4Pure
4Pure
  9 kwietnia 2009 (pierwszy post)


Ostatnio zainteresowałam się książkami wydawnictwa Harlequin. Informuję, iż wydawnictwo to drukuje romanse. Zaczęłam czytać Słodką pokusę Kristi Gold i nie ukrywam, zaczyna mi się to podobać, chociaż do tej pory gustowałam w horrorach i thrillerach, najbardziej spodobały mi się książki Grahama Mastertona. Tu mogę polecić Wyznawców płomienia.

* * *

Czytał ktoś z Was, drodzy forumowicze, książki wydawnictwa Harlequin?
Co uważacie o książkach - romansach?
Czy jest pozycja bibliograficzna o podobnej tematyce, którą moglibyście mi polecić?
Hope
Hope
  9 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co uważacie o książkach - romansach?

niektóre są beznadziejne, schemat typu: jest samotny/-a - poznaje "drugą połówkę", ale nie może z nią być - koniec końców są razem :zonk: .

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jest pozycja bibliograficzna o podobnej tematyce, którą moglibyście mi polecić?

hm, czytałam kiedyś fajną książkę, w sumie to raczej kryminał, ale wszystko bazuje na uczuciach. :D czytałam go z wielką przyjemnością, :tak: tak więc polecam.
Sharon Sala - "Pamiętaj"
Konradziq
Konradziq
  9 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jest pozycja bibliograficzna o podobnej tematyce, którą moglibyście mi polecić?

Co prawda, nie czytałem nic z wydawnictwa Harlequin, ale... ;-)
Mogę polecić Dumę i uprzedzenie (J. Austen). Klasyka literatury brytyjskiej. Romantyczna opowieść w czasach rozwagi i rozumu (z dawką humoru).
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czytał ktoś z Was, drodzy forumowicze, książki wydawnictwa Harlequin?

nie :nie: traktuję to jak komiksy bez rysunków
tyle tego
:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Co uważacie o książkach - romansach?

a nie mam zdania nie czytałem chyba raczej nic z tego :woot:
nie moje klimaty
...Ignorance is bliss...
FoLLowMe666
FoLLowMe666
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czytał ktoś z Was, drodzy forumowicze, książki wydawnictwa Harlequin?

:nie:
Hellbournee
Hellbournee
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czytał ktoś z Was, drodzy forumowicze, książki wydawnictwa Harlequin?


:nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Co uważacie o książkach - romansach?


co kto lubi ;)
razotka
razotka
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czytał ktoś z Was, drodzy forumowicze, książki wydawnictwa Harlequin? Co uważacie o książkach - romansach?

Nie :P
Moja babcia przeczytała już ich chyba z pół tysiąca i stwierdziła, że teraz po przeczytaniu trzech kartek jest w stanie stwierdzić jak się książka zakończy...
IamSashaFierce
IamSashaFierce
  10 kwietnia 2009
Hope
Hope: Czy jest pozycja bibliograficzna o podobnej tematyce, którą moglibyście mi polecić?

Tajemnice na sprzedaż Emil Gaboriau / kilkutomowe
Needy007
Needy007
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czytał ktoś z Was, drodzy forumowicze, książki wydawnictwa Harlequin?


ja czytałam parę :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Co uważacie o książkach - romansach?


nic ambitnego, schematyczne są te opowieści, mnie dosyć szybko nudzą, dlatego przeczytałam tylko parę, ale dla oderwania się można poczytać
KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  10 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czytał ktoś z Was, drodzy forumowicze, książki wydawnictwa Harlequin? Co uważacie o książkach - romansach?

Moja mama, całe półki tego ma. Czasem, jak nie mam czego czytać, to jej coś podwędzę, ale nigdy żadnej książki tego wydawnictwa nie dokończyłam, bo nie mogłam tego ścierpieć.
No cóż... uważam, że są nudne i płytkie, a większość z nich jest pisana na takich samych schematach.
akein
akein
  10 kwietnia 2009

Książek tego wydawnictwa nie czytałem, ale jeśli chcesz poznać historię o miłości i dumie to polecam "Tiganę" ..

Książka jest genialna! :D Czytałem ją parę lat temu i kusi mnie by przeczytać jeszcze raz.. xD

Tu masz o niej trochę:

http://biblionetka.pl/ks.asp?id=2044

odwieczna
odwieczna
  11 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czytał ktoś z Was, drodzy forumowicze, książki wydawnictwa Harlequin?

Przeczytałam w swoim życiu kilka Harlekinków i zupełnie dałam sobie spokój. Po 5 szt. zorientowałam się, że są zupełnie schematyczne. Poza tym literacko beznadziejne, ale nie o warsztat chyba w nich chodzi. Cała "treść" z reguły jest zawarta w streszczeniu na okładce.
Totalne badziewie. Na miano książek raczej nie zasługują. To raczej schematyczne czytadła dla miejskich kobitek rozkochanych w telenowelach wiadomej produkcji. :ziober2:
IamSashaFierce
IamSashaFierce
  11 kwietnia 2009

A znacie jakieś inne dobre romanse?:D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.