AmyDance
AmyDance
  8 lipca 2009 (pierwszy post)

Sportowy taniec towarzyski - pasja, praca, oddanie ??

666kamilka666
666kamilka666
  8 lipca 2009

Według mnie teraz to dla około połowy osób tańczących to "fajne zajęcie", chęć bycia fajnym i trendy.
Irytuje mnie to. Jednak jest to nawet dobre, wkońcu człowiek się dowie, co to rytm, jak ruszać ciałem oraz jak o nie dbać.

Od kilku lat taniec zbyt "na fali", żeby mnie to wszystko interesowało.
Kiedyś miałam tańczyć towarzyski zawodowo, ale nauczyciel zaprzestał nauki w mojej szkole. Chciał mnie wziąść ze sobą, ale rodzice nie pozwalali na wyjazdy daleko tylko na naukę tańca.

Zbyt duży jest teraz szał, żebym powróciła do tego, pomimo że otworzono kilka "szkół" tańca :).

shamaramorgan
shamaramorgan
  8 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Od kilku lat taniec zbyt "na fali", żeby mnie to wszystko interesowało. Kiedyś miałam tańczyć towarzyski zawodowo, ale nauczyciel zaprzestał nauki w mojej szkole. Chciał mnie wziąść ze sobą, ale rodzice nie pozwalali na wyjazdy daleko tylko na naukę tańca.

mogłaś zostać cheerleaderką :D

dokładnie. Taniec teraz stał się taki trendi. po jakimś czasie się znudzi i ludzie znajdą sobie inne zajęcia.
Tańczę jedynie na imprezach.
AmyDance
AmyDance
  8 lipca 2009

a jaki były/są wasze ulubione tańce??

666kamilka666
666kamilka666
  8 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mogłaś zostać cheerleaderką :D dokładnie. Taniec teraz stał się taki trendi. po jakimś czasie się znudzi i ludzie znajdą sobie inne zajęcia. Tańczę jedynie na imprezach.

Pomponiara :ninja:.
Nawet nie miałam gdzie, Łowicz to było takie zadupie, że nawet nasi koszykarze ani inne druzyny nie miały cheerleaderek :).

Znudzi, nie znudzi, ale nie będzie tak dobry technicznie, jak chodzą na to takie tłumy. Przyjdzie ktoś po roku nauki i będzie "tańczył" hip-hop.

Konto usunięte
Konto usunięte: a jaki były/są wasze ulubione tańce??

Uwielbiam towarzyskie. Salsę, rumbę, walce :).
AmyDance
AmyDance
AmyDance
  8 lipca 2009

aha, też są fajne ;DD

AmyDance
AmyDance
  8 lipca 2009

co sądzicie o programach tanecznych typu: "You Can Dance" or "Taniec z gwiazdami"??

jakubek0072
jakubek0072
  9 lipca 2009

Do programu "you can dance" nic nie mam, promuje młodych i zdolnych ludzi ale "Taniec z Gwiazdami" to czyste nabicie popularności naszych gwiazd i stacji emitującej ;]

pauline321
pauline321
  9 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a jaki były/są wasze ulubione tańce??


Tango i salsa ;)
AmyDance
AmyDance
  11 lipca 2009

a dlaczego akurat te 2?? ;D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.