may1989
may1989
  3 grudnia 2009 (pierwszy post)

Nie wiem czy to dobre forum ale sadze ze to chyba jest najbardziej odpowiednie...
chciałabym się od was dowiedzieć co można fajnego i Ciekawego kupić chłopakowi pod choinkę z czego z pewnością się ucieszy ??

Pozdrawiam.

kruspe88
kruspe88
  3 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy to dobre forum ale sadze ze to chyba jest najbardziej odpowiednie...

na tego typu tematy dobre jest jedynie forum pokroju samosia.pl czy bravo.pl...

poza tym beznadziejna z ciebie dziewczyna jeśli nie znasz swojego faceta na tyle by wiedzieć co go ucieszy...
AggUssIaaaa
AggUssIaaaa
  3 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z czego z pewnością się ucieszy ??

nie znamy jego upodobań :zonk: połaź po centrach a coś znajdziesz,
88DamianM
88DamianM
  3 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy to dobre forum ale sadze ze to chyba jest najbardziej odpowiednie...
No to nie grzeszysz bystrością bo zakupy i kultura to dwie różne sprawy są.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy to dobre forum ale sadze ze to chyba jest najbardziej odpowiednie... chciałabym się od was dowiedzieć co można fajnego i Ciekawego kupić chłopakowi pod choinkę z czego z pewnością się ucieszy ?? Pozdrawiam.

1. gdybyś zapytała sie jaką książkę , film, płyte czy cos w tym stylu ..może i temat by był na ten dział dobry
2. jak już przeczytałas wcześniej .. źle o Tobie świadczy fakt że nie wiesz co Twój chłopak lubi ( o ile mowa o Twoim chłopaku)
3. oczywiście My wiemy więcej o Twoim chłopaku od Ciebie i na pewno wybierzemy odpowiedni prezent
4. zrób coś sama - moja standardowa propozycja
Zrób listę utworów którę on lubi, które lubicie razem, które coś dla was znaczą( może pierwsza randka, całus itd.) i nagraj taką składankę gdzie pomiędzy utworami umieścisz własne nagranie typu ( zyczenia świąteczne, jakiś opis dlaczego ta piosenka itd. )
wydaje mi się ze to ładny prezent

na razie nie zamknę tematu w razie jakbyś zadeklarowała że chodzi Ci o coś z kulturą związane
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bo zakupy i kultura to dwie różne sprawy są.

a jeśli kupujesz coś z kultury ?
...Ignorance is bliss...
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy to dobre forum ale sadze ze to chyba jest najbardziej odpowiednie... chciałabym się od was dowiedzieć co można fajnego i Ciekawego kupić chłopakowi pod choinkę z czego z pewnością się ucieszy ?? Pozdrawiam.

http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=21&t=837140&p=1
tu masz temat wlasnie o tym (podwieszony na miu), z roznymi propozycjami, moze pomoze :tak:
88DamianM
88DamianM
  3 grudnia 2009
RexMundi
RexMundi: a jeśli kupujesz coś z kultury ?
wtedy mogłaby napisać że ma zamiar wybrać się do EMPiKA :lol:
DoktorHouse
DoktorHouse
  4 grudnia 2009

Jako członek przewodniczący Hyde napisze, daj mu dupy.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.