folkemon
folkemon
  23 lutego 2009 (pierwszy post)

Temat o

1) Programach popularno naukowych - tych z naciskiem na 'popularno'. "Pogromcy mitów", "Dirty Jobs", "Ultimate Survivor" i takie tam inne.

2) Programach o hmmm, powiedzmy, że o życiu, ale nie poważnych i ciężkich jak np "Sprawa dla reportera", ale o tych lekkich i przyjemnych z "travel & living" i innych podobnych kanałów, np "Miami Ink" czy "Anthony Bourdain No Reservations".

Lubicie? Oglądacie? Jakie lubicie najbardziej?

Ostatnio dużo oglądam, wystarczy włączyć tv i coś zawsze leci :woot: Dobrze odmóżdża. Jest tu ktoś jeszcze kto woli takie programy od seriali?

Caliburn69
Posty: 752 (po ~131 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Caliburn69
  23 lutego 2009

praktycznie nie ogladam tv ;] ale od czasu do czasu obejrze jakies mythbusters albo brainiac. ale to baaardzo rzadko. no a seriali w ogole nie ogladam :P

Im/...^(.V.)^...Im/
"when you have noone, noone can hurt you" Katatonia

Miihihih
Miihihih
  23 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest tu ktoś jeszcze kto woli takie programy od seriali?

praktycznie nie oglądam telewizji, czasami pogodę, wiadomości.
margotka
margotka
  23 lutego 2009

lubie czasami się nastraszyc ogladając na discovery programy o duchach...

uwielbiam te, poświecone Starożytnym kulturom, antropologiczne, etnograficzne lub dotyczące zagadek z przeszłości (byle nie o I czy II wojnie - nie moge strawić)...

reportaże, które dotyczą "naszego podwórka" oglądam dość często... w szczególności "Uwagę" i "Sprawę dla reportera" i "Rozmowy w toku" (pora obiadowa i kolacyjna hehe)...można się dowiedzieć, jak intrygujące ludzie maja pomysły na życie;) ... i jak duże dziury ma polskie prawo...

Elfka86
Elfka86
  23 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie? Oglądacie? Jakie lubicie najbardziej?

Pogromców mitów :tak:
Ultimate Survivor jest dla mnie zabawny :mrgreen:
Generalnie oglądam co leci na National Geographic i na Discovery Science.
zuzannah
Posty: 183 (po ~173 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 90
zuzannah
  23 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie? Oglądacie? Jakie lubicie najbardziej?

różnie..
Caliburn69
Caliburn69: brainiac

jak się trafi to obejrzę, dosć ciekawe :)
Caliburn69
Caliburn69: no a seriali w ogole nie ogladam :P

u mnie to samo :)
margotka
margotka: uwielbiam te, poświecone Starożytnym kulturom, antropologiczne, etnograficzne lub dotyczące zagadek z przeszłości (byle nie o I czy II wojnie - nie moge strawić)...

tak, to jest ciekawe, a co do wojen to czuję to samo...
Konto usunięte
Konto usunięte: Discovery Science.

ten program lubie :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest tu ktoś jeszcze kto woli takie programy od seriali?

TAK, ja jestem :))
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie? Oglądacie? Jakie lubicie najbardziej?


Konto usunięte
Konto usunięte: "Pogromcy mitów"

zdarza mi sie ze to obejrzę
jednak nie jestem jakimś wielkim fanem
( w sumie nie oglądam za dużo TV więc jak już siadam to raczej na z góry "zaplanowane" pozycje w TV)

Konto usunięte
Konto usunięte: "Sprawa dla reportera",

nie oglądam tego typu programów
powód jest prosty - mam to wszystko za drzwiami i mi wystarczy
...Ignorance is bliss...
Konradziq
Konradziq
  23 lutego 2009

Jak mi się włączy, to oglądam Mythbusters / Pogromcy mitów i Brainiac'a.

A z tych bardziej 'naukowych' ;) to Galileo i Jak to jest zrobione.

Niepoważne o życiu? Nie wiem, How clean is your house? (o tym, w jakim syfie mieszkają brytyjczycy :>) Liczy się?

I Rozmowy w toku też bywają "lekkie" ;).

NacpanaMuzykax3
NacpanaMuzykax3
  23 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie? Oglądacie? Jakie lubicie najbardziej?
lubię i oglądam. interesuję się tatuażami, więc codziennie oglądam `Miami Ink.
lubię też `Pogromcy mitów, `Tajemnice zwykłych rzeczy, `Detektywi sądowi Niezbite dowody, `Moja szokująca historia Obudziłem się w kostnicy.
folkemon
folkemon
  23 lutego 2009
Konradziq
Konradziq: Niepoważne o życiu? Nie wiem, How clean is your house? (o tym, w jakim syfie mieszkają brytyjczycy :>) Liczy się?

liczy :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ultimate Survivor jest dla mnie zabawny

i obrzydliwy bywa jak wyciska wodę z kupy słonia i ją pije, albo jak je jakieś larwy :nielapie:
Caliburn69
Caliburn69: brainiac

a to też niezłe.. "brainiac kontra zwierz" wymiata :crylol:
margotka
margotka: lubie czasami się nastraszyc ogladając na discovery programy o duchach...

też czasem oglądałem :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: praktycznie nie oglądam telewizji, czasami pogodę, wiadomości.

no ale co z tego :woot:
:martuska: : )

Konto usunięte
Konto usunięte: Generalnie oglądam co leci na National Geographic i na Discovery Science.

mam ostatnio to samo , plus wieczorami xtreme channel i UFC :box:

Konto usunięte
Konto usunięte: lubię i oglądam. interesuję się tatuażami, więc codziennie oglądam `Miami Ink.

też mnie to wciągnęło. Zauważyłaś, że mało kto tam robi tatoo tak po prostu, by ozdobić ciało :woot: Przeważnie robią tatuaże przedstawiające krewetką albo jamnika rzekomo poświęcone np Tacie :nielapie:

zuzannah
zuzannah: TAK, ja jestem :))

bardzo dobrze :]

RexMundi
RexMundi: jednak nie jestem jakimś wielkim fanem

ja też nie, choć 2 panny tam są zajebiste :w00t:

margotka
margotka: reportaże, które dotyczą "naszego podwórka" oglądam dość często... w szczególności "Uwagę" i "Sprawę dla reportera" i "Rozmowy w toku"

też czasem obejrzę, można się pośmiać albo nieźle zbulwersować : /

no, chyba każdemu odpowiedziałem :woot:
MisbehaveStar
MisbehaveStar
  23 lutego 2009

szkoda czasu na bajki, telewizje etc. :Ziober2:

shamaramorgan
shamaramorgan
  23 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ) Programach popularno naukowych - tych z naciskiem na 'popularno'. "Pogromcy mitów", "Dirty Jobs", "Ultimate Survivor" i takie tam inne.

Lubię pogromców mitów, ale jakoś nie moge na nich trafić. Jak juz się pojawią, to sa to powtórki, które oglądałam n razy :d
nie przepadam za brudną robotą, ale oglądałam swego czasu program o podróżach.
często oglądam programy o duchach czy o niewyjaśnionych sprawach, takie jak samospalenie.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2) Programach o hmmm, powiedzmy, że o życiu, ale nie poważnych i ciężkich jak np "Sprawa dla reportera", ale o tych lekkich i przyjemnych z "travel & living" i innych podobnych kanałów, np "Miami Ink" czy "Anthony Bourdain No Reservations".

Miami Ink uwielbiam. Ogólnie travel&living ma nieciekawa ramówkę. jak nie rodzina tych karłów, to rodzina 8 dzieci. Że tak powiem, co mnie obchodzi, że oni chca sobie pomalować ścianę czy zrobić remont.
mimo wszystko wolę TVN Style. A w niedziele o 10 obowiązkowo Cejrowski na TVP2
Krystian
Posty: 6772 (po ~105 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 9
Krystian
  24 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubicie? Oglądacie? Jakie lubicie najbardziej?

Łubicie. Oglądacie.
Jaki tylko leci akurrat w TV i mnie zaciekawi
ogólnie lubie programy tego typu wiec oglądam co się na winie

Konto usunięte
Konto usunięte: 2) Programach o hmmm, powiedzmy, że o życiu, ale nie poważnych i ciężkich jak np "Sprawa dla reportera", ale o tych lekkich i przyjemnych z "travel & living" i innych podobnych kanałów, np "Miami Ink" czy "Anthony Bourdain No Reservations".

Z tych jak się zalicza to kiedyś oglądałem zawsze 997 :mrgreen:
ale jakoś od czasu posiadania kablówki w ogóle nie odwiedzam TVP
siesraj
siesraj
  24 lutego 2009

oj codziennie

folkemon
folkemon
  25 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubię pogromców mitów, ale jakoś nie moge na nich trafić. Jak juz się pojawią, to sa to powtórki, które oglądałam n razy :d

możliwe , że ja też oglądam powtórki :woot: Nie wiem, złapało mnie to od niedawna, póki co się nic nie powtarza :D

parę dni temu w "brudnej robocie" Schmeichel był w Polsce, oglądał ktoś? Nie wiecie w jakieś kopalni byli na początku? Bo nie oglądałem początku i nie wiem :(
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.