| Fotka.com
Leader
Posty: 1021 (po ~319 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
Leader
  13 December 2009 (pierwszy post)

Temat proszę od razu zablokować, zamieszczam to dla kogoś, kto nie ma gadu gadu, a na e-mail mu nie chce wysyłać.

W związku z moim banem, jaki przyznałem (przy świadku Gandzi) dla gracza Makintosh Shadow (w rankingu doświadczenia) za używanie bota , co potwierdziło MNÓSTWO graczy oraz przyznaniu banów dla trzech graczy z jego gildii za obrażanie mnie jako odwet za bana przyznanego dla jego kolegi - zostałem zdegradowany z pozycji Senior Tutor na pozycję zwykłego gracza + gracze których zbanowałem (mimo podanego powodu który był jasny i czytelny) zostali przez GoD Tiberie odbanowani.

Reasumując całą zaistniałą sytuację jaka miała miejsce dzisiejszym wieczorem, wnioskuję że gracze tacy jak Makintosh Shadow, Machu, Tracer, Pro Elitek, Seev są ściśle związani/spokrewnieni z administratorem tiberii "GoD Tiberia" i to był powód odbanowania ich, a mnie zdegragowania do pozycji zwykłego gracza. W krótkiej rozmowie jaka odbyła się pomiędzy mną, a GoD Tiberią na kanale help, poparli mnie wszyscy gracze, słowami brzmiącymi mniej więcej: "jedyny który odważył się to zrobić". Wielce prawdopodobne jest, że GoD-owi zabrakło słów, a żeby dalej nawiązywać konwersację, z powodu zbyt dużej ilości popierających moje słowa graczy, i postanowił przestać pisać. Zaznaczam że należy odrzucić wariant jego nieobecności ponieważ już po około 5 minutach od jego nie pisania na helpie dostałem tytułowego "kicka" po którym zostałem zdegradowany do zwykłego gracza.

Zostałem oskarżony o przyznanie zbyt dużej ilości banów, bo sam administrator tyle nie daje nawet w tydzień. Jeżeli by się przyjrzało, to większość banów jakie przyznałem jest za używanie bot kasyno - a takich zgłaszało mi całe gromo graczy, więc mogłem banować do woli.
Tym bardziej że dzisiaj na grę w tibie miałem praktycznie cały dzień bo nie miałem nic innego do roboty, nie miałem żadnych planów do realizacji.
Nie wiedziałem że jest jakiś limit przyznawanych banów na dzień, jeżeli np doszła by do mnie informacja że 10 to max w ciągu dnia dla ST - niczego takiego by nie było.
Każdy ban jaki przyznałem był jak najbardziej sprawiedliwy i uzasadniony a mimo to - wszyscy zbanowani przez moją osobę, zostali natychmiast od banowani.

Cóż, ogólnie bardzo zawiodłem się na GoD Tiberia ponieważ administrator ten nie przyjmuje do wiadomości tego, że gracz Makintosh Shadow jest najzwyklejszym botterem jakich w świecie tiberii mnóstwo (co nawet wiele graczy na helpie mówiło, i aż pchało się do powiedzenia "TAK"). Tak więc prawdopodobieństwo że Makintosh Shadow to osoba spokrewniona z administratorem (lub jego znajomi) przekracza 90% a to już podchodzi niestety pod faworyzowanie graczy - i to przez samego administratora.

Ban jaki mu dałem był w 100% obiektywny, jeżeli miałbym być szczery, to dopiero gdy go przeteleportowałem go do więzienia, skapnełem się że to gracz top 1 po poziomie doświadczenia jaki posiadał (wcześniej na PW nic nie pisał).
Po przeteleportowaniu kręcił się w kółko i robił bardzo dziwne ruchy, a przy tym eksponował swoje bogactwo czarów leczniczych, które demonstrował przez calutkie 2 minuty, żeby po upływie tych 2 minut zdjąć ringa, i zacząć z nami rozmawiać.
Wszystko było pod okiem drugiej postaci Gandzi, który może całą sytuację potwierdzić. Powiedział żebym zbanował go za bota, i tak też uczyniłem. Obrażał mnie, więc jak najbardziej moim zdaniem zasługiwał na bana, tym bardziej że był już wcześniej karany.

Powiem krótko - nie sądziłem że God Tiberia tak mnie potraktuje za to, że wymierzyłem sprawiedliwy wyrok. Bardzo się na tobie zawiodłem - jednocześnie nie mam ci tego za złe.
Rozumiem że możesz faworyzować znajomych - to w końcu twój serwer i to ty nim rządzisz, ale dlaczego nikt mi nie powiedział o tym, że gildia Machu może używać boty, a zwykli gracze nie?
Nie wiedziałem też że jego gildia może wyzywać na kanale help innych tutorów.
Gdyby doszła do mnie taka informacja, z pewnością sytuacji takiej jaka niestety miała miejsce - nie było by.

Proszę o wypowiedzi

(koob)
http://img222.imageshack.us/img222/2870/beztytuuy.jpg

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.