Ania1833
Ania1833
  9 marca 2009 (pierwszy post)

Prosze o pomoc musze oddac do konca tygodnia bibliografie na ustna mature!! moj temat to:Arkadia jako sposob przedstawiania rzeczywistosci.Omow rozne funkcje toposu na podstawie wybranych utworow.
Wybralam :
Pana tadeusza,Zywot czlowieka podczciwego i przedwiosnie niestety nie wiem jak znaleźć nawiazanie czyli bvibliografie przedmiotowa prosze o pomoc ,bede bardzo wdzieczna ..

Ania1833
Ania1833
  9 marca 2009

Prosze pomozcie :(( sama nie dam rady!!

in2eternity
in2eternity
  9 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: sama nie dam rady!!

no, ale to chyba Ty musisz wiedzieć z czego korzystasz przy przygotowaniu prezentacji.
Ania1833
Ania1833
  9 marca 2009

no ale ja nie mam pomyslu narazie

Ania1833
Ania1833
  9 marca 2009

piszcie !!

anioleceq
anioleceq
  9 marca 2009

no przede wszystkim słownik j polskiego i motywów literackich, jakieś opracowania pana tadeusza i reszty książek :woot:

sulis
sulis
  11 marca 2009

ja wszystko sama robiłam ... mi nikt nie pomagał

Caliburn69
Posty: 752 (po ~131 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Caliburn69
  11 marca 2009

ja pisalem majac w sumie ze 3-4 ksiazki w bibliografii i wystarczylo by dostac max ocene ;] i daruj sobie pojscie "na ilosc" bo to nie ma wiekszego sensu. a jak szukasz ksiazek to znajdz choc jedna i oprzyj sie na jej bibliografii. po nitce do klebka czy jakos tak ;]

Im/...^(.V.)^...Im/
"when you have noone, noone can hurt you" Katatonia

KarinaGoth
KarinaGoth
  13 marca 2009

Wyjdz dziewczyno!! wynocha raus i get lost.. jak nie umiesz bibliografii znalezc to powodzenia hahah czyżby matura nie zdana:) how sad

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.