xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  12 sierpnia 2010 (pierwszy post)


Sara i Brian wiodą spokojne życie. Idylla zostaje jednak przerwana, gdy dociera do nich przerażająca informacja o chorobie córki. Aby ratować życie dziecka, para podejmuje trudną decyzję, która na zawsze zmieni ich życie. Dylematy etyczno-moralne zmieniają ich relacje. Prawdziwy koszmar zaczyna się jednak, kiedy ich druga córka odkrywa prawdę dotyczącą jej poczęcia.

1:Kto z was ogladał ten film,a jeśli nie czy zamierzacie objerzeć?
2:Co sądzicie o tym filmie-pytanie dla tych co ogladali?
3-Czy możecie jasno określić że ten film jest wyciskaczem łez ?:ninja:
4-Podajcie inne tytuły filmów zbliżone do tego wyżej wymienionego:)?
eMeR
eMeR
  12 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 1:Kto z was ogladał ten film,a jeśli nie czy zamierzacie objerzeć? 2:Co sądzicie o tym filmie-pytanie dla tych co ogladali? 3-Czy możecie jasno określić że ten film jest wyciskaczem łez ?

oglądałam dwa razy
film jest bardzo dobry
jest wzruszający :tak:

Bardzo, ale to bardzo polecam książkę Jodie Picoult, czytałam trzy razy i chyba na tym się nie skończy. Jest świetna, pierwszy raz się popłakałam nad książką. Film jest inny, skupia się bardziej na chorej Kate, różnią się bohaterowie i co najważniejsze zakończenie jest radykalnie zmienione. Zakończenie książki podobało mi się bardziej, jest bardziej zaskakujące. Polecam i film i książkę, jak dla mnie to że się od siebie różnią jest plusem.
Kalida
Kalida
  12 sierpnia 2010
eMeR
eMeR: Bardzo, ale to bardzo polecam książkę Jodie Picoult, czytałam trzy razy i chyba na tym się nie skończy. Jest świetna, pierwszy raz się popłakałam nad książką. Film jest inny, skupia się bardziej na chorej Kate, różnią się bohaterowie i co najważniejsze zakończenie jest radykalnie zmienione. Zakończenie książki podobało mi się bardziej, jest bardziej zaskakujące. Polecam i film i książkę, jak dla mnie to że się od siebie różnią jest plusem.

to odrazu daruje sobie film i kupie ksiazke przy najblizszej okazji
zawsze wolalam czytac niz ogladac :ninja:
DomesticGoddess
DomesticGoddess
  14 sierpnia 2010
Kalida
Kalida: to odrazu daruje sobie film i kupie ksiazke przy najblizszej okazji

Ksiażka podobała mi się bardziej od filmu :D
Dobranocka
Dobranocka
  26 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 1:Kto z was ogladał ten film,a jeśli nie czy zamierzacie objerzeć?

Oglądałam

Konto usunięte
Konto usunięte: 2:Co sądzicie o tym filmie-pytanie dla tych co ogladali?

Wole książkę, wątek i zakończenie jest bardziej interesujące niż w filmie.

Konto usunięte
Konto usunięte: 4-Podajcie inne tytuły filmów zbliżone do tego wyżej wymienionego:)?

Pamiętnik (Notebook)
P.S Kocham Cię
korsyka7
korsyka7
  31 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 1:Kto z was ogladał ten film,a jeśli nie czy zamierzacie objerzeć? 2:Co sądzicie o tym filmie-pytanie dla tych co ogladali? 3-Czy możecie jasno określić że ten film jest wyciskaczem łez ? 4-Podajcie inne tytuły filmów zbliżone do tego wyżej wymienionego:)?

ja oglądałam. Film bardzo mi sie podobał.rola Diaz była inna niż wszystie jej dotychczasowe. jest wyciskaczem wzrusza i nakłania do refleksji.
paulus2303
paulus2303
  1 września 2010

JA zamierzam go oglądnąć mam już kilka miesięcy ten film i jakoś nie mogę się zabrać.

ZoladkowyGorzki
ZoladkowyGorzki
  8 września 2010

dobra dobra tez tak mysle

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.