BuziaczkiOdJusti
Posty: 446 (po ~111 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
BuziaczkiOdJusti
  14 października 2009 (pierwszy post)
Hej jestem z łodzi. Lubię podróżować.
Dokąd możecie mi polecić wyjazd? Jakieś interesujące miejsce żeby było co zwiedzać i tętniące życiem. Piszcie, a skorzystam z waszych propozycji.

...Street Racing is not a Crime...

margotka
margotka
  14 października 2009

Wrocław - o każdej porze dnia i nocy tętni zyciem, sporo do zwiedzania w ciągu dnia, a w nocy można balować... dużo niedrogich hosteli

Srebrna Góra (tanie noclegi mozn zrobić z tego mijsca bazę wypadową), Zabkowice Śląskie, Kudowa Zdrój (kaplica z czaszek), Wampierzyce (Bazylijka), Książ....dobry tydzień zwiedzania

komples zamkowo-pałacowy tych samyh książąt co w Książu znajduje się z Pszczynie z większą ilościa inwentarza...

a północ to:
Toruń,Chełno, Chełmża, Chojnice, Malbork, Flombork...

latem warto wybrać się w Bieszczady, bo przy obecnej pogodzie szlaki mogą być niedostępne... tak samo jeśli chodzi o Szczawnicę, gdzie spływać Dunajciem najlepiej w porze letniej...

jesli lubisz ścisk, gwar i tłumy ludzi to wybierz ZAkopane...:] tylko, że trzeba mieć spory portwel :mrgreen:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 października 2009
margotka
margotka: a północ to: Toruń,Chełno, Chełmża, Chojnice, Malbork, Flombork...

to i Ja mogę polecić :tak:
Zamek w Malborku to coś pięknego
w sumie mógłbym jeszcze dodać Brodnicę ale to już najwyżej latem
...Ignorance is bliss...
HandOfFate
HandOfFate
  14 października 2009
BuziaczkiOdJusti
BuziaczkiOdJusti: Hej jestem z łodzi. Lubię podróżować. Dokąd możecie mi polecić wyjazd? Jakieś interesujące miejsce żeby było co zwiedzać i tętniące życiem. Piszcie, a skorzystam z waszych propozycji.

Jak w Łodzi to Las Łagiewnicki na rowerze, wiem ze dzis nawałnica i śnieg i zima za progiem, ale wiosna, latem i jesienia kiedy pogoda dopisuje wycieczki rowerowe po Łagiewnikach to cos pieknego :tak:
Alafis
Alafis
  14 października 2009

Śląsk : Hołdy :D

ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  14 października 2009
BuziaczkiOdJusti
BuziaczkiOdJusti: Hej jestem z łodzi. Lubię podróżować. Dokąd możecie mi polecić wyjazd? Jakieś interesujące miejsce żeby było co zwiedzać i tętniące życiem. Piszcie, a skorzystam z waszych propozycji.
wrocław, warszawa, poznań, rzeszów, katowice a jak wstapisz do kato przy okazji sląskie chołdy :ninja:,torun, Mazury, Gdynia Gdańsk,Hel.
ZagUbiOona
ZagUbiOona
  14 października 2009
BuziaczkiOdJusti
BuziaczkiOdJusti: Dokąd możecie mi polecić wyjazd?

Bieszczady, ach Bieszczady :zakochany:

BuziaczkiOdJusti
BuziaczkiOdJusti: tętniące życiem

tyle, że przyrodniczym.
ludzi tam małooo, mało i zasięgu brak :and:
margotka
margotka
  15 października 2009

fandzolicie czorty jedne...w Katowicach nie ma nic ciekawego poza Jazzclubem tj. "Hipnozą" :PP

Alafis
Alafis
  15 października 2009
margotka
margotka: fandzolicie czorty jedne...w Katowicach nie ma nic ciekawego poza Jazzclubem tj. "Hipnozą" :PP

Co Ty godosz , a Teatr Wyspiańskiego , Kino-teatr Rialto , Spodek , Muzeum Śląskie . Chorzowie zaś mosz WPKiW.
Pitłaś z czornej ziemi i bleje opowiadasz :ziober2:
http://www.youtube.com/watch?v=UzvB3vAUEdI
:ninja:
margotka
margotka
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: margotka: fandzolicie czorty jedne...w Katowicach nie ma nic ciekawego poza Jazzclubem tj. "Hipnozą" :PPCo Ty godosz , a Teatr Wyspiańskiego , Kino-teatr Rialto , Spodek , Muzeum Śląskie . Chorzowie zaś mosz WPKiW. Pitłaś z czornej ziemi i bleje opowiadasz http://www.youtube.com/watch?v=UzvB3vAUEdI


cicho być szworny chlopie...

rynek jest brzydki, a na stawowej śmierdzi:P

zapomniales jeszcze Centrum Kultury na Sejmu Śląskiego... :P
Alafis
Alafis
  15 października 2009
margotka
margotka: cicho być szworny chlopie... rynek jest brzydki, a na stawowej śmierdzi:P zapomniales jeszcze Centrum Kultury na Sejmu Śląskiego... :P

Tak to siedzą dresy i bezdomni :ziober2:

Katowickiego rybku nie idzie nazwać rynkiem to pierwsze :ziober2:
Na stawowej to wiadomo cała meliniarnia i ulotkowcy :ziober2:

O jeszcze teraz największy obiekt kulturalny Silesia City Center :rotfl:

Ja zamieszkały na starym załężu codziennie oglądam architekturę przed wojenną :ziober2:
feuliette
feuliette
  15 października 2009
BuziaczkiOdJusti
BuziaczkiOdJusti: Dokąd możecie mi polecić wyjazd?


Szczecin ?
margotka
margotka
  16 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja zamieszkały na starym załężu codziennie oglądam architekturę przed wojenną


toż tam najpiekniejszą architekturę secesyjną wyburzyli na rzecz targowiska przy Makro i drogi na Chorzów :P

a własnie zapomnielismy o naszym zacnym zoo i wesołym miasteczku...

Konto usunięte
Konto usunięte: O jeszcze teraz największy obiekt kulturalny Silesia City Center


co to za odwiedziny Śląska bez zrobienia sobie zdjęcia przy fontannie he he he :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Szczecin ?


to już lepiej do Świnoujścia i odpowiedzić wyspę Wolin...
Alafis
Alafis
  16 października 2009
margotka
margotka: toż tam najpiekniejszą architekturę secesyjną wyburzyli na rzecz targowiska przy Makro i drogi na Chorzów :P a własnie zapomnielismy o naszym zacnym zoo i wesołym miasteczku...


Konto usunięte
Konto usunięte: Chorzowie zaś mosz WPKiW.

Tutaj o tym napisałem :ziober2:
Zoo opłakanym stanie :and:
Abo by się przydał jakiś sponsor lub ktoś , lub niech je zamkną i przeniosą zwierzaki do Wrocławia.

margotka
margotka: wesołym miasteczku...

Szczerze? Nie stać mnie wstęp 5 zł , karnet na parę zabytkowych karuzeli 40 zł przy czym większości fajnych atrakcji są sprywatyzowane dodatkowe koszty w wysokości 5-25 zł napoje i jakieś zakąski ceny pięciokrotne. Dlatego ostatnio tam tylko chodzę połowić ryby i nic więcej.

margotka
margotka: toż tam najpiekniejszą architekturę secesyjną wyburzyli na rzecz targowiska przy Makro i drogi na Chorzów :P

Ja mieszkam na tej głównej od placu wolności lecącej w stronę Chorzowa :ziober2:
Ale tam w sumie tak nic nie było oprócz melin i palenisk kabli.

margotka
margotka: co to za odwiedziny Śląska bez zrobienia sobie zdjęcia przy fontannie he he he

I nie zjeść tradycyjnych dań śląskich takich jak :kebab , frytki i sałatka :rotfl:
margotka
margotka
  16 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I nie zjeść tradycyjnych dań śląskich takich jak :kebab , frytki i sałatka


a widziałeś ten plakat "weź ślub w kaplicy SilesiaCity, a otrzymasz zniżkę na zakupy" ??

o zoo i wesołym, też to właśnie slyszałam... aż wstyd zabierać tam dzieci:>

no ale za to w Pszczynie jest co zwiedzać... park mają wypasiony... kompleks zamkowo-pałacowy również nie grzeszy, a samo miasto też można zwiedzić:>
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.