lososik22
lososik22
  18 marca 2009 (pierwszy post)

W mojej szkole, i nie tylko bo pewnie także w wielu innych, odbędą się różne duperele z okazji Pierwszego Dnia Wiosny (wśród uczniów bardziej znany pod nazwą Dzień Wagarowicza ;)). Każdy musi się za coś przebrać... Najlepiej żeby strój był oryginalny i tu pojawia się problem, gdyż nie posiadam zbytnio rozwiniętej wyobraźni. W prawdzie mam kilka pomysłów, ale nie jestem co do nich przekonana.

I tu chciałabym zdać się na was.... Macie jakieś ciekawe pomysły? Mogą nawet być te najbardziej dziwne, bo przecież chodzi o zabawę ;)
Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję ^^

Yuui
Yuui
  18 marca 2009

Przebierz się za Królową śniegu a ktoś przebrany za Panią Wiosnę Cię wygoni ze szkoły w połowie imprezy :>

Konradziq
Konradziq
  18 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie jakieś ciekawe pomysły?

Tak!
Przebież się za Chucka Norrisa :ww00t: .
:>
shamaramorgan
shamaramorgan
  18 marca 2009

kup sobie strój "seksowna pielęgniarka", albo "pani Mikołajowa" :d

Hope
Hope
  18 marca 2009
za dalmatyńczyka się przebierz :ninja: .

Konradziq
Konradziq
  18 marca 2009
Konradziq
Konradziq: Tak! Przebież się za Chucka Norrisa :ww00t: . :>

Jeszcze raz :and: .

Przebierz się za Chucka Norrisa :w00t: !

Wszystko zależy od tego, czy możesz jakieś pieniądze przeznaczyć na to przebranie, czy raczej zrobić coś z niczego.

Konto usunięte
Konto usunięte: W prawdzie mam kilka pomysłów, ale nie jestem co do nich przekonana.

A może podzielisz się nimi i wtedy obiektywna grupka ludzi wypowie się na ich temat? :>
lososik22
lososik22
  18 marca 2009
Konradziq
Konradziq: Wszystko zależy od tego, czy możesz jakieś pieniądze przeznaczyć na to przebranie, czy raczej zrobić coś z niczego.

Mowa raczej o tej drugiej opcji, bo zbyt dużej sumy pieniędzy nie posiadam.

Kupienie gotowego stroju w ogóle nie wchodzi w grę, ponieważ 'gotowiec' to nie jest to samo...nie ma już tej 'frajdy'- to po pierwsze, a po drugie jeżeli miałby to być gotowiec to mowa jedynie o zamówieniu przez internet, bo niestety u mnie 'na wsi' nie ma żadnej wypożyczalni kostiumów itp., a wątpię aby przesyłkę dostarczono w tak krótkim czasie :)

Konradziq
Konradziq: A może podzielisz się nimi i wtedy obiektywna grupka ludzi wypowie się na ich temat? :>

Taaa... podzielić się zawsze można :) Ale ostrzegam- szału nie ma ;)
Chciałam przebrać się za chłopaka, ale szybko zrezygnowałam, zastanawiałam się także nad przebraniem za clowna, co by było jakoś kolorowo :)
Myślałam też o ukazaniu tego co dzieje się z uczniami wraz z przyjściem wiosny a mianowicie to, że nie robią nic... po prostu leniuchują i tu mogłabym przebrać się za śpoicha :)

Podpytałam jeszcze kilku znajomych i oto ich propozycje:
- Drzewo :|
- Kaczka ?
- Łoś (na mojego brata wołają Łoś, i na mnie też ale rzadziej)
- Kot, chmura
- Żaba
- KLARNET?! ;o (OMG)
- Hiszpańska Inkwizycja ?!
- Znowu drzewo ;) (co oni z tymi drzewami)
- "przebierz się za siebie, wszystkich zaskoczysz" xD
Konradziq
Konradziq
  18 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zastanawiałam się także nad przebraniem za clowna, co by było jakoś kolorowo :)

O, to dobry pomysł ;). Tylko potrzebowałabyś jakiejś peruki (najlepiej czerwonej) i czerwonej piłeczki czy czegoś na nos :mrgreen: .
Z ubraniami nie powinno być większych problemów - zawsze można coś od znajomych pożyczyć.

Konto usunięte
Konto usunięte: - "przebierz się za siebie, wszystkich zaskoczysz" xD

:crylol:

Jeszcze przyszła mi do głowy Doda :ninja: .
Tyle, że w tym przypadku bardziej komicznie wygląda, kiedy to chłopak się za nią przebiera ;D.

Albo jakiś superbohater :>. Wystarczy koszulka, farba i można stworzy supermana ;).
O, jeszcze Robin Hood. Zielone rajtuzy i łuk ze strzałami ;-).
lososik22
lososik22
  18 marca 2009
Konradziq
Konradziq: Z ubraniami nie powinno być większych problemów

Tak tu akurat nie ma problemu... wystarczy, że moja szafa jest zaopatrzona w wielokolorowe ubrania.... i myślę, że jeśli chodzi o clowna to można założyć wszystko co się tylko da, np. żółte rajstopy, fioletowa skarpeta (tylko jedna), jeden but czerwony drugi zielony... jakaś chusta, albo szalik na szyję...

Konradziq
Konradziq: czerwonej piłeczki czy czegoś na nos

Z nosem też nie ma problemy, gdyż uważam, że piłeczkę może zastąpić czerwona farba... i tak całą twarz bym miała wymalowaną:)

Jednak nadal nie jestem przekonana co do clowna ponieważ 2 lata temu już 2 osoby przebrały się za clowna... to ma być strój jedyny w swoim rodzaju... ;) Mam nadzieje, że wiecie co mam na myśli...

A oto kolejne podpowiedzi znajomych(chyba nie jestem w stanie zrealizować tych pomysłów, może to przez moją ubogą wyobraźnie ;)):
- "Przebierz się za trawkę, mógłbym Cię spalić" xD
- Świątynia opatrzności Bożej ?
- Rzeżucha ;O
lososik22
lososik22
  18 marca 2009
Konradziq
Konradziq: Albo jakiś superbohater :>. Wystarczy koszulka, farba i można stworzy supermana ;).

Co tam farba ;D mogę stworzyć własną koszulkę, bo mam papier do naprasowywania na ubrania... Wystarczy tylko znależć coś, wydrukować i naprasować to na koszulkę ;)
KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  18 marca 2009

Skoro to wiosna, to ja bym przebrała się za Panią Wiosnę.
Może i mało oryginalne, ale ciekawe. Możesz np. założyć długą, zieloną spódnicę, zieloną koszulkę, a do tego wszystkiego poprzyczepiać kwiaty. I we włosy tez wpiąć kwiatki. Będzie tanio i efektownie. ;-)

Chociaż, czy ja wiem, czy ta wiosna do nas przyjdzie... U mnie tylko śnieg i chlapa straszna.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 marca 2009

za frywolną zakonnice z dredami

lub .. terrorystkę i zastrasz że wysadzisz szkołę :D
trochę pościeli mały make up zrób sobie taki pasek z dynamitami na brzuch powtykaj tam sztuczne ognie
jakiś kabelek i coś co by imitowało detonator i w momencie konkursu czy tam pokazu odpal sztuczne ognie.. jakies okrzyki muzułmańskie i takie tam ..

mam fajną fotką z takim przebraniem ale nie chcę mi się jej ładować ;)

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 marca 2009


nie zwracajcie uwagi na napis :ninja:
...Ignorance is bliss...
shamaramorgan
shamaramorgan
  18 marca 2009
RexMundi
RexMundi: nie zwracajcie uwagi na napis

:crylol:
mieszkanie studentów? :D
lososik22
lososik22
  18 marca 2009
RexMundi
RexMundi: nie zwracajcie uwagi na napis

Pierwsze na co zwróciłam uwagę to właśnie napis ;p
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.