Mll
Mll
  26 listopada 2009 (pierwszy post)

Serial "Rodzina zastępcza plus" zniknie z Polsatu po dziesięciu latach obecności na antenie stacji.

Obsada serialu "Rodzina zastępcza"/ fot. Paweł Przybyszewski/ mwmedia
Polsat zdecydował, że nie nakręci kolejnej serii "Rodziny zastępcza plus". Oficjalne przyczyny tej decyzji nie są jeszcze znane. Kierownictwo stacji i producenci serialu zastanawiają się obecnie nad formą zakończenia produkcji.

"Rodzina zastępcza" pojawiła się na antenie w 1999 roku. Pięć lat póżniej zmieniono jej tytuł na "Rodzina zastępcza plus". Największą popularnością serial cieszył się w latach 1999- 2001, kiedy oglądało go średnio cztery miliony widzów - wynika z danych AGB Nielsen Media Research. Ostatnio przed telewizorami zasiadało średnio 1,36 miliona osób.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 listopada 2009

no i ?

===

czas najwyższy

...Ignorance is bliss...
margotka
margotka
  27 listopada 2009

teraz będą ją sprzedawać w wersji limitowanej na dvd or sth :>>

4Pure
4Pure
  27 listopada 2009

Jakoś nie lubię seriali ;-)
w moim życiu zdołał wciągnąć mnie tylko jeden - Tejemnice Smallville :-p

MaliciousBitch
MaliciousBitch
  27 listopada 2009

I bardzo dobrze ;)

innocent0kiss
innocent0kiss
  27 listopada 2009

Chwała im za to.
Jeszcze tak tylko Klan , M jak miłość i Samo życie i będę przeszczęśliwa. :tak:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 listopada 2009

Wszystkie seriale raz po raz znikną... a moda na sukces bedzie trwac nadal :ziober2:

innocent0kiss
innocent0kiss
  27 listopada 2009
LeonGrande
LeonGrande: moda na sukces

I tak wolę to od Klanu :nie:
Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  27 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze tak tylko Klan , M jak miłość i Samo życie i będę przeszczęśliwa.

jeszcze Moda na sukces, Plebania, Barwy szczęścia, Pierwsza Miłość :mrgreen:
"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  27 listopada 2009

Ten serial nie mógł przecież trwać w nieskończoność. Jego fabuła miała się opierać na problemach z wychowywaniem przysposobionych dzieci i perypetiach z tym związanych. W chwili kiedy dzieci te dorosły nie ma sensu na kontynuację serialu. Dzisiejsza Rodzina Zastępcza plus, miała już mało wspólnego z tą dawną Rodziną Zastępczą.

Swoją drogą pamiętam jak na ekran wchodziły Rodzina Zastępcza, Graczykowie i Świat wg Kiepskich. Pokazano po 3 pilotowe odcinki każdego z nich i widzowie mieli zdecydować, który jest najlepszy. Okazało się jednak, że wszystkie trzy cieszyły się dużą popularnością i wszystkie zostały kontynuowane. Z perspektywy czasu można ocenić, że najlepszą z tych produkcji okazał się Świat wg Kiepskich, nie dość, że najdłużej utrzymuje się na antenie, to jeszcze nikt nie zmieniał jego nazwy.

innocent0kiss
innocent0kiss
  27 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze Moda na sukces, Plebania, Barwy szczęścia, Pierwsza Miłość

Moda na sukces niech sobie będzie. Pewnie skończy się wtedy kiedy będzie koniec świata. :tak:
Plebania.. :nie: Dokładnie , mogłaby zniknąć.
Barwy szczęścia - oglądałam powtórki w wakacje jak nie miałam co robić, nie są takie złe ;p
Pierwsza miłość.. Hm. Zdarza mi się oglądać. :tak:
Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  27 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Moda na sukces niech sobie będzie. Pewnie skończy się wtedy kiedy będzie koniec świata. Plebania.. Dokładnie , mogłaby zniknąć. Barwy szczęścia - oglądałam powtórki w wakacje jak nie miałam co robić, nie są takie złe ;p Pierwsza miłość.. Hm. Zdarza mi się oglądać.

Moda na sukces to będzie do końca Świata i o jeden dzien dłużej... :lol2:
Plebania :nie: dla emerytów ;D
Barwy Szczęścia- prawie jak M jak Miłość.. nudne :p
Pierwsza Miłość to już w ogóle jak dla mnie dno :and:
"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  27 listopada 2009

czasami lubiałem oglądnąć no ale niestety gówniarzom już cycki urosły i pan jacek i pani ania nie mają się kim zajmować no a sama alutka serialu nie pociągnie

:zakochany:
margotka
margotka
  27 listopada 2009

hm... bo seriale sa po to, by tłumaczyć społeczeństwu aktualne zjawiska... a nie po to, by ekscytować się ich retoryką czy estetyką... :) taka ich uroda...
są jednym z twrów kultury masowej i do tego jednym z stotniejszych ogniw...

zważcie, że kiedy np. w Klanie jest akcja "honorowy dawca krwi" to nagle ludzie chętniej oddają w tym czasie krew... jak mówią o rzekomym raku piersi, to kobiety chętniej poddają się cytologii czy mammografii... seiarl wbrew pozorom wywiera wpływ na masy... może nie zawsze super pozytywny, ale m.in. takie ma przesłanie :)

razotka
razotka
  27 listopada 2009

Jak to przeczytała to pomyślałam "nareszcie".
Oglądałam to jakieś trzy lata temu dopóki postacie takie jak: Alutka, jej mąż i pan policjant nie zaczęły być już dla mnie męczące i denerwujące,

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.