Exciter
Posty: 11071 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
wpis jest ukryty
Exciter
Posty: 11071 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Exciter
  11 maja 2010

Dzisiaj w Warszawie zmarł wspaniały aktor Maciej Kozłowski.

Przyczyną śmierci było WZW typu C o którym dowiedział się, kiedy w ramach charytatywnej akcji Radka Pazury oddał krew.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_Koz%C5%82owski

Mi najbardziej w pamięci utkwiła rola Szybkiego z Odwróconych (lub pełnometrażowa wersja "Świadek koronny").

Pozostała pamięć, smutek i żal... jeszcze za wcześnie dla niego było :(

kruspe88
kruspe88
  11 maja 2010

jeden z bardziej lubianych przeze mnie aktorów... szkoda faceta...

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  11 maja 2010

nom rano słyszałem :tak:

szkoda go, tym bardziej że przegrał z chorobą
Ja go lubiłem za role Maksa w To Ja, Złodziej
i ulubiony tekst - "Nie ma idealnego miejsca, nie srasz ty, sra ktoś inny. Świat zbudowany na gównie jest."

...Ignorance is bliss...
davvyd0z
davvyd0z
  12 maja 2010
Exciter
Exciter: Dzisiaj w Warszawie zmarł wspaniały aktor Maciej Kozłowski. Przyczyną śmierci było WZW typu C o którym dowiedział się, kiedy w ramach charytatywnej akcji Radka Pazury oddał krew. http://pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_Koz%C5%82owski Mi najbardziej w pamięci utkwiła rola Szybkiego z Odwróconych (lub pełnometrażowa wersja "Świadek koronny"). Pozostała pamięć, smutek i żal... jeszcze za wcześnie dla niego było :(

Czytałem rano... cholernie smutna wiadomość, bardzo go lubiłem i ceniłem. Mądry facet.
WujekWojtek1988
WujekWojtek1988
  12 maja 2010

świetna charyzma i potrafił dobrze zagrać

Uzi
Uzi
  12 maja 2010

Szkoda go.. Jako aktora, człowieka. Naprawdę szkoda. Ale choroba nie wybiera. Czepia się i biednego i bogatego.. I wtedy wszyscy umierają tak samo. Bez względu na to ile mają pieniędzy.
Szkoda ...

martusss98
martusss98
  17 maja 2010

[*]
Takich ludzi się nie zapomina

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.