Pancernik
Pancernik
  7 lutego 2009 (pierwszy post)


Konto usunięte
Konto usunięte: Pod warunkiem, że Tom Cruise zgodzi się zagrać w kontynuacji przygód niesfornego Mavericka i reszty lotniczej kompanii z filmowego hitu lat 80. Nie wydaje nam się, żeby Cruise dał się długo namawiać na występ w powtórce. W końcu chodzi o sequel tego kasowego przeboju kinowego, dzięki któremu na dobre silnym światłem rozbłysła jego aktorska gwiazda: W założeniu twórców, "Top Gun 2" miałby być historią adepta elitarnej szkoły pilotów, który wraca do niej po latach jako nauczyciel (w tej roli Tom Cruise), żeby zmierzyć się z niesforną - jak on sam kilkanaście dobrych lat wstecz - uczennicą... Producenci zapowiadają, że bez udziału gwiazdy nie ma co mówić o kontynuacji. Dlatego prosimy: panie Cruise, proszę się szybko decydować i nie bać się powrotu do tej danger zone - losy szkoły Top Gun leżą w pana rękach!


Co o tym sądzicie? Będzie Cruise, a co do reszty mam nadzieję że tego nie spier...
Mam też cichą nadzieje że ponownie zobaczę w tej części F-14, choć pewnie zostaną zastąpione przez F/A-18.
Dorqa
Dorqa
  7 lutego 2009

Cruise na pewno skorzysta

Pancernik
Pancernik
  7 lutego 2009
Jeśli nie to o drugiej części tego filmu możemy pomarzyć...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 lutego 2009
Pancernik
Pancernik: Co o tym sądzicie?

do kontynuacji zawsze podchodzę z dystansem
tym bardziej jeśli pierwsza cześć mi się podobała

Pancernik
Pancernik: Będzie Cruise,

przy jego obecnym statusie w Hollywood podejrzewam że zaryzykuje i weźmie udział
(no chyba że religia mu zabrania latać myśliwcami :mrgreen:)
...Ignorance is bliss...
Pancernik
Pancernik
  8 lutego 2009
Ale i tak najlepszy aktor jest już na emeryturze, a nie jeden fan tego filmu chciałby znów zobaczyć F-14 w akcji :)
scuderia4
scuderia4
  8 lutego 2009

Wątpię w Top Gun był bohaterem a on lubi kiedy z filmu wychodzi zwycięsko..i tak go w tym filmie zapamiętaliśmy a tutaj ma być jakimś nauczycielem..obawiam sie że odrzuci rolę..

Krystian
Posty: 6772 (po ~105 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 9
Krystian
  8 lutego 2009
RexMundi
RexMundi: (no chyba że religia mu zabrania latać myśliwcami )

Też się właśnie tego obawiam :ziober2:

nie no osobiście bardzo chętnie obejrzał bym tą kontynuacje
MysticLouie
MysticLouie
  8 lutego 2009

Top Gun jest zayebisty :piwo:

Adunia939393
Adunia939393
  22 lutego 2009
Fajny jest ten film !!
Moim zdaniem fajnie by było stworzyć 20 lat później .. to by było ciekawe.. :D
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  22 lutego 2009

Mi się tylko Ray-Bany w tym filmie podobają:D

demente
demente
  23 lutego 2009
Pancernik
Pancernik: Co o tym sądzicie?

Sądze że to będzie wielki niewypał. :tak:
A Cruise już dawno sie skończył dla mnie. :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.