ją tam dał??

na pudelku nie napisali? :jezyk:
ponoć sama Rusin ją poleciła :woot:
Konto usunięte
Konto usunięte: moim zdaniem większość prezenterów (konferansjerów?) na Polsacie to jedna wielka porażka.

Jeśli chodzi o jedynkę czy dwójkę mam wrażenie, że tam są wszyscy tacy sztywni a jak chcą zażartować lub być bardziej na luzie to wychodzi to masakrycznie sztucznie. Na TVNie jest kółko wzajemniej adoracji. Lansują Dżoane bo ma program na ich stacji, tak samo jest z górniaczką a przecież cała Polska się z nich nabija. W dzień dobry tvn tak samo prowadzący jeden do drugiego słodzi sobie jak byliby na prywatce niż na wizji. A o Polsacie to nie mam zdania bo jak dla mnie tam się oni za często zmieniają.
massacre
massacre: zero wyrazu, bezplciowe i nijakie - dlatego jej we wszystkim bedzie ladnie - dla mnie nijaka

To wolisz nasza polską Angeline Jolie ?:D
pełną i obfita w silikon? :D
RexMundi
RexMundi: czy on nie jest tera własnością Polsatu

No chyab jest bo na stronie tvp już nie ma go w galerii, ale jeszcze go tam umieściłam bo raczej każdy bardziej stamtąd go kojarzy.
RexMundi
RexMundi: ikona TVP złego słowa o niej nie powiem max 5

a nie uważasz, że to damska wesja Krzysia Ibisza?
RexMundi
RexMundi: młodsza wersja Wojewódzkiego z własnym poczuciem humoru jednak zdaje mi się że błyszczy bardziej w duetach - Wellman , Hołownia niż indywidualnie dam 4

eee absolutnie nie określiłabym go młodszą wersją wojewódzkiego :nie:
RexMundi
RexMundi: profesjonalistka osobiście nie lubię , sprawia wrażenie wrednej - dam 3

no chyba bardziej wredna jest Anita Werner ;>
moonlight28
moonlight28
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dorota Wellman


Konto usunięte
Konto usunięte: Marcin Prokop

ulubieni, za osobowość i luz po 5 pkt.

Konto usunięte
Konto usunięte: Magda Mołek

największa tragedia z powyżej wymienionych, nie cierpię tej baby, -10

Konto usunięte
Konto usunięte: Grażyna Torbicka


Konto usunięte
Konto usunięte: Odetta Figurska

te lubię, dam po 4 pkt
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a nie uważasz, że to damska wesja Krzysia Ibisza?

nie
to sa dwie różne bajki
bardziej porównałbym ich do brat i siostra

Konto usunięte
Konto usunięte: eee absolutnie nie określiłabym go młodszą wersją wojewódzkiego

zaistniał w TV w Idolu zajmując miejsce Kuby - miałbyć tym złym jurorem
wczuł sie w klimat , poszedł tym kierunkiem .ma własną wizję tworzenia szoł więc nawałbym go taką młodsza wersją Kuby ( młodsza znaczy -- więcej bajerów i opcji - ale ten sam główny eee... ( wyleciało mi słowo :and: ) - ta sama funkcja

Konto usunięte
Konto usunięte: no chyba bardziej wredna jest Anita Werner ;>

nie wiem .. nie skupiam się na prezenterach

Konto usunięte
Konto usunięte: największa tragedia z powyżej wymienionych, nie cierpię tej baby, -10

zazdrość blondynek
...Ignorance is bliss...
moonlight28
moonlight28
  6 stycznia 2011
RexMundi
RexMundi: zazdrość blondynek

nudne już te wasze śmieszne argumenty, od dzieciaków się nie dziwię ale Ty taki stary i tak samo głupi
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale Ty taki stary i tak samo głupi


:crylol:
RexMundi
RexMundi: zazdrość blondynek


jestem brunetka a takze uwazam, ze Molek atrakcyjna fizycznie jest owszem, ale ma cos w sobie odpychajacego :and:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 stycznia 2011

W skrócie by nie robić niepotrzebnego słupka, posegreguje ich.

Najwieksze porażki, beznadziejnosci :
Maciej Kurzajewski, Tomasz Kammel, Bartosz Węglarczyk, Kinga Rusin, Maciej Dowbor, Krzysztof Ibisz.

Godni docenienia, są jak najbardziej ok :
Odetta Figurska, Agnieszka Szulim (kochałbym ją), Grażyna Torbicka, Marcin Prokop, Dorota Wellman.

Podsumowując
Płeć żeńska: wygrywa bezapelacyjnie Agnieszka Szulim, tak powinna wygladac kazda kobieta.

Płeć męska: Prokop - lubie jego poczucie humoru, wyluzowanie i styl.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 stycznia 2011
massacre
massacre: jestem brunetka a takze uwazam, ze Molek atrakcyjna fizycznie jest owszem, ale ma cos w sobie odpychajacego

bo jest zimna sucz ?
gadała o tym kiedyś ..w pracy jest profesjonalistką po pracy normalną kobieta

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty taki stary i tak samo głupi


Konto usunięte
Konto usunięte: nudne już te wasze śmieszne argumenty
...Ignorance is bliss...
Fuhrer
Fuhrer
  8 stycznia 2011

Jak dla mnie to tak najlepszy to Mateusz Borek :tak:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.